psoriaze

Aizsāka Lina 

Re: psoriaze
02.04.2004 17:08
Palîdz ðampûni, kuru sastâvâ ir dûòas (MUD), pati pârbaudîju. Ja sâk mazgât vçl svaigus iekaisumus, palîdz pavisam âtri - pçc pirmâs, otrâs reizes pazûd nieze, vçl pçc pâris reizçm pazûd pavisam.
Incis
jaunumi
13.04.2004 12:47
..mja...tiesham kaads varetu pateikt kaut ko jaunu?????
Incis
Re: psoriaze
13.04.2004 12:49
hm....kaut vareetu
Incis
Re: psoriaze
13.04.2004 12:51
daivonex arii ir labs,bet uz laiku.
Incis
Re: psoriaze
13.04.2004 12:55
mjaa...ja butu tik viegli. Cik nopratu,man kaut kas ar aknam nav kartiba. Meginu visu noskaidrot un katrs kaut ko citu....tad kam lai tic un ko lai dara?????? Protams,l nenak par sliktu paintereseeties ne tikai par psoriaazi,bet varbut vel kadi ietekmejosie faktori ir.
Incis
Re: psoriaze
13.04.2004 12:56
..lai vai cik we neliktos,bet smeret kermenji ar darvu un ziliem maaliem un saalsudeni noskalot ir ljoti labs liidzeklis. Lai vai ko lietotu,bet tomer dabiskums nem virsroku.
li
Re: psoriaze
14.04.2004 10:21
Kâdreiz bija solidola ziede - tâ ïoti labi palîdzçja, bet smirdçju gan kâ no eïïas mucas izkâpusi. Vel bija ïoti labs lîdzeklis - Alphosil losjons - no tâ nepilika taukaini pleíi un ïoti labi palîdzçja saasinâjuma laikâ (varçja smçrçt arî galvâ). Gan solidola ziede, gan Alphisils saturçja darvu, bet palîdzçja.
Nezinu gan vai ðobrîd tas ir nopçrkams aptiekâs, jo pçdçjâ laikâ esmu secinâjusi, ka tâs sâls vannas palîdz daudz labâk par visâm smçrçm un tâpçc íîmiju nelietoju. Turklât visas tâs ziedes un kremi ir kaitîgi organismam un nedrîskt lietot ilgstoði.

Noteikti jâuzmanâs ar çðanu (iesaka piena - dârzeòu diçtu) un stresoðanu - kâ man lielâks stºess, tâ redzu, ka takal parâdîjuðies jauni pleíîði, bet kad vienu brîdi bija jâlieto antidepresanti - âdas stâvoklis strauji uzlabojâs.

Neko jaunu pateikt nevar, jo psoriâze vçl aizvien ir neârstçjama un nav îsti skaidri tâs raðanâs cçloòi. Taliek vienîgi sadzîvot ar savu kaiti un cerçt, ka kâdreiz zinâtnieki nonâks pie zâlçm arî psoriâzei.
sisidra
Re: psoriaze
14.04.2004 14:28
Cik daudz uz vannu jâliek sâls? Vai der jebkura sâls, kas nopçrkama pârtikas veikalos, vai speciâlâ vannas sâls jâiegâdâjas?
Diâna
Re: psoriaze
14.04.2004 16:49
Alphosil vairs nav nopçrkams Latvijâ, pârâk lçts...

sisidra
pârtikas veikalos nopçrkamâ jûras sâls zilâs kastîtçs jâlieto uz vannu viss kastîtes saturs.
-----
Re: psoriaze
15.04.2004 21:07
vai nebûs par daudz?
Re: psoriaze
16.04.2004 13:16
Vai kâds nevarçtu pateikt, vai kafiju var dzert vai labâk atturçties?
li
Re: psoriaze
16.04.2004 13:27
Par to sâli - var jau arî bïodâ uztaisît sâïu ûdeni. Cik daudz precîzi nepateikðu, bet tu vienkârði to ûdeni pagarðo - sâïumam jâbût tâdam pamatîgam, lai jût.
Tad nu kad nav iespçja tikt vannâ, es uztaisu bïodâ sâlsûdeni un apmazgâju slimâs vietas vai uzliektu sâlsûdens kompresi.

Es uz treðdaïu vannas saberu treðdaïu iepakojuma (ja runâ par to zilo, gareno paku Mediterian see salt)

Man daktere teica, ka jâizvairâs lietot uzturâ tâdi pridukti, kas satur ogïhidrâtus - jo psoriâze ir âdas paâtrinâta pârragoðanas un ogïhidrâti dod ðo enerìiju ðunâm vairoties un atmirt. Par kofeîna ietekmi uz psoriâzi gan neko nezinu.
watcher
Re: psoriaze
19.04.2004 16:29
Man gan liekas, ka kafiju drîkst dzert.
Tikai nevajag litriem temp, jo kas par daudz, tas par skâdi !
Gacha
Re: psoriaze
20.04.2004 15:24
Man ir tads jautajums??? Vai smekesana ari ietekme psoriazes iedarbibu uz kermeni???
Mati
Re: psoriaze
20.04.2004 16:04
Nu bet, protams, ka smeekjeeshana ietekmee "psoriaatikjus". Vinji, tas ir, mees vispaar nevaram neko. Tipa. Neko saalju, neko treknu, neko alkoholisku, neko smeekjeejamu un citu arii neko.
Vesela draama.
Gacha
Re: psoriaze
05.05.2004 10:38
Mjaa laikam bus laiks atmest smeekjeet.....bet paldies par informacju MATI
Re: Lina
07.05.2004 16:54
Ljoti vienkaarshi un neticami: jaalieto jogurts. Tikai ne kursh katrs , bet viens konkreets. Varat neticeet. Bet labaak buus, ja ticeesiet. Jums labaak.
mamaa
Re: Lina
07.05.2004 17:14
Laikam atkal tas fenominâlais Fanijas- brînumizplatîtâjas produkts no VÂCIJAS
Lîna
Re: psoriaze
08.05.2004 16:06
Slimoju ar psoriazi 50 gadus. Palika arvien sliktâk. Esmu apmeklçjusi daudz dermatologu - dârgus un ïoti dârgus, bet neviens nav spçjis palîdzçt, gluþi otrâdi - viòu dotâs zâles ir ïoti kaitçjuðas. Vislabâkos padomus dod Linda, varu tikai piekrist. Paðlaik ârstçjos ar netradicionâlâm metodçm - enerìçtisko masâþu un struteòu vannâm. Procedûras dârgas - ap 150 Ls mçnesî, jâârstçjas 2 - 5 mçneðus, pat lîdz gadam, kâ kuram. Nevaru to ieteikt citiem, jo nezinu, kâdus rezultâtus ðî ârstçðanâs dos man. Mana paziòa - arî ar tikpat solîdu " psoriâzes" slimoðanas stâþu, izârstçjâs pilnîgi. Bet rakstu tâpçc, ka mums abâm dziednieks noteica pavisam citu diagnozi - rozi, un man vçl papildus âdas tuberkulozi, lai gan ârçji izskatos kâ klasiska psor.slimniece.
Noþçloju, ka bçrnîbâ netiku vesta pie " tantiòâm", kuras rozi vienkârði "noòem" . Pçc pâris mçneðiem ziòoðu par rezultâtiem.
ineshuks
Re: psoriaze
08.05.2004 16:15
Nu, man domaat, rozi sajaukt ar psoriaazi, to vajag maaceet. jo iipashi 50 gadu garumaa. Un veel komplektaa ar aadas tuberkulozi.
Saprotu, ka ticiiba tradicionaalajai mediciinai zudusi, bet katru dziednieka vaardu arii taa nu gluzhi bez izveerteeshanas par pilnu njemt nav praata darbs.
Re: psoriaze
08.05.2004 19:53
Psoriazei ir speciala 8 menesu programma ar arstniecibas augiem,plus arstnieciska kosmetika.Ir 8 gadu pieredze Eiropas lielakas klinikas.Aicinam Jus uz bezmaksas konsultaciju.Tel:6836117
erna
Re: psoriaze
11.05.2004 11:28
Vai kâdam ir pieredze Vision uztura bagâtinâtaju kompleksu lietoðanâ, lai ârstçtu psoriâzi?
li
Re: psoriaze
11.05.2004 14:30
dZiednieks palîdz tad, ja cilvçks tic, ka dziednieks palîdz. tâ kâ es visas tâs dziednieku bûðanas uzskatu par blçòâm - tad man nav jçgas pie tâdiem iet. Dziednieku panâkumu pamatâ, manuprât, ir paðsuìestija. Tas pats placebo efekts.

katrâ ziòa, nav tâdas vienas gatavas receptes, kâ tikt galâ ar psoriâzi - vienkârði ir jâmçìina daþâdi lîdzekïi, kamçr tiek atrast labâkais (vçlams nevis íîmija, bet dabas lîdzekïi- sâïi, drogas, piens). Man palîdz sâls, citam strutenes, mans vectçvs pçc siena pïaujas paòem daïu siena un savâra vannu un tad mçrcçjas - viòam tas palîdz.

Bet vienu es varu apgalvot - jo vairâk uztarucas par savu slimîbu, jo slimâks paliek.
Re: psoriaze
17.05.2004 09:31
Bet kâ savâdâk, smçíçðana ir kaitîga veselîbai un var bût par iemeslu, kâ rî pasliktinât psoriâzi.
Janex
Re: psoriaze
14.06.2004 17:31
Ar psoriâzi sadzîvoju vieglâ formâjau 23 gadus. Pirmais uzliesmojums bija 8.klasç, kârtojot eksâmenus, bet vistrakâk - kad ðíîros no vîra. Sîkiem pleíîðiem bija pârklâts praktiski viss íermenis. Palîdzçja homeopâtija un adatu terapija, konkrçti Dr.Jakuðonoks Tukumâ. Ârstçjos apmçram divus mçneðus, paldies viòam.
Tâdçï, manuprât, varu teikt viennozîmîgi - tâ ir slimîba "uz nervu pamata". Izcili mierîgu dzîvi, kârtîgu miegu, mçrenu çðanu, ne alu, neðnabi, ne vînu, mîïu otro pusîti, un tad tâ slimîba pieraujas. Bet ne jau vienmçr tâ izdodas...

Re: psoriaze
07.12.2004 13:36
Jâ, es arî biju pie tâs Veronikas un tâs paðas sâls vannas ar jodu atceros, man ne kripatiòu labâk nepalika, tikai vçl vairâk sâpçja...

Es biju uz Turciju un man tik ïoti labi palika.. Vajag tos Dienvidus!! Tagad cîtîgi lietoju Daivonex un cenðos mazâk uztraukties un izskatos jau gandrîz labi... tikai uz cik ilgu laiku... :(
Re: psoriaze
07.12.2004 13:37
ak jâ - jo mazâk par to domâ, jo tieðam labâk paliek!!!
yta
Re: psoriaze
07.12.2004 14:22
PIEKRÎTU 100% komentâram 13.37. Izmçìinâts, vçl labi iedarbojas betacorton emulsija.
Wheel
Re: psoriaze
09.12.2004 15:54
Embrel - vai kaads ir lirtojis shiis zaales, un kaa veicaas ?
santa
Re: psoriaze
10.12.2004 23:10
man ir psoriâze vai no siiis slimiibas var izaarsteeties
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 2?
Ziņa: