Zobi

Aizsāka meita 

meita
Zobi
07.11.2005 22:03
Mana mamma saviem gadiem izskataas ljoti jauna, bet visu bojaa slikti zobi. Vinja visu muuzhu ir straadaajusi lai man buutu laba izgliitiiba, jo teevs vinju pameta. Taa visa deelj vinja neteereeja naudinju sev un savai veseliibai un rezultaataa vinjai ir ljoti slikti zobi. Apaksheejie it kaa saveejie, bet sabojaatie, bet augshaa ir jau nevisai gliiti kroniishi vai kaa vinjus tur sauc.
Vinjai driiz buus dzimshanas diena un es veelos sagaadaat vinjai paarsteigumu. Man nav ne mazaakas nojausmas cik vareetu izmaksat uzdaavinaat mammai smaidu. Kaa lai es visu izdaru taa, lai tas buutu paarsteigums? Kaa lai noskaidro aptuvenas aarsteeshanas izmaksas neredzot pacientu? vai tas maz iespeejams? Ja es pa kluso aiznesiishu kaadus rentgenus, vai aarstam tas ko dos? Veel, taa kaa man nav daudz naudinjas, es veeleetos uzzinaat kur Riigaa visleetaakie, tomeer kvalitatiivi zobaarsti?
...
Re: Zobi
07.11.2005 22:10
Nu, pa miegam jau diez vai tos zobus saliks. Lai gan doma jauka ;-)
meita
Re: Zobi
07.11.2005 22:12
Es gribu uzdaavinaat daavanu karti, bet nezinu kaa lai noskaidro cik tas maksaa :(
Re: Zobi
07.11.2005 22:19
flegma rakstija:
"Puces kroòi ir labie un pati super, neplçð bezjçgâ un vispâr OK!"
...
Re: Zobi
07.11.2005 22:19
Diezi vai neatrâdot mâti dzîvajâ kaut kas sanâks.
G.
Re: Zobi
07.11.2005 23:00
Lçtâk, kâ 60.Ls par vienu vienîbu (zobu) nekur vairs nebûs... Tâ, ka, rçíini pati (vismaz aptuvenâs izmaksas)... Un, tad vçl, ðíiet, jâpieskaita papildizdevumi (jauns rentgens u.c., nu, nezinu, tas tieðâm individuâli...)
meita
Re: Zobi
08.11.2005 09:55
Kaa ir ar krediitu taadaam lietaam? Varbuut kaads zin kur var iegdaaties daavanu kartes uz krediita? Es pati esmu tikai studente, taapeec nevaru uzreiz lielas summas maksaat...
Re: Zobi
08.11.2005 11:03
baidos, ka summa BUUS liela, ja gribi maaminjai jaunu praktiski visu smaidu...
lelle
Re: Zobi
08.11.2005 13:39
Meita, un no pieredzes varu teikt ka tâs mammas kas sevi nemîl, var arî sava bçrna dâvanu aizlaist pa vçjam. (íipa noturçt plauktâ to dâvanu karti gadiòus 10). Ja nu vienîgi - ja viòa pati domâjusi ka grib savus zobus pataisît labâkus, tik iespçju pietrûkst.
Re: Zobi
08.11.2005 13:45
Nu nav jau tik traki ka 60 par zobu. Ja nav naudas nevajag uzreiz izveeleeties daargas tehnologhijas. Taa kaa var arii ar Ls 35 par zobu iztikt. Daudz kas atkariigs arii no konkreetaa gadijuma. Un veel - zobu likshana ir garsh process ar pacienta piedaliishanos taa kaa uzdaavinaat smaidu kastiitee nebuus nekaadu iespeeju.
Flegma
Re: Zobi
08.11.2005 21:31
Un par dâvanu kartçm pie zobârsta neesmu dzirdçjusi...Re kâ, reti rakstu, bet esmu nocitçta no viedâ zb :)
Re: Zobi
08.11.2005 21:39
flegma:

beidz lamaaties :)
meita
Re: Zobi
08.11.2005 21:51
lelle: tas ir maamas sapnis, taa kaa vinja noteikti to izmantos. Vinjai vienkaarshi nav naudas zobiem, jo viss aizgaaja manai izgliitiibai.

Ku! : Kur ir taa vieta, kur nav daargi? Es labpraat aizietu uz turieni un parunaatos ar vinjiem klaatienee par krediita iespeejaam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 8?
Ziņa: