jautajumi par sonografiju

Aizsāka Lilina 

Lilina
jautajumi par sonografiju
26.10.2005 09:37
Sveiki, daargie :)

Man te uzradaas vairaaaki jautaajumi PAR VEDERA DOBUMA US (nieres vajaga parbaudit, jo ir kaut kadas problemas):

1) man ir nosutijums uz greben..ielu, bet slinkums tik taalu kratiities. varu aiziet uz via-una polikliiniku, bet - vai jaabut loti gudram arstam, lai saprastu, kas paradaas/neparadaas tai US? prasu, jo diagnostikas centram tomeer taada zinaatniskaaka slava...

PAR GINEKOLOGISKO US:

1) vai var iet uz us, ja ir meeneshreizes?

Paldies!
li
Re: jautajumi par sonografiju
26.10.2005 11:52
Nedomâju, ka Diagnostikâs centrâ ir vislabâkie USG speciâlisti- vienkârði tas ir Valsts diagnostikas centrs uz kuru sûta visus lauku iedzîvotâjus.
Via-Una ir o.k., viòiem esot jauns un jaudîgs aparâts. Katrâ ziòâ tajâ VIa-Unas aprâtâ man redzçja daudz vairak, kâ Diagnostikas centrâ bija atklâts (atðírîgas kvalitâtes apartûra).

Atðíirîba vçl tâ, ka ja ir nosûtîjums uz Diagnostikas centru jâmaksâ pâris lati, bet Via-Una, ja nav apdroðinâðanas, bûs jâmaksâ kâdi 10 Ls.

Uz ginekoloìikso USG nevar iet ja ir menstruâcijas, bet jâiet vismaz kâdas 5 dienas pçc menstruâcijâm.
Lilina
Re: jautajumi par sonografiju
26.10.2005 12:04
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 20?
Ziņa: