Psoriâze

Aizsāka Dzirkstele 

Psoriâze
26.10.2005 16:09
Sveiki!

Grbçju apvaicâties par ðo slimîbu...no kâ tâ rodâs, kâ ârstçt, vai ir iedzimta un vai ir inficçjama (lipîga)? Un vispâr ko var un ko nç?
Labprât dzirdçtu komentârus/pieredzi no ârstiem un citiem Foruma dalîbniekiem.

Paldies!

Re: Psoriâze
26.10.2005 16:34
Iedzimtiibai ir noziime, bet,ja tev ir, nenoziimee,ka taviem beerniem 100%buus. Izaarsteet pagaidaam pilniibaa nevar, vinja tev sezonaali paraadiisies. Buus vasaraa jaavairaas no saules:)
Re: Psoriâze
26.10.2005 16:39
Tâ nav man, bet man ïoti tuvam cilvçciòam...Tâ kâ pie ârsta ar viòu kopâ nebiju, tâpçc par ðo slimîbu arî neko nezinu. Tikai zinu, ka tâda ir un ka vasaras periodos tâ pazûd, bet ziemâ atkal ir.... :(
Re: Psoriâze
26.10.2005 17:37
Vai vairs neviens neko par ðo slimîbu nezina? ;(
Re: Psoriâze
26.10.2005 19:52
Cik tev siiki vajag?
pauze
Re: Psoriâze
27.10.2005 02:09
blee, nu cikk taisni var paskaidrot - neaarsteejama aadas slimiiba, kas besii aaraaa visus slimotaajus. Nav aarsteejama, tikai ar spec liidzekljiem , vannaam, attieksmi utt... Nu stulbi, a ko dariit? Dzivoot un SADZIIVOT ar to!!!
Noela
Re: Psoriâze
27.10.2005 08:57
Vispâr man liekas ka ðî tçma te ir daudz apspriesta, var taèu pameklçt pa forumu, vai ne?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 18?
Ziņa: