Problema

Aizsāka karlis 

karlis
Problema
25.10.2005 21:24
Sveiki!!!
Man ir 14 gadi un man ir problema. Es nevaru atvilkt preikshadinu no sava dzimumlocekla. No citiem esmu dzirdejis ka ta ir liela problema vai ta ir taisniba? Ka to ir iespejams noverst? Vai ir nepieciesama operacija un ja ir cik ta maksa?
karlis
Re: Problema
25.10.2005 21:39
Ludzu palidziet.....
Nu
Re: Problema
25.10.2005 21:46
Vislabaak dodies uz konsltaaciju pie seksopatologa, vinjs izmekleees un pateiks iespeejamos risinaajumus.

Diezgan sakariigi seksopatalogi ir Latvijas Gjimenes Centraa.
http://lgc.internet.lv/lv/service_9a.html
karlis
Re: Problema
25.10.2005 21:49
PAldies. Ja bet man loti gruti sanemties un pateikst par sho problemu vacakiem
Nu
Re: Problema
25.10.2005 22:16
Tev pasham ir 10-15 Ls (viziites aptuvenaa cena) uzkraajumi? Ja nav, tad izveido:) Ja ir - dodies pats pie aarsta, tak ar aarstu paraak nekautreesies runaat?
Signits
Re: Problema
25.10.2005 22:27
Liela problçma tâ nav,man tâ bija mâsas puikam,bet mazu iegrieðanu laikam veica,protams anestçzijâ. Tâ kâ noteikti pie ârsta Tev bûs jâiet,citâdâ veidâ to lietu atrisinât nevar...
zvirbulis
Re: Problema
26.10.2005 17:07
Es domâju, droði un lietiðíi pastâsti savam tçvam par ðo problçmu. tici man, nu nav ko tur kaunçties. 14 gados tâ ðíiet vesela traìçdija, bet tici man, nav jçgas kautrçties. Vai arî pats pie ârsta
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 15?
Ziņa: