KÂ GRIBÂS NOVÂJÇT,TÂ LAI PÇC IESPÇJAS ILGÂK NENÂK ATPAKAÏ!

Aizsāka EVIJA 

Ieej www.sahajayoga.ru Un sanjem Pashrealizaciju - noskaitot lugshanu Sahadza-Jogas raditajai Shri Mataji Nirmala Devi !
Mob.9594892 Guntis.
Man ir sava sadalja www.e-misterija.lv FORUMS Sahaja-Yoga
Gunti, un tas atrisina visas problçmas? Tad eju skaitît :-)))
Jaa - esmu personigi iedevis Pashrealizaciju jau 131 cilvekam kopsh 1998 gada novembra !
Evij! izlasot to,ka cukuru lieto maz ,need galju,arii saldumus lieto maz,es domaaju,ka Tev vareetu buut vielmainjas trauceejumi. vai arii Tev ir paaraak mazkustigs dziivesveids. lai novaajeetu-iesaku katru dienu dzert daudz uudeni.minimums 1,5 litri,bet runaa,ka labai dieetai jaaizdzeer 2litri! taatad 1glaazi no riita un taa vismaz pirms katras eedienreizes!! samazini savas porcijas lielumu-eed biezhaak,bet mazaak!kad Tev ir paartraukums,varbuut nedaudz pavingro(pitupieni u.t.t.) :) Tu to vari!! lai veicas!:)
palielini bezcukura kafijas uznjemshanu veel paaris reizes, piekozhot saalstandzinjas un gaidi! Kafija un saala blokjee uudens vielmainju! Kafija ir pirmais, no kaa jaatsakaas vispaar, vai peec katras tasiites jaauznjem vismaz glaaze tiira uudens!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 4?
Ziņa: