jaut.dr.Gasiòam

Aizsāka anonîmi 

anonîmi
jaut.dr.Gasiòam
26.10.2005 10:52
Vai var rasties kaut kâdas nopietnas problçmas, ja ir konstatçta endometrioza cista (~4x3 cm) un tomçr iestâjas grûtniecîba?
Paldies par atbildi!
Es îsti nesapratu,vai grûtniecîba ðobrîd ir iestâjusies?
Ja ir ,tad cista ir jânovçro,jo grûtniecîbas laikâ nav menzes,lîdz ar to tâ palielinâties nevar.
Ja grûtniecîba neiestâjas,tad endometrioze ir viens no neauglîbas cçloòiem,tad no savas prakses varu teikt,ka labâk ir cistu izoperçt laparaskopiskâ ceïâ+saòemt specifisku konservatîvu terapiju,lai nebûtu recidîvu.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
anonîmi
Re: jaut.dr.Gasiòam
26.10.2005 12:11
Paldies par atbildi! Nç, grûtniecîba nav iestâjusies, bet to plânoju (man jau 35 gadi un bçrnu nav). Viedokïi ir daudz un daþâdi. Tâpçc esmu neziòâ kâ pareizâk rîkoties, un lçmuma pieòemðanai man ir svarîgs katrs viedoklis. Vai tomçr mçìinât tikt pie bçrniòa (pagaidâm apzinâti to neesmu darîjusi) un pçc dzemdîbâm risinât ðo problçmu ar cistu, vai arî tomçr droðâk pirms tam cistu izoperçt.
Jûsu gadîjumâ laiks nav Jûsu sabiedrotais.Iesaku Jums izoperçt cistu,pie viena var novçrtçt olvadu caurlaidîbu u.t.t.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 13?
Ziņa: