gastriits

Aizsāka sauliite 

sauliite
gastriits
01.11.2005 16:37
Sveiki! Vai kâds, lûdzu, nevarçtu ieteikt patieðâm labu speciâlistu, ja ir problçmas ar kuòìi.Mokos jau vairâkus gadus,ir gastrîts, atviïòa slimîba un KZS.Bija heliko baktçrijas. Cik esmu bijusi ârstiem, tik konstatçta diagnoze, izraksta zâles. Uz to laiku ir labi, pçc tam atkal sâk sâpçt kuòìis,dzedzinâðana, problçmas ar vçdera izeju. Vai tieðâm nevienam nav izârstçts gastrîts?
rrrrû
Re: gastriits
01.11.2005 16:58
dakteris regulârçdisunnepârçdis.
Re: gastriits
01.11.2005 17:01
Mosh tev hroniska forma? Ja ieverosi ieprieksh rakstiito un izniideesi helikobakteeriju un izaarsteesi ez.refluksu, buus ok. Tikai ta teikt imunitaate no taa nebuus. Gastroenterologi buus tavi draugi:)
sauliite
Re: gastriits
01.11.2005 17:10
Negribu sev gatronenterologus par draugiem,pârâk ilgi jau ðî "draudzîba" velkas.Gribu bût vesela!
Jçkabs
Re: gastriits
01.11.2005 17:34
saulîtei man arî ir viss tas pats un vçl 12 p.z. èûlas katru dienu sâp kunìis jau vairâkus gadus. Gribçju paprasît Saulîtei un citiem vai pçc helio baktçrijas iznîcinâðanas palika labâk?
Re: gastriits
01.11.2005 17:35
Ja visu ieveerosi, tad gan jau taada buusi:) Lai tev veicas:)
sauliite
Re: gastriits
01.11.2005 17:54
Jçkabam
Izgulçjos slimnîcâ pirms 2 gadiem,tad uzstâdîja visas diagnozes un uzrakstîja nikno antibiotiku kursu,lai iznîcinâtu heliko baktçriju. Godîgi sakot man labâk nepalika,bet nezinu jau vai tâs antibiotikas iznîcinâja to baktçriju.Nevaru saòemties uz atkârtotu pârbaudi,un ja viòas arî bûtu,negribas atkal piebâzt sevi ar antibiotikâm. Tu ievçro pareizo dzîvesveidu un visus pareizos çðanas nosacîjumus?
Re: gastriits
01.11.2005 21:12
Vai tad Lomac ( Omeprazols ) vairs aptiekaas nepaardod?
sauliite
Re: gastriits
01.11.2005 21:36
Nu cik tad viòu var çst?Vai tieðâm visu mûþu?Viòð tak ar katru dienu dârgâks paliek.Kâ jau visi medikamenti.
Re: gastriits
01.11.2005 21:45
Patreiz Lomac 20 (Indieshu) maksaa latu ar kapeikaam pacinja. Iznaak 10 sant. dienaa. Ja to nevar atljauties tad jau par citaam aarsteeshanaam laikam var nedomaat.
...
Re: gastriits
01.11.2005 23:50
Jâ Fitline brînumjogurts un koraïïu ûnikums sanâks daudz dârgâk :-(
jaa
Re: gastriits
02.11.2005 09:47
Koraïïu kalcijs iznâk gan par 4 sant. dienâ dârgâk. Paka maksâ 4,20 Ls un pietiek mçnesim. Lietoju jau to 3 gadus un nenoþçloju ne mirkli, ka izlietoju ðos 14 sant. dîenâ savai labsajûtai. Cits apçd saldçjumu un jûtas labi, es izdzeru glâzi koraïïu ûdens un arî jûtos labi. Katram savs prieks.
li
Re: gastriits
02.11.2005 10:05
Ja nepâriet gastrîts
1) kâ ar çðanas reþîmu? (regulâras çdienreizes, dârzeòi, garudi, izslçgti saldumi, trekni, cepti çdieni, gâzçti dzçrieni);
2) kâ ar stresu, miega reþîmu?
3) kâ ar imunitâti?

Es arî jau 2 reizes esmu ârstçjusi gastrîtu. Kuòìa sâpes, atvilnis parâdâs tad, ja ir stress, vai atkal aizraujos ar maizes un saldumu çðanu. Bet paniku neceïu, jo saprotu, ka pati vainîga- nejçdzu veselîgi çst, tad tas kuòìis atkal slims.
sauliite
Re: gastriits
02.11.2005 12:44
Ku!
Diemþçl ârsti parasti piesaka,lai to lçto indieðu nepçrk.Un olaines omeprazols maksâ jau pâri 5 latiem,bet ne jau par to ir runa. Zâles ir sagrûstas iekðâ nejçgâ,a rezultâta ta nav. Bet vispâr jau gribçju uzzinât tieðâm labu speciâlistu Rîgâ.
sauliite
Re: gastriits
02.11.2005 12:45
li
Ar kâdiem medikamentiem ârstçji gastrîtu?
Re: gastriits
02.11.2005 12:55
Aizej uz Stradiòiem pie pr.Danilâna.
Re: gastriits
02.11.2005 15:57
nju, es savu gastiitu izaarsteeju dzerot kartupelu sulu, man arii bijaa taas pasas probleemas, kas tev, zaales neliidzeeja, nu tikai uz briidi, kad taas lietoju, bet tad man ieteica padzert kartupelu sulu, un paliidzeeja :) kur tie laiki, kad vairs nezinu mokosaas gastriita saapes un neguleetaas naktis...ir jau ir taa sula riebiiga, dzeeru un likaas, ka tuuliit viss naaks uz augsu, bet tomeer veelme tikt valaa no gastriita bija lielaaka, ieteiktu pemeeginaat, bet jaadzer ilgi, kaadus divas nedeelas, tad 1.ned partraukums un dzer atkal, vel es dzrreu kaapostu sulu, taa bija garsiigaaka, lai veicas :)
sauliite
Re: gastriits
02.11.2005 16:15
Miss_Kjirbiitis
Labi 2 nedçïas.Bet katru dienu? Un cik daudz? Katrâ ziòâ paldies par ieteikumu:) Biju dzirdçjusi par ðo, bet nebija ticîbas, ka varçtu palîdzçt.
rrrrû
Re: gastriits
02.11.2005 16:24
Regulâri çd, vakarâ nepârçdies un bûs OK. Tâ nav slimîba, ko ârstç ar zâlçm, to jâârstç ar dzîvesveidu :)
Re: gastriits
03.11.2005 18:34
jaa katru dienu, es dzeeru vienu reizi dienaa, bet, kad saapeeja tad arii iedzeeru un peec kaadaam 10min pargaaja.
Re: gastriits
03.11.2005 18:39
Ja ir laiks un nedaudz naudas aizej ka pie prof. Danilâna, kâ jau ieteica.
Kaut gan varu pateikt ja runa ir par kairinâtu zarnu un liekas ka dispepsiju ar - tad tur îstas ârstçðanas vçl nav. Daþam palîdz psihoterapija.
sauliite
Re: gastriits
03.11.2005 21:26
Paldies par ieteikumiem! Sâkðu ar kartupeïu sulu:)
sauliite
Re: gastriits
03.11.2005 21:29
Miss_Kjirbiitis
Vçl viens jautâjums. Tu vairs nezini, kas ir sâpoðs kuòìis?:) Un vai tu ievçro pareizo çðanu? Mazas porcijas vairâkas reizes dienâ, nekâdi saldumi un pârçðanâs utt.
li
Re: gastriits
04.11.2005 11:41
Man ârsts paskaidroja kâ ir ar omeprazolu- Eiropai to raþo viens raþotâjs, sastâvs ir tas pats, omperazols atðíiras tikai pçc iepakojuma veida un paskata. Pçrkot omeprazolu ir jâskatâs uz raþoðanas datumu- efektîvâks bûs tas omeprazols, kas raþots nesen, jo tuvâk realizâjas termiòa beigu datums-jo tas omeprazols zaudç efektivitâti.
Dârgais omeprazols ir dârgs nevis tâpçc, ka sastâvs savâdâk, bet iepakots tâ, ka ilgi saglabâ savu sâkotnçjo efektivitâti.

Es gastrîtu un atvilni ârstçju ar Nexium (mazina skâbi), antibiotikâm (diemþçl aizmirsu nosuakumu) un vçl vienâm zâlçm- Fromilid vait kaut kâ tml. Kopâ tas viens zâïu kurss man izmaksâja 35 Ls. Pçc ðo zâïu izdzerðanas sûdzîbas pazuda.
Pçdçjâ laikâ sâp kuòìis, jo ir stress (tuvinieka slimîba) un nepareizs çðanas reþîms- daudz maizes, maz silta çdiena, zupas. Bet nekâdas zâles nedzeru-mçìinu normalizçt çðanas reþîmu (palîdz).

Ja aktivizçjas gastrîts- ir vçlams tomçr pâris dienas pavadît mâjâs, vairâk gultas reþîmâ un ievçrojot stigrâku diçtu (maz çst, daudz dzert, vçlams zâïu tçjas). Diemþçl lielâkâ daïâ darba dçï nevar pilnvçrtîgi rûpçties par veselîbu, tâpçc bieþi vien ir spiesti izvçlçties âtrâko ceïu- stipras zâles.
Ainars
Re: gastriits
04.11.2005 18:59
Man t.apat bija, tagad dzîvoju bez zalçm un pareizi çdu. Ahrak katru gadu çdu visâdus draòíus: omeprazolu, cimetidînu, smektu, almagel, Pretbaktçriju kursi. Tagad nav problçmu.
No çdienkartes jâizslçdz visas maizes, bulcinas, cepumi un kûkas. Tas vieta vairâk jâçd dârzeòi. Tas arî viss, un kuòìis normalizçsies. Dariet to un pçc 3 dienâm jau normalizçsies.
Re: gastriits
05.11.2005 13:17
Ziniet, negribu jûs baidît, bet tomçr!!!!!! Es arî îpaði uzmanîbu savam gastrîtam nepievçrsu un.... tagad man ir izoperçts kuòìis (vçzis 2.stadijâ). Gastrîts arî ir nopietni! Jâârstç gan. Ne visiem, protams, iznâk tik traki kâ man, bet risks ir. Un man par to nebija ne mazâkâs informâcijas no ârstu puses. Es noteikti bûtu viarâk uzmanîbas pievçrsusi ârstçðanai un sadzîvoðanai ar gastrîtu. lai veicas! Tikai bez panikas!
Re: gastriits
05.11.2005 14:13
nu dzerot sulu man kaadu laiku bija arii diieeta, needu neko treknu, ceptu, asu un tt...bet tagad eedu kaa gribu, cilk lielas parcijas, heh svineejaam vienu dzimeni un divu dienu laikaa apeedu apmeeram 10 tortes gabalus!!!!!!! nu i nesaap man nekas :))))))))) saldumus eedu daudz, man tie nenormaali garso :)
sauliite
Re: gastriits
05.11.2005 16:35
Mana vâjîba arî ir saldumi.Bet laikam jau kuòìa veselîbas vârdâ nâksies tos ierobeþot.
marlen
Sabiedçji gan.Neviens ârsts nebija minçjis,ka no gastrîta var veidoties vçzis. Kâ tev to atklâja? Gastraskopijâ?Un helikobaktçrijas tev arî bija?
anateema
Re: gastriits
06.11.2005 17:03
VAI TAA IR, KA UZTURAA NEDRIIKST LIETOT PIENU??? Vai tad piens pie gastriita ir tik kaitiigs? To teica viens Dr., bet man ir veel cita info, ka tieshi PIENS IR jaadzer! Kaa tad tur iisti ir...???
Un vai pie gastriita ir paaugstinaati leikociiti - 11 tuukst.? Vai nevar gastriitu sajaukt ar apendiciitu?
Re: gastriits
06.11.2005 17:17
Vispaar jau gastriits nedod lielus leikocitu pieaugumus taa kaa ir iemesls paardomaam. Piens ir striidiiga lieta. Vienbriid to ieteica kaa skaabes samazinaataaju bet citi saka ka nekam neder. Mana personiskaa pieredze arii ir taada ka tas nekam neder.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 14?
Ziņa: