kâ lietot vitamînus?

Aizsāka veseligaa 

veseligaa
kâ lietot vitamînus?
03.04.2002 19:37
Uz daudzâm instrukcijâm gan par vitamînu lietoðanu ir rakstîts, ka leitot çðanas laikâ. Bet man visçrtâkais laiks ir no rîta, akd dzeru tçju un nav nekâda çðana. Vai nav kâda tik zinða, lai pakomentçtu, vai tieðâm tas ir liels pârkâpums, ja vitamînus dzer tukðâ dûðâ? Un kâpçc vispâr iesaka gan vit., gan zâles lietot çðanas laikâ? hm"??
Pçc manas sapraðanas - vitamîni un zâles ir tâdas mazas baltas tabletîtes, kurâs aktîvâ viela ir diezgan koncentrçtâ veidâ. Ja to tableti ierauj tukðâ dûðâ, tad - tâ koncentrçtâ íîmija klîst pa iekðâm - pa barîbas vadu, kunìi, utml. Tas var nebût îsti labi. Ja tabletîti iedzer reizç ar çdienu, tad 1) organisms tai laikâ vispâr nodarbojas ar vielu uzòemðanu no "vçdera", un 2) nav iespçjamais kaitîgais efekts no tâ, ka vienâ vietâ ir ïoti augsta kâdu tabletç esoðu vielu koncentrâcija.

To es saprotu tâ, kâ fiziíis. Ârstiem varbût bûs cits viedoklis, man arî bûs interesanti palasîties...
Vitamîni ir jâuzskata par tiem trûkstoðajiem amîniem, ko nepietiekoði uzòemam ar pârtiku, tâpçc tie jâuzòem reizç ar to, tâpat arî barîba stimulç gremoðanas sulu izdalîðanos, kas palîdz saðíelties un uzsûkties dzîvîbas ( vita ) amîniniem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: