Mçs par to kaunâmies runât

Aizsāka Neapmierinâta paciente 

Neapmierinâta paciente
Mçs par to kaunâmies runât
26.08.2002 21:31
Uzmâkðanâs pacientçm. Ðî tçma tika diezgan plaði apspriesta Delfu sievieðu forumâ. Tas attiecas uz adatu terapijas seansiem pie Dr. O.Plçpja. Paðai terapijai bija labi rezultâti, taèu kad "izbaudîju" piedâvâto "papildservisu", gan ne lîdz galam, savu kâju tur vairs neesmu spçrusi. KO ÐÂDÂ SITUÂCIJÂ DARÎT?
Ligush
Re: Mçs par to kaunâmies runât
27.08.2002 09:28
... nu ja vinsh ir sertificeets aarsts - tad droshi ej uz MADEKKI(kaut kaada mediciinas kvalitaates un kontroles inspekcija)!
dace
Re: Mçs par to kaunâmies runât
27.08.2002 10:35
Nju gan, vajadzetu avize reklamu ielikt "Sekss un medicina..lielisks apvienojums" grizties pie Dr.Pleepja
Neapmierinâta paciente
Re: Mçs par to kaunâmies runât
27.08.2002 15:35
Par laimi tik tâlu nav nonâcis...
Verinja
Re: Mçs par to kaunâmies runât
27.08.2002 17:26
Varbuut taas ir tavas sakaapinaataas emocijas, cik zinaams adatu terapijaa no manuaala kontakta reti kad iespeejams izvairiities.
Esmu bijusi pie Dr. Pleepja, neko taadu neatceros.
Jajaa, sakapinatas emocijas......dakteris meklee G punktu (nu gluzhi ne tik traki, bet starp kajaam jau nu nav ko mekleet un savas rokas baazt!!!!!!!!) Esmu scho to nepatikamu pie vinja pieredzejusi:( NU patiik onkam paglaastiit (vecajam), kaut kaa neatceros, ka vinja deels buutu taa darijis........ Bet tetinjam patiik pascham nomeeriit pacienti un to vins dara ljooti prasmiigi - rokas taa vien sliid ap tevi un nemanaami, augschstilbus meerot, pieskaraas TUR...FUI:( Pretiigi:(

Esot ari kruutis kaadai aizticis......
Neapmierinâta paciente
Mçs par to kaunâmies runât + Verinjai
28.08.2002 21:00
Par jauno dakteri neko sliktu nevaru teikt. Un attiecîbâ uz sakâpinâtâm emocijâm - ja man iebrauc tieði kâjstarpç, tad diez vai to var nosaukt par manuâlo terapiju. Un ne jau es vienîgâ, kas to ir piedzîvojusi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 21?
Ziņa: