ïoti stipra asiòoðana

Aizsāka Ieva R 

Ieva R
ïoti stipra asiòoðana
07.11.2005 11:24
Jau treðo dienu ir ârkârtîgi stipras menstruâcijas-tâ nav bijis pat pçc dzemdîbâm.Pirms mçneða bija dzemdes dobuma tîrîðana,histeroskopija.Pie ârsta biju pirms kâdâm 3 nedçlâm-atrâdijos pçc operâcijas -viss bija labi.Tieði ar stipru menstruâciju /bet ne tik stipru kâ tagad/sûdzîbâm kas bija kâdus divus mçneðus griezos pie ârsta un atklâja man polipu,kura nu jau nav.Paðreiz nespçju mainît paketes un domât tikai par tualetes apmeklçjumiem.Sâpes nekâdas nav.Vai tas varçtu bût saistîts ar izdarîto operâciju?
zâlîte
Re: ïoti stipra asiòoðana
07.11.2005 11:37
Starp citu, tâ var arî noasiòot.
lelle
Re: ïoti stipra asiòoðana
08.11.2005 12:16
Kas ir dzemdes dobuma tîrîðana,histeroskopija? Kâdos gadîjumos to veic? Ja ir spontânais aborts vai arî citos gad.? Reiz man darîja kaut ko zem narkozes, bet kad jautâju ko darîs un kâpçc, izlamâja. Paliku nezinot. Izrakstu dabûju, bet vairs neatceros kas tajâ teikts.
Dzemdes dobuma tirisanu vec ne tikai pie sontaniem abortiem...
lelle
Re: ïoti stipra asiòoðana
08.11.2005 19:01
Kâdos gadîjumos to veic?
Re: ïoti stipra asiòoðana
08.11.2005 21:30
Dzemdes dobumu tiira dazhaados gadijumos. Ja dakterim shkjiet ka tur kas vareetu buut aizkjeeries.
lelle
Re: ïoti stipra asiòoðana
08.11.2005 21:45
Kas un no kâ tur varçtu bût aizíçries? Ja dzemdîbas man bija divarpus gadus pirms tam.
karote
Re: ïoti stipra asiòoðana
09.11.2005 02:04
Vareeja tur aizkjerties kaads labdabiigs veidojums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: