vai esat apdroðinâjuði savu dzîvîbu?

Aizsāka domâjoða mammma 

domâjoða mammma
vai esat apdroðinâjuði savu dzîvîbu?
28.10.2005 07:52
Vai jûs esat savu dzîvîbu apdroðinâjuði?par kâdu summu bûtu gatavi apdroðinât savu dzîvîbu?vai tâds pakalpojums jums bûtu nepiecieðams?

Ðâdi jautâjumi rodas, jo Latvijâ parâdâs tâda tenence apdroðinât dþivîbu, tiek piedâvâti visâdi pakalpojumi..Neviens no mums nav pasargâts no nelaimes gadîjumiem, nâves un mûslaiku kredîtlaikmetâ, kad tos òem uz 20-25 gadiem var sanâkt tâ, ka zaudçjot tçvu viòa bçrni paliks zu ielas, jo kredîtiestâde atòems mâju...
Ir citi gadîjumi, bet, kâ jûs attiecaties pret ðo pakalpojumu
( man piedâvâja apdroðinât savu dzîvîbu par 1000eiro), pçc 10 gadiem uzkrâjums jau bûtu 10 000, bet ja eju nelaimç bojâ, mantinieki saòem 3x vairâk...
Kâdas jums domas par to?
Lçti sevi novçrtç.
domâjoða mammma
Re: vai esat apdroðinâjuði savu dzîvîbu?
28.10.2005 08:17
runa nav par savu vçr'tibu , ebt cik var atïauties?
Moljçr, pa cik tad pats esi sevi apdroðinâjis?
Re: vai esat apdroðinâjuði savu dzîvîbu?
28.10.2005 13:49
Zaudçjot tçvu, bçrni uz ielas nepaliks...Paðlaik mâjas tirgus vçrtîba paaugstinâs ar katru brîdi, banka noteikti nav 100% finansçjusi. Lîdz ar to, ja gadîjumâ arî iestâjâs letâls iznâkums un kredîtu nespçj atmaksât ìimene, tad notiks izsole - daïa ies kredîta dzçðanai, bet daïa ìimenei...par kuru noteikti (varbût mazliet pieliekot) varçs nopirkt dzîvokli...
Un ja kas vel ir arî bâreòtiesa, kas diezvai ïaus bçrniem palikt uz ielas...

Bet vispâr dzîvîbas apdroðinâðana noteikti ir labâka nekâ nelaimes, jo ietver gan nelaimes gadîjuma paliekoðas sekas, gan nâvi.

Aizdevums jau noteikti ir lielâks par EUR 1.000,-, kâpçc piedâvâ apdroðinât tikai par ðo summu, nevis par aizdevuma?
Ja tas ir saistîts ar aizdevumu tad noteikti kredîtiestâde piedâvâja uzkrâjoðo. T.n., ka maksâjot ikmçnesi konkrçtu summu, ja kaut kas notiek, tad aizdevumu dzçð un ja paliek vel atlikums, tad to izmaksâ ìimenei. Ja viss ir labi beidzies(visi ir dzîvi un kredîts nomaksâts) :)), tad saòem uzkrâjumu.
Vel jâpiebilst, ka katru gadu var aizpildît deklarâciju un valsts 25% atmaksâ atpakaï... :))

Îsumâ laikam tâ! :))
Ko gribam panâkt apdroðinoties ? Nosegt bçru izdevumus, nomaksât parâdus, atstât naudu arî tâlâkai dzîvei bçrniem.
Vispirms izdomâ to un tâd jau sâc skaitît cik tam vajag naudu, tikai nevajag pârcensties, citâdi kâds radinieks var maðînai riteòus aizzâìçt.
Man ðî summa sanâca kâdi 70 000 Ls. Parâdi + lai ìimene kâdus 2 gadus, (kamçr atrod jaunu apgâdâtâju) var izdzivot.
Re: vai esat apdroðinâjuði savu dzîvîbu?
28.10.2005 14:22
To: Moljers

Cik sapratau tad domâjoða mammma apdomâ tâdu iespçju, ka zaudçjot apgâdnieku un paliekot neatmaksâtam kredîtam, viòas bçrni nepaliktu uz ielas...
LVL 70.000,- ir vienkârði SUPER summa, bet vai domâjoða mammma var atïauties ikmçneða prçmiju?:)

Es arî varbût savu dzîvîbu gribu apdroðinât par LVL 100.000,-, bet maksâjamo prçmiju diezvai varçðu atïauties.....
Varbût nepareizi atceros, bet man liekas , ka gadâ bija ~ 250 LS
Nedomâju, ka naudu vajag krât, (pilnîgi vienalga vai pensiju fondos vai apdroðinâðanâ, vai bankas depozîtâ) jo viòas vçrtîba krîtas.
Re: vai esat apdroðinâjuði savu dzîvîbu?
28.10.2005 14:26
Mçnesî ~ LVL 21,- citiem tas nav nekas, bet citi nevar atïauties LVL 21,- atskaitît "nâkotnei"... :(
Bet katram mums ir izvçles tiesîbas! :)))
Kâr'tejais d**** uzradies. Ja Tev ir nauda priecâjies, bet nepazemo tos, kuriem t''as pietrûkst. kâ nav kauna tâ rakstît! FUI
Esmu sevi apdrosinajis. Gadaa maksaju 15ls, un summa ko sanemtu mana naves gadijuma 2000ls, si polise man atlauj braukt ar riteni un sanemt atlidzibu nelaimes gadijuma uz cela, vai auto avarijaa. Bet diemzel nesedz sacensibas gutas traumas, iznemot navi. Daudz jau nav, bet vairak nevaru atlauties. Esmu jau dazreiz sanemis naudinu:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 6?
Ziņa: