potishu luzums

Aizsāka Evija 

Evija
potishu luzums
22.03.2002 10:22
Pirms pieciem gadiem man bija kreisas kajas triskarshs potishu luzums, ilgu laiku nostaigaju ar lielam adatam kaulos. Uz kajas tagad ir palikushas tris lielas reetas, bet mani tas tik loti nesautrauc, cik loti satrauc sapes kajaa. Nevar saprast vai tas sap kauls vai audi ap to, bet sapes ir loti asas. Un ja sporta nodarbibaas man kads panem aiz kajas pie potitem, tad ir "jaauro" pilna kaklaa :o) Isti nezinu ko darit, kad es pirms trim gadiem aizgaju pie kirurga ar sho problemu, vinsh man pateica, ka man starp kaulu un adu ir jabut vel kautkadam audu slanim, bet man tada nav, tapec ada ir pieaugusi pie kaula un tik loti sap no iekshpuses. Vinsh man ieteica ar masazas palidzibu "atraut" sho adu no kaula. Izklausas briesmigi un sapeja ari drausmigi, tapec pie vinja vairs negaju. Bet problema palika.... Vai man gadijuma nevar sakties kadas komplikacijas, vai es nevaru palikt bez kajas, varbut tur notiek kadi procesi...? Vai man sadzivot ar to vai nee....?
Paldies
Labdien!
No Jûsu stâstîtâ nav îsti skaidrs , vai Jûs bijât uz masâþu vai ne . Protams , problçma ir nopietna , taèu es to negribçtu nosaukt par bezcerîgu . varbût tur vçl kaut ko var lîdzçt . ja izlemjiet , ar svaigu rentgenogrammu lûdzu nâciet uz konsultâciju !
ar cieòu íirurgs osteopâts dr . A . Zemîtis
www.rehab.lv/BOA
Tel . 9266066 .
Evija
Re: potishu luzums
25.03.2002 10:04
Cien, dr.Zemiti.
Es biju tieshi pie kirurga, jo loti sapeja taas potiites, un vinsh pateica, ka aada ir pieaugusi pie kauliem, tapec ari saap un ir "jaanomasee" nost (rupji runajot - janorauj). Paldies par atsaucibu, noteikti ieradishos uz viziiti.
Evija
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 14?
Ziņa: