Psoriaze - vai var aarsteet, ja jaa tad, kaadas ir aarsteeshanas metodes

Aizsāka Paliidziibas mekleetaajs 2 

Sveiki! Gribeeju uzzinaat par slimiibu Psoriaze (man liekas ka saadi tika taa nosaukta, ja kluudos labojiet). Mani interesee vai to var izzaarsteet... gaidiisu ar lielu nepacietiibu, kaadus ierosinaajumus.
Man psoriâzi diagnosticçja 1999.gada rudenî. Ârsti teica, ka bez variantiem. Bet es cîtîgi ârstçjos pçc savas programmas un kopð tâs reizes man vairâk izsitumu nav bijis.

Galvenais - stiprinât imûnsistçmu, nestresot, kâdu laiku veselîgi çst un uz âdas es smçrçju ziedi Elocon. Pârgâja viss apmçram divu mçneðu laikâ.

Turies!
Paldies par ieteikumu! :) kaa izraadaas tad tas jau tiek izmantots (ziede ELOCON) un protams ka tas nedaudz paliidz, bet pavisam nost neiet. Cik zinu, tad dazi kam arii ir sii slimiiba ir braukusi pie Veronikas (puushlotaaja, vai kaut kas tml.) citiem ir paliidzeejusi tikt no siis slimiibas valjaa, citiem ne.

Mani interesee, kaa rodas sii slimiiba? Kaadi ir taas galvenie ceelonji?

P.S. Man jaatziistas, ka man pasam sii slimiiba nav, bet gan man loti tuvam un daargam cilveekam, bet es nezinu kaa lai paliidzu, nevar buut ka es tur neko nevaru izdariit, ir jaabuut veidam... :) ja ir kaadi veel priekslikumi luudzu dodiet zinu.
Vai, kad man viòa tikko piemetâs, es vai visu Internetu izlasîju - nav vienas vienotas atbildes. Tur gan rakstîts, ka nevar izârstçt. Es nezinu, vai man izdevies, bet nu jau divarpus gadus nav.
Tâ ir âdas âtrâka augðana (ðûnu dalîðanâs) tajâs vietâs. Rodas visticamâk ka no imûnsistçmas traucçjumiem (piemçram bieþi pçc hormonâlo tableðu lietoðanas), var arî sâkt rasties vietâs, kur bijuði smagi sasitumi.
Ar to laikam ir jâsadzîvo. Ja kas, es ar biju pie dziedniekiem, gan ne ar psoriâzi, varbût arî tas kopçjai ainai ir lîdzçjis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 23?
Ziņa: