Dzimumloceklja mazgashana

Aizsāka Ian 

Ian
Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 14:47
Sievietem ir daudz un dazhadu lidzeklju shim procesam, tachu ko lai izmanto virieshi? Vai parastas ziepes nav kaitigas? Vai ir kads specials lidzeklis virieshiem?
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 16:40
parastas ziepes noteikti ir kaitigas. Tad jau labaak ar tiiru udentinju!!
dina
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 16:51
to pasu, ko sievietes!!!
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 17:41
Ar putekïsûcçju izsûc :)

Ja nopietni - kâpçc ziepes ir kaitîgas? Pamatojumu lûdzu.
Dusma no cita PC
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 18:14
Pirmo reizi dzirdu, ka ziepes ir kaitîgas!:))))
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 19:36
nu diez vai to maigo aadu vajadzeetu ar ziepeem kairinaat biezhaak kaa reizi nedeeljaa!
Dusminj, Tu tachu arii diez vai ar ziepeem apmazgaajies, ne? :)
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 20:24
Ai, nç - man liekas ka sievietçm tur ir ir maigâka, vismaz jûtîgâka, âda.
Vienîgais ziepes sausina.
Dusma no cita PC
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 20:33
Es laikam veselîga, man ziepes nekur neko sliktu nedara. Ja ir ziepes, mazgâjos ar ziepçm, ja ir duðas þeleja, mazgâjos ar to, ja nav ne tas, ne ðitas, tad ar matu ðampûnu.
Nu labi, man ir no Body Shop-a tâs ziepes, es tâs izreklamçtâs Doves neatzîstu vispâr, man viòas Drogâs ðíiet baigi sintçtiskas un indîgas visas!:)
Biju pâris reizes daþâdîbai iepirkusi intîmâs þelejas un tâ arî neizpratu, kas tur savâdâks. Nivea vienîgais bija baigi gluma!:) Vairs nepçrku!
atis
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 20:40
ja katru dienu apmazgaajas dushaa ar uudeni, taa kaartiigi, tad pilniigi pietiek ar 1-2x nedeeljaa ar ziepeem. seviskji kopjamos rajonus (t.i. dibens, peedas utml) var arii ar ziepeem biezhaak, bet ne katru dienu. tas mans ShowerStyls :)) pienjemu, ka ir arii tiiriibas entuziasti, kas katru dienu ar ziepeem un shvabru berzeejaas, kameer suurst aada. seju vispaar ar ziepeem nav ieteicams mazgaat - prieks tam ir sejas losioni. tas taa... katraa zinjaa vajag balansu, nepaaraak daudz, ne paaraak maz. lai nav kaa viduslaikos.staigaaja smakojoshi, utis biksees un zem paruukas.
zâlîte
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 20:43
toties cik skaistas drçbes valkâja tais laikos :)
atis
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 20:49
tas speciaali, lai apsleeptu iekseejo tuksumu
eseja
Re: Dzimumloceklja mazgashana
23.10.2005 23:00
es lietotju speciaalu ginekologjisko shkjiidumu, negribas kaut kaa ar seeneem ciiniities..viirieshiem jau tas varbuut citaadaak..
!
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 00:25
Ar tiem pashiem higien. liidzekljiem, kas domaati sievieteem. Tik tieshaam ir tizli, ka par to nerunaa...
aste
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 12:45
man arî liekas ka ar tiem paðiem ar ko sievitetes - ir jau stulbi, ka vîrietim jâpçrk rozâ pudelîte ar sievieðu ziepçm... bet tâ vajag - jo veèiem sçnîtes ir tikpat izplatîtas, kâ sievietçm... un kâda jçga ka sievite mazgâjas ar nez ko, ja vecis ar prastâm ziepçm...
khmkhm
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 12:55
Kautkaa liekas, ka vecim nu nebuutu jaamazgaajas ar to, ar ko sievietes mazgaajas, nav jau teikts, ka nevar, bet doma jau ir taa, ka vechiem taa lieta ir aareeja, tas ir, nav nekaada extra mikroflora, nomazgaa i miers maajaas, sievieteem ir savaadaak, izjauksi to floru un uzreiz visaadas baravikas piemetas... Un ja kaads teiks, ka to aparaatu var kaartiigi nomazgaat tikai aplaistot ar pliku uudeni, tad nu es nezinu, varbuut Pazjarnieku shljuutene taadaa gadiijumaa paliidz :D .........
aste
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 13:27
man jau gan liekas ka veèiem "biezpiena kaite" aiz priekðadiòas ir tikai ziepju vaina... sava veida mikroflora jau veèiem arî tur ira... bet nu katrs jau dara, kâ viòð uzskata par pareizi... katrâ ziòâ - es tikai riecâtos ja mans vecis no manis ðad tad "maigâs ziepîtes" aizòemtos....
khmkhm
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 13:32
smegma neveidojas no ziepeem, bet gan no nemazgaashanaas........
atis
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 15:06
kaada vaina 2x nedeeljaa kaartiigi ar ziepiiteem...? ja katru dienu apmazgaa ar uudeni (kaartiigi) kaadas seenes tur var iemesties.
khmkhm
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 15:12
Seenes droshi vien, ka neiemetiisies, ja jau liidz shim tas nav noticis, bet vai vinjsh ir patieshaam un pietiekami tiirs, gan Tev jaajautaa savai sievietei......

atis rakstîja:
> kaada vaina 2x nedeeljaa kaartiigi ar ziepiiteem...? ja katru dienu > apmazgaa ar uudeni (kaartiigi) kaadas seenes tur var iemesties.
atis
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 15:32
tas buutu manupraat stulbi jautaat savai sievietei par sava dzl. tiiriibas pakaapi. :)) tas liecinaatu par nepatstaaviibu. tas buutu tizli. un kaa tas izskatiitos no malas, pat bail domaat. viirietim tachu pasham jaaprot par sevi paruupeeties, visaas jomaas.
khmkhm
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 15:38
it kaa taa buutu, bet biezji vien vinjas noklusee kaa tur ir patiesiibaa un taa fiksi fiksi apstraadaa to lietu un peec tam jau viss ir chikeniekaa, bet iisteniibaa pie sevis domaa, kaa lai vinjam pasaka lai vinjsh kaartiigaak tur paberzj, bet tikai lai vinju neaizvainotu, nesaku, ka ar tevi kautkas nav shtokos.... Nu ir jau veel jautaajums, ko konkreetais cilvis reaali dara, vai seezj ofisaa un kasa ..... vai rukaa vaiga sviedros fizisku darbu...
atis
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 15:43
tieshi taa! abos gadiijumos tomeer shmuciite garanteeta. ideaali ir sportistiem - peldeetaajiem. neskaitot kaaju seeniiti, visur citur viss ir super-tiirs :)
Moljers
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 16:16
Mâcieties no dabas mâtes, no zvçriem, tagad taèu viss dabîgs topâ.
Nekâdas ziepes, kârtîgi jâlaiza !!!!!!
khmkhm
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 16:22
Diez ko tiiru ar laiziishanu ir dabuut vieglaak, viiriesha vai sievietes dz.orgaanus :)))


Moljers rakstîja:

> Mâcieties no dabas mâtes, no zvçriem, tagad taèu viss dabîgs
> topâ.
> Nekâdas ziepes, kârtîgi jâlaiza !!!!!!
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 16:31
Mana ginekoloìe saka, lai ar ziepçm to vietiòu nemazgâju un ja kâdreiz jûtu vajadzîbu, îpaði pçc mr, tad varu palietot Dr.Wolf, bet pietiek ar pâris reizçm mçnesî.
Es mazgâjos tîrâ ûdenî un esmu tîra un smarþojoða, ziepes lietoju tikai roku mazgâðanai. Un ar vîrieðiem ir tieði tâpat, ar mançjo ir, kâpçc lai ar cietiem tâ nebûtu.

khmkhm
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 16:42
Vinjsh apgraiziits?? Vai arii peec katras WC apmekleeshanas uzreiz apskalo izlietnee savu chibriku, tad jau, protams, pietiek arii ar uudeni, bet peec veselu dienu sutinaashanos pa bikseem gan nekas labi smarzjojoshs tur buut nevar.... Un kaa ir, ja peec sex uzreiz nenoskalo visu, bet paliekat gultaa liidz riitam, tad ar izdodas visu smuki noskalot???
zâlîte
Re: Dzimumloceklja mazgashana
24.10.2005 20:26
Moljers tâ indîgi, bet pareizi norâdîja - nemazgâjoties mçs lîdzinâmies zvçriem :)
daalija
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 13:59
manam viiram savulaik gjimenes aarste teica, ka ar ziepeem nevajadzeetu aizrauties, labaak lietot intiimaas. Es lietoju aarstnieciskaas, t.iu., ar visiem labumiem, kuriem jaabuut siev.maksts mikrofloraaa, vinjsh parastaas,nekaadu probleemu...
hercogiene
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 14:50
es lietoju jau gadiem tikai intîmziepes, arî mans vîrs tâs lieto un ir ïoti labi ! Nedomâju, ka pietiek tikai ar ûdeni vakarâ noskaloties. Man tas ðíiet daudz par maz. Un îpaði, ja runa iet par orâlo seksu...tâ ir ïoti delikâta lieta, abiem partneriem jâbût ÏOTI tîriem, lai otram nerastos nepatika vai, sliktâkajâ gadîjumâ, riebums. Kâdas problçmas nomazgâties ar ziepçm ??? Kas, krâniòð nokritîs, vai ?
daalija
Re: Dzimumloceklja mazgashana
25.10.2005 14:55
tieshi mazgaajoties ar ziepeem var rasties probleemas;) nokrist nenokritiis, bet mikrofloru var izjaukt. Bet ar intiimajaam o.k. Man arii liekas, ka uudens tas ir no sliktaaka labaakais variants, tachu iipashu efektu nedod.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 21?
Ziņa: