Jautâjums vîrieðiem par dzemdîbâm

Aizsāka kaía_nags 

kaía_nags
Jautâjums vîrieðiem par dzemdîbâm
22.10.2005 20:21
Esat piedalîjuðies ? Kâdas sajûtas ? Vai pçc redzçtâ sieva jûsu acîs nezaudç pievilcîbu ?
es neesmu piedaliijies bet es noteikti buutu blakus savai sievai taadaa briidii!
Esmu lasîjis,ka daþreiz sieva pçc tam liekas pretîga un seksâ viss ir cauri...
Nu ne jau daþreiz un ne jau pretîga, bet nepievilcîga - gan grûtniecîbas laikâ, gan pçc tam.
to autoram-
tâdu vîrieðu nav daudz....
Nu esmu piedaliijies, azj 2X... Un nekaadas vainas.... Cik zinu brachka mans gan nevarot, vinjsh nepanesot asinis, laikam peec armijas tas....
Draudzenes viirs bija klaat 1. beerna dzemdiibaas, peec visa redzeetaa 2. beerna dzemdiibaas klaat buut vinjs vairs neveeleejaas!!!!
jautaajums
Re: Jautâjums vîrieðiem par dzemdîbâm
25.10.2005 10:36
Mans viirs piedaliijaas beerna dzemdiibaas 1.lauliibaa, muusu kopiigaa beerna dzemdiibaas vinjsh bija liidz tam briidim, kad viss notikaas, paliidzeeja man elpot, maseeja muguru, bet uz dzemdiibu zaali negaaja, arii man tieshi tajaa briidii vinja klaatbuutne nebija nepiecieshama, par cik beerninjsh dzima priekshlaiciigi, vinjsh skreeja un pirka dreebiites un visu nepiecieshamo, bet iegaaja tajaa briidii, kad beerninjsh piedzima un pats piefikseeja laiku:) Peec tam paarrunaajot, vinjsh atzinaas, ka pat, ja dzemdiibas notiktu noteiktajaa laikaa, manis deelj vinjsh buutu klaat, bet kopsh taas reizes, vinjam palikushi nu ljoti slikti iespaidi...taa luuk...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 15?
Ziņa: