Dzimumdzîve aktivizç pieòemðanos svarâ!

Aizsāka kalla 

Sveiki - ir problçma!!
esmu novçrojusi to, ka tad kad sâku dzîvot dauzd maz aktîvu dzimumdzîvi - mans svars sâk pieaugt!!Parasti jau ir otrâdi!!!Ko man darît?????????????????????????????
hm, un kâdâ tâdâ veidâ dzimumdzîve no svaiga gaisa taukus saraþo, ko?
jaa, esmu dzirdeejusi taadu teoriju - tipa - stresa nekaada, nav jaaciinaas ar citaam "maatiiteem"par vietu zem saules, taapeec organisms atlaizj :))) Skaties ko eed, un vairaak taadas pozas, kur sievietei aktiivaak jaadarbojas - augsjupee un taa...
Re: Dzimumdzîve aktivizç pieòemðanos svarâ!
26.10.2005 15:27
Gan jau dzîve kïuvusi mierîgâka, tas arî ïauj atslâbinâties ;)
Re: Dzimumdzîve aktivizç pieòemðanos svarâ!
26.10.2005 15:53
Manuprât, tas atkarîgs no organisma, nevis, ka tâ bûtu neapstrîdama patiesîba. Kad sâku lietot hormonâlâs tabletes, ar uztraukumu skatîjos vai nekïûstu resnâka. Man bija tieði otrâdi, sekss kïuva regulârs un svars nepalielinâjâs un tieði nebija tik ïoti vairs jâdomâ, vai esmu kaut ko apçdusi par daudz vai par treknu, kaut kâ viss harmonizçjâs. Vai nevar bût tâ, ka ginekoloìe ir ieteikusi nepiemçrotas tabletes ? Pârbaudi. Kaut kur dzirdçju, ka viena aktrise teica, ka rumpi nedrîkst nolaist, man baigi patika tas teiciens.

Re: Dzimumdzîve aktivizç pieòemðanos svarâ!
26.10.2005 16:04
Hm, man ir otrâdi..... :D
Îstenîbâ pirmo reizi dzirdu, ka no AKTÎVAS dzimumdzîves pieòemâs svarâ....
Nu gan, tas nevarçtu bût iemesls. Sekss tieði palîdz notievçt... visâdos veidos. Varbût tu pçc seksa mîli kârtîgi iekost ko sâtîgu, tâpçc arî pieaugums. Vai ar savu jauno mîïâko bieþi pa kafejnîcâm staigâjat
Vispâr no aktîvas dzimumdzîves var pieòemties svarâ, bet ne no sexa, bet no tâ, ko dara pçc tam :))
mçs ar savu otro pusîti 2 nedçïu laikâ katrs par kâdiem 10 kg pieòçmâmies svarâ. Vçl tagad cînamies ar sekâm :)) Mums vienkârði 2 ned sanâca tâds interesants reþîms - ap 17iem pârnâkam mâjâs un paçdam, tad loìiski seko sexiòð, jo esam viens pçc otra "sailgojuðies", pçc tam pavaïâjamies pa gultu, ap 19iem atkal paçdam, bet tâ kâ pa dzîvokli staigâjâm kaili, tas viss beidzas ar vçlvienu sexiòu, kam atkal sekoja çðana ap 22iem un vçlviens sexiòð un vçlâs vakariòas pirms gulçtieðanas ap pusnakti :)
Tâ var ïoti âtri uzbaroties ;)
Re: Dzimumdzîve aktivizç pieòemðanos svarâ!
26.10.2005 17:10
Saule - mums arî pçc tam vienmçr gribâs çst, bet tad ir îstâ reize, kad sev to aizliedzu un tikai kaut ko no drauga porcijas noskrubinu. Jâ, jutu, ka tas ir bîstami.

Cik gan ir jârij, lai 2 nedçïâs dabûtu 10 kg klât?
varbuut regulaara dzimumdziive sakrita ar kaadas draudzenes/sievas paradiishanos tavaa dziivoklii?
varbuut arii virtuvee kas mainiijies?.... ;))))))
dazhaadi garduminji? kaartiigaakas eedienreizes?.......
Ko?
Re: Dzimumdzîve aktivizç pieòemðanos svarâ!
28.10.2005 13:01
To: Saule :)

Forði! Bet nav brînums ka 10 kg ir klât.... :))
Malaèi! Tâ turpinât! :)))))
ja ir OK, tad protams.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 15?
Ziņa: