Mireena...???

Aizsāka mmm 

mmm
Mireena...???
24.10.2005 16:23
Miiljie ljautinji!
Nu ievieshiet tak skaidriibu luudzu: cik uz shodienu maksaa shii spiraale? Un otrs jautaajums, kuram nevaru atrast atbildi - vai shie hormoni tieshaam neiedarbojas kompleksi uz visu organismu kaa tas ir ar tableteem un nuva ring?
(sliecos uz sho metodi, jo nepatika kopeejais tableshu iespaids - lietotas dazhaadas kopsumma ap 8 gadi, mr ljoti speeciigas, taapeec uz parsto spiraali arii vairs neparakstos - ir par traku vasaraa bezmaz seedeet maajaas kad mr., prezervatiivi vairaaku iemeslu deelj shajaa gadiijumaa neder, paartraukto neiesakiet - taa nav metode...)
Liels paldies jau ieprieksh!
khmkhm
Re: Mireena...???
24.10.2005 16:32
Nu pirms gadiem 3 bija ap 90 Ls, cik tagad, iisti nav skaidrs, domaaju kaadu 120 Ls robezjaas vajadzeetu buut.......
qwerty
Re: Mireena...???
24.10.2005 16:48
Pagaiðgad - 127Ls. Iedarbîba tieðâm lokâla, vismaz man nav tâdu blakusparâdîbu kâ no tabletçm, bez tam Mirçnâ ir tikai 1 hormons.
..................
Re: Mireena...???
24.10.2005 17:13
Mirena ir viens hormons, tas pats OK, kuru iesaka lietot maminam, kuras mazuli baro kruti, tacu vins ir ari parejos OK. Neiedarbojas lokali, tacu tam ir mazak to negativo izpausmju, vari noeksperimentet padzert piem. Mikro30 (tani ir viens hormons-progesterons ar loti mazu devu; tas ir recepsu), ja tu vinu slikti panesis, tad spirali labak neliec. Savulaik lietoju Nuva Ring ari biju domajusi ka iedarbosies vairak lokali tacu neka, jo tomer kaut kas tiek asinis un uzsucas organisma.
mmm
Re: Mireena...???
24.10.2005 19:01
Par hormoniem man ir taadi secinaajumi: ilgstoshi lietojot tomeer veicina celuliitu un... galu galaa iedarbojas uz libido.... nu shis tas veel pa bishkum,
esmu dzeerusi dazhaadas 1faazes ok, panesu labi, ja neskaita mineetaas blaknes... 3 faazhu nepanesu - pat staavoklii esot nebija tik slikti kaa meegjinot dzert taas....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 23?
Ziņa: