Nezinu vairs, ko dariit!

Aizsāka smilga 

Es arî to daru. Baisi daudz visu ko var izlasît.
Heh
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
28.06.2004 22:52
Taa jau domaaju. Man liekas, ka smilga ir nedaudz sajaukusi forumu adreses. Vareeji ar savaam lauliibas probleemaam liist iekshaa Delfu sievieshu forumaa nevis sheit! Sheit tomeer tiek apspriestas teemas saistiibaa ar mediciinu nevis par lauliibas shkjirshanu!
Nu, viss jau ir saistîts. Varbût ðíirot laulîbu, uzlabojas veselîba?
jak
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
28.06.2004 23:02
heh saakas viss jau ar veseliibu-ja atceries-ielukojies saakumaa:)
Heh
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
28.06.2004 23:06
Godiigi sakot, es arii shkjirtos no shitaadas sievas, ja man dienu un nakti taada pusgadu gaudotu blakus. Pat te, jau visas dienas garumaa, paspeejusi visiem piechiiksteet pilnas ausis. Kaada tur vairs iekaare?..
Kam tagad viegli?:)
Atnâciet uz konsultâciju !
Ar cieòu ârsts osteopâts dr . A . Zemîtis
tel 9266066 .
Rîga Strçlnieku iela 11 .
lolo
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
28.06.2004 23:30
beidzot kads arsts-atsaucaas-paldies dievam!
Heh, kas teica, ka dienu un nakti gaudoju??? :)))) Tachu teicu, ka forums ir vieniigaa vieta, kur varu runaat par sho teemu! Pagaudoju vienu dienu (pat pusi dienas) un tu jau aardies... Kaa tev pasham ar veseliibu??

Taapeec jau ir forumi, kur var "pagaudot"! Vai, nee?
Paldies paareejiem!
elpo
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
29.06.2004 11:33
var palîdzçt elpoðanas vingrinâjumi, konkrçti
1. lçna dziïa izelpa, pauze, lçna dziïa ieelpa
2.gultâ paelpo âtri un dziïi 20 sekundes tad radîsies sajûtas kurâm, jâseko- gribâs klepot- klepo, gribâs kustçties kusties utt, gribas þagoties- þagojies- labi, ja ir kâds blakus- holotropâ Grofa elpoðana.
3.elpoðana ar paaugstinâtu ogïskâbâs gazes saturu- kâdreis bija tadi uz burkas 1 litra liekamie plastmasas- var daïu izelpotâ gaisa atkal ieelpt, var mçginât zem segas
4.jogas elpoðanas vingrinâjumi.
ksija
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
29.06.2004 13:19
Ak, Dievs! Kâ man tâdi Heh ir apnikuði! Lasu un tâ gribas iemaukt no visa spçka pa galvu tev!
lolo
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
29.06.2004 13:27
Es tak smilga negaudoju-bet kaa labaa noziimee to pateicu-paldies dievam,ka arsts uzradies kursh beidzot varees Tev varbuut paliidzeet!Vai tas nav tas ko Tu gribeji!
Smilga
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
29.06.2004 14:12
lolo, vai neredzi, ka augstaakrakstiitais bija adreseets Heh, nevis Tev!
Un gaudoju jau es nevis citi :))
opa
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
29.06.2004 14:53
nu pietiks-tieshaam jau...!!!
Smilga
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
29.06.2004 14:55
Kaa priekshnieks teiks! :D
jogging
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
29.06.2004 18:23
Pameegini manu recepti:
piecelies plkst. 6:00 no riita un dodies leenaa skreejienaa bez apstaajas - cik ilgi saakumaa vari iztureet. Skrieshanas laikaa centies visas probleemas vai kaites fiziski ''nokauseet". Un taa katru otro dienu. Pec tada riita skreejiena ir baigi forshaa sajuuta. Es ta daru jau 6. gadu, sekojot sava viira piemeeram. Nu pameegini! Piesaki karu ar savam kaiteem vai probleemaam :)))))
Smilga
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
30.06.2004 11:36
Nav slikta recepte :)
Uz kaut ko liidziigu es meegjinu tiekties, bet ljoti gruuti sanjemties!
To var tad, ja darbâ nav jâskrien pa trepçm augðâ lejâ:)
Smilga
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
30.06.2004 12:12
Nav darbaa jaaskrien, jo nav darba :)
Maajaas arii ir lifts :)
ineshuks
Re: jogging
30.06.2004 12:26
Apskauzhu!
Es uz ko taadu pat teoreetiski nevareetu sanjemties! Celties seshos, lai jonjotu... brr... miegs sveeta lieta ;)

Bet vakaraa vareetu meegjinaat :)
Patiesîbâ vajag kaut ko tâdu, kas ïauj atslçgties. Mocît sevi kaut kâ vârdâ arî ir bezjçdzîgi.
jogging
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
30.06.2004 18:21
Sâkumâ piespiesties ir tieðâm grûti, bet organisms pierod un tieðâm nekâdas mokas tas nesagâdâ. No rîta pamostoties jau sâku svîst - prasâs pçc slodzîtes. Kâpt pa trepçm nav tas pats kas rikðot "svaigâ" gaisâ.
Sâkumâ grûti atrast motivâciju, lai no siltâs gultas izraustos. Bet nevajag teikt, ka tâ ir sevis mocîðana, iekams nav izmçìinâts.
Kas nu kuram patîk. Man daudz labâk patîk plivinâties pa baseinu:)
jogging
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
30.06.2004 18:41
Nu saprotams, ka aukstâ laikâ es neskrienu (nepatîk ar cepuri skriet :-), to otru pusgadu es ar pa baseinu plivinos.
SMILGA!!!
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
30.06.2004 18:48
EJ UN PAKARIES! NEBÛS VAIRS PROBLÇMU!
jogging
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
30.06.2004 19:00
NAV CILVÇKS NAV PROBLÇMA?
po
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
01.07.2004 02:34
Nu Tad Smilga-beidzot tad uzkar to virvi!
ddd
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
01.07.2004 02:49
www.sieviete.lv-arii var palasiit!
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
01.07.2004 09:24
A tu staavoklii neesi?
Poga
Re: Nezinu vairs, ko dariit!
01.07.2004 10:27
Ei nu, Smilga, ko Tu stâsti??!!

Palasîju Tavus komentus un man ðíiet, ka viss ar Tevi ir normâli. Forðs cilvçciòð, arî humoriòð nav pazudis. Tad jau viss bûs kârtîbâ. Varbût tieðâm psihoterapeits varçtu lîdzçt piekoriìçt ko nebût.

Alstere no foruma visai atzinîgi izteicâs par to. Meklçtâjâ vari iesist "psihoterapeits".

Tu esi jau bijusi un it kâ nebij rezultâti, bet varbût tas nebija Tavs îstais. Tur esot svarîga saderîba.

Pati tiesa neesmu bijusi, bet domâju par to.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 8?
Ziņa: