cukurs

Aizsāka es 

es
cukurs
22.08.2002 15:25
Izstâstiet man lûdzu, kâdas ir pirmâs pazîmes, ja kaut kas nav kârtîbâ ar cukura lîmeni asinîs.
Dr X
Re: cukurs
22.08.2002 15:47
Diemzeel passajuuta ne vienmeer ir labs raadiitaajs, uz to nevajadzeetu paljauties.
Pirmaa tipa cukura diabeets parasti saakas strauji un veetraini ar slaapeem, nogurumu, nespeeku, samanjas trauceejumiem, bet otraa tipa cukura diabeeta paziimes var neizpausties gadiem ilgi , un atklaaties tad, kad ir jau radushaas komplikaacijas. Paziimes vareetu buut - slaapes, daudz uriina, pastiprinaata apetiite, mainiigs svars. Netiess raadiitajs sievieteem arii ir beernins ar lielu dzimshanas svaru.
Visppreciizaak tomeer patieso ainu raadiis analiize.
Re: cukurs
22.08.2002 17:10
Bieþi paaugstinâta cukura lîmeòa izpausmes ir nespecifiskas un cilvçks tâm nepievçrð vajadzîgo uzmanîbu-piemçram: pastiprinâta nogurdinâmîba,nespçks,nogurums,pastiprinâta svîðana,bieþâka urinâcija, liela vai maza çstgriba,svara izmaiòas,vai izmaiòas âdâ- sçnîðu slimîbas,vai cita veida iekaisîgas slimîbas.Pareizo atbildi un ieteikumus,ko darît tâlâk sniegs ârsts pçc izmeklçðanas.
dr.Vita
Re: cukurs
22.08.2002 22:31
Ir lietas, par kurâm jâlauza galva, bat ir arî tâdas, par kurâm galîgi nav tas jâdara. Ja raduðâs ðâdas domas - vai vienkârðâk nav ðo cukura lîmeni òemt un pârbaudît? Manuprât - jebkurâ med. iestâdç tas âtri un ïoti vienkârði ir izdarâms, pie kam neprasa lielus finansiâlus ieguldîjumus. Tikai, ierodoties uz analîzi, òem vçrâ, ka 2 stundas pirms tam nevar çst (tulît pçc çðanas cukura lîmenis var bût paaugstinâts jebkuram ).
Ar cieòu ...
lita
Re: cukurs
23.08.2002 11:30
man cukura liimenis ir 7,2 .viens aarsts iesaka tikai dieetu ,otrs zaales
meegjinaaju dieetu, peec paaris gadiem nekas nav mainiijies.
ko dariit taalaak?
Re: cukurs
23.08.2002 12:54
Domâju,ka visprâtîgâk bûtu nâkt pie endokrinologa,kurð nozîmçs laboratoriskos izmeklçjumus,nosûtîs pie acu ârsta( jo diabçtam raksturîga komplikâcija ir izmaiòas acs tîklenç) un nozîmçs atbilstoðu ârstçðanu.
Ar cieòu-dr.Inese Strautiòa
Re: cukurs
26.08.2002 12:18
Ar kâdu cukura lîmeni vajadzçtu griezties pie endokrinologa?
es
Re: cukurs
26.08.2002 14:05
Re: cukurs
26.08.2002 19:09
Ja cukura lîmenis asinîs tukðâ dûðâ ( tas nozîmç,ka 8 stundas pirms analîzes nodoðanas nedrîkst çst) pârsniedz 5,6 mmol/l vajadzçtu meklçt iemeslus kâpçc tas tâ,un prasît padomu endokrinologam vai ìimenes ârstam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 21?
Ziņa: