ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis

Aizsāka sapòotâja 

sapòotâja
ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
24.10.2005 13:19
ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
esi lezbiete...vai vismaz ar tâdâm tieksmçm. jâjautâ vai juties LABI kâ vîrietis? ja jâ- tad viss ko iepriekð teicu:))
Tas ka piemçram es kâdreiz gribçju bût vîrietis, nebût nenozîmç ka esmu lezbiete. Sexuâla tuvîba ar sievieti man ðíiet pretîga (tas attiecas uz mani nevis uz citâm siev. kuras varbût ir lezbietes).

Par vîrieti gribçju bût jo no vecâku puses biju saskârusies ar necieòu pret sevi kâ pret sievieti. Gribçju bût vîrietis - homoseksuâlists.
sapòotâja
Re: ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
24.10.2005 14:34
man ir labi kâ sievietei,bet kâpçc sapnî esu vîrietis
kauns pat teikt
Re: ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
24.10.2005 15:05
un es sapnî dzemdçju... suni.
Atbaidoði! kâ dzîvot tâlâk? :)
Tas nebija jox!
Kauns pat teikt -

Varbût tev tâs ir bailes?
Bija tâdas krievu tautas pasakas kur cara sievai piedzimuðo mazulîti skaudîgâs mâsas nomaina pret kustoni.
Sekas - ka cars savu sievu aiz dusmâm padzen.

Varbût tev bailes ka neizdarîsi vîram kaut ko pa prâtam?
pelçkâ pele
Re: ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
24.10.2005 15:26
Cik atceros Jungam bija tâda teorija, ka katra vîrieða psihç ir sava "anima" (sieviðíâ bûtîba), bet sievietei - "animus" (vîriðíâ bûtîba) un sapòos mçs reizçm varam ar viòiem satikties vai arî izpausties caur viòiem. Kaut kâ tâ. Bet lasîju to kâdus 10 g. atpakaï, tâ kâ varbût neprecîzi izsakos. Ja to skaidro tâ - viss ir normâli. Manuprât, sapni vçrtçjot (ja vispâr tiem pievçrðam uzmanîbu) svarîgâkais ir - sajûtas pamostoties. Ja tâs ir labas - arî sapnis ir bijis ar pozitîvu nozîmi.
nav pamata raizeem. neesi ne lesbiete, ne gejs... :)) tev vnk ir stipri attiistiita izteele (kaa man).
sapnjiem biezhi vien ir pamataa kaads psihologisks paardziivojums dziives laikaa. sapnis ir nejaushs informaacijas daljinju saujaukums, kam nav iipashas noziimes, ja to tulko tieshi. sapnis nereti ir aizkodeets. gadaas arii ljoti reaalistiski sapnji. kaut gan esmu reaalists, tomeer ticu, ka sapnis - tas ir veestiijums ko suuta mums 'kaads' no citas dimensijas. muusu smadzenes kalpo kaa uztveereejs un apstraadaataajs, tachu sapnja avots manupraat ir cita dimensija. ehh, vareetu runaat un runaat par sho teemu, bet tiem kas to neizprot, taa buus tikai tuksha muldeeshana.
kauns pat teikt
Re: ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
24.10.2005 15:31
Man nav vîra...
bçrnu arî nav. Par tiem ðad tad iedomâjos, bet ne apsçstîbas lîmenî.
Vispâr suni dzemdçju jau otro reizi. :(
Vç, cik bija pretîgi pamosties (kaut gan sunîc bija liels, smuks, spîdîgu spalvu :))
kas tur slikts? suns ir cilveeka labaakais draugs.
pelçkâ pele
Re: ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
24.10.2005 16:06
kauns pat teikt-

neesmu speciâlists, bet viens no pirmajiem "skaidrojumiem", kas nâk prâtâ, varbût zemapziòâ tâs ir ilgas pçc bçrniem. Tâ kâ tev viòu nav bijis - redzi kaut ko mîïu, ar ko tev bijusi darîðana - sunîti. Ðâda versija gan darbojas tikai gad., ja tev ir bijis un tev patîk suòi. Kâpçc tâ saku - savos jaunîbas gados esmu sapòojusi, ka man piedzimst kaíçni (esmu kaíu fans un bçrnu man toreiz nebija, bet bioloìiskais plkst. laikam bija sâcis tikðíçt).
kauns pat teikt
Re: ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
24.10.2005 16:15
Paldies par idejâm! :)
vispâr man ir mîïð suns un tikpat mîïi kaíi.
Bet mazi bçrni arî manî izraisa tikai pozitîvas emocijas, pat daudzkârt pozitîvâkas par dzîvniekiem :)
Uh, ko tâ zemapziòa tik neizstrâdâ!
Man pieredze râda, ka es nosapòoju lietas, kas piepildâs,- esmu pirmo reizi ciemos uz jaunu mâju,- un es jau zinu kur kas atrodâs, tad situâcija seko citai, un es zinu kas (precîzi)notiks pçc minûtes, it kâ es jau te esmu bijusi.. domâjat, ko gribat..
kauns pat teikt
Re: ko tas nozîmç ja sapnî biju vîrietis
24.10.2005 21:31
Loreta, uzmundrinâji :) !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 13?
Ziņa: