mioma

Aizsāka kakje 

kakje
mioma
21.07.2004 16:49
Miomu man konstatçja pirms 4 gadiem.Tâ kâ to nejutu, lielu vçrîbu nepiegriezu.Pie ârsta eju 2x gadâ, arî taisu US, tâ teikt, tâ lieta tiek novçrota.Pa ðo laiku parâdîjuðies vçl 2 mezgli, kas sâkuði arî traucçt-mr kïuvuðas ïoti stipras un garas.Lasu visu iespçjamo informâciju, bet netieku skaidrîbâ, vai tieðâm nav nekâdu medikamentu, kas ðo augðanas procesu apturçtu? Manas ârstes viedoklis- nav nekâ vienkârðâka par dzemdes izòemðanu, jo bçrnus laikam vairs negribçðu(man 37 gadi).Tas tomçr man liekas traìiski, tâpçc bûtu ar mieru íerties arî pie tautas lîdzekïiem. esmu dzirdçjusi, ka bieþi ðâdu problçmu palîdzot atrisinât arî dziednieki, diemþçl nevienu nopietnu nezinu. Paldies, ja dosiet kâdu padomu!
ineshuks
Re: mioma
21.07.2004 16:52
Jaa... nu par agru man taa kaa shkjiet 37 gados dzemdi njemt aaraa.
sieviete
Re: mioma
21.07.2004 17:32
...man arii iznjeema dzemdi,bet 35 gados,no saakuma teica ka miomas nonjemshot ar lapraskopiju,bet tomeer briidinaaja pr dzemdes iznjemshanas draudiem,jo tad jau redzeeshotcik lielas un samezglotas ir.Tagad patiesiibaa esmu ljoti laimiiga,jo ir daudzi plusi.Nav meeneshreizhu,nav jaaizsargaajas.Jo nekas nemainaas,olniicas tiek atstaatas un arii dzmdes kaklinjsh paliek,taa kaa viirietim nemaz nekas nav jaazin,un vinjsh arii neko nejuut.Reeta arii ir nemanaama.Un beerni arii man jau lieli,tagad tik mazbeerni jaagaida
kakje
Re: mioma
21.07.2004 17:39
Par to arî mans lielâkais kreòíis-vai jutîðos kâ pilnvçrtîga sieviete kâ fiziski, tâ psiholoìiski.Vai tieðâm libido nemazinâs? Vai operâciju veica laparaskopiski vai atverot vçderu? paldies!
otto
Re: mioma
21.07.2004 18:23
nçsmu ginekologs, bet tuvu stâvoða persona
cik zinu ar tiem medikamentiem nekas diþi labs nesanâk
nekas dzîvç nemainâs, ja nu vienîgi psiholoìiski
var daþâdi atkarîgs no ârsta - gan laparaskopiski, gan íirurìiski, var arî caur vagînu. Kâdreiz tiek kombinçts iesâk laparaskopiski, nobeidza caur maksti
sieviete
Re: mioma
22.07.2004 09:24
Caur vagiinu njem aaraa dzemdi sievieteem,kuras vairs aktiivi nedziivo dzimumdziivi,jo tiek iznjemta visa dzemde,pilniibaa,neatstaajot dzemdes kaljinju.Manaa gadiijumaa lapraskopiski iznjemt nevareeja,atveera veedera lejas dalju valjaa horizontaalaa griezumaa,reetas praktiski vairs nav.Un pilnveertiiga Tu jutiisies noteikti,jo libido man liekas tikai palielinas,jo vairs nav jaadomaa par MR,par izsargaashanos.Neuztraucies,olniicas tachu paliek,taas tachu funkcionees:)))Turies!
otto
Re: mioma
22.07.2004 10:51
tâs jau ir tehniskas íirurìiskas nianses,
Re: mioma
25.03.2005 13:43
Pilnîbâ apstiprinu Sievietes teikto. Man ir 42 gadi un dzemdi izòçma pirms 2,5 mçneðiem. Jûtos absolûti normâla sieviete, jo viss darbojas kâ jau rakstîja Sieviete. Bçrni palieli jau man (3). Izpaliek daudzi satraukumi. Rçta (grieziens bija vçderâ horizontâli, ðuves ârpusç netika liktas) jau ðobrîd praktiski nav pamanâma. Mioma man parâdîjâs 14 gadus atpakaï, ðajâ laikâ piedzima mana jaunâkâ meita (12 gadi), rezultâtâ mioma uzsûcâs un palika vien mezgliòð. Bet pagâjuðajâ pavasarî tâ atkal pamodâs, vasarâ sâkâs mocoðas menstruâcijas, kâ pavasara plûdi, kad nevarçja zinât kurâ brîdî bûs ðalts un nelîdzçs ne ar ne bez spârniòiem... Rezultâtâ atmodâs jau esoðâ mioma, parâdîjâs jauna un iedîglis arî treðai. Zâles nomierinâja procesu, bet neapturçja. Un tâ janvârî nâcâs izòemt dzemdi ar visâm trim nu jau lielajâm miomâm (dzemde bija jau kâ grûtniecei). Nu izpaliek daþa'di kreòíi, tajâ skaitâ bieþie (vismaz 2x gadâ) ginekologa apmeklçjumi n-gadu garumâ. Tâ kâ nebaidieties no operâcijas !
Re: mioma
25.03.2005 18:39
Man mioma tika konstatçta gadus trîs aptuveni atpakaï,arî daþi mezgli.Îpaði par to nepiedomâju,cerçju,ka kaut kas notiks varbût pats no sevis,bet nu nekâ.Tâ nejauði sanâca,ka pagâjuðâ gada vasarâ man pastâstîja par tâdu lietu,kâ intîmâ kosmçtika sievietçm "Volupta".Sâku lietot pag.g. jûnijâ,sâkumâ it kâ aizmirsâs reizçm,bet neko,kad atcerçjos,palietoju atkal.Novembra beigâs biju uz US,mana mioma ir apstâjusies augt(stâv un brînâs),MR sâpes vairs nav un nejûtu arî,ka traucçtu pati mioma..Pçc pâris mçneðiem ieðu atkal uz pârbaudi.Zinu,ka jûtos daudz labâk un cerîbas uz to,ka varçðu vçl dzemdçt arî neesmu atmetusi.Man arî ir 37 un bçrnu nav.Bet griezt noteikti neko vairs netaisos.
Re: mioma
25.03.2005 21:36
Fox- kas taa par kosmeetiku, un kaa taa var aarsteet miomu? Paskaidro siikaak. Luudzu!
Re: mioma
25.03.2005 21:43
Aizej uz konsultaaciju pie dziednieka Mihaila Aronova (vinjam ir sertifikaats, viss notiek). Pazistu vinju jau daudz gadu - caur saviem radiniekiem. Manai tantei bija liela mioma - 14 vai 18 nedeeljas (iisti neatceros). Vinja gaja uz seansiem pie Aronova, un vinjsh samazinaja to lidz 3 nedeeljaam (vinjaj pat paprasiija pasi onkocentraa, ka taa ir vinja, jo neviens neticeeja, ka taa mioma var tik ljoti samazinaaties). Taadaa garaa turpinaajaas 10 gadus - vinja ik pa briidim gaaja uz seansiem samazinaat miomu. Bet kad vinjai palika 46, vinja nobrieda un aizgaaja un izgrieza visu to padariishanu aaraa.
Ja gribi aiziet pie Aronova, atrod dziednieku asociaaciju vai kaut ko tamliidziigu, ja neizdosies - uzraksti man uz e-mail, es meginashu dabut vinja tel. (ja vinjsh vel pienjem pacientus).
Re: mioma
25.03.2005 22:20
xxxx - tâ ir sievieðu intîmâ kosmçtika,bet to var un pat vajag lietot arî vîrieðiem.Tâs pamatsastâvâ ir dabîgâ aminoskâbe L-arginîns un mentols.Mentols ir lai labâk uzsûktos,bet L-arginîns ir tas,kas veic pârçjo.Îss izraksts :". Ðîs aminoskâbes deficîts var novest pie nopietniem veselîbas traucçjumiem gan sievietes, gan vîrieðus. Tie ir no hormoniem atkarîgi audzçji ( mastopâtija, olnîcu cistas, fibriomas u.c.),menstruâlâ cikla traucçjumi, neauglîba, spermatoìençzes traucçjumi."Raksti uz e-mailu,tur varu aizsûtît izsmeïoðâkus materiâlus.
Re: mioma
25.03.2005 22:48
Fox! Kaada ir taa adrese?
Re: mioma
26.03.2005 09:12
xxxx - foxvi@inbox.lv
arî tâda
Re: mioma
26.03.2005 09:22
operçt - nu, nç !
:(
Re: mioma
29.03.2005 09:37
Fox-man tâ pati problçma,vai atsûtîsi man arî info uz e-pastu?
Re: mioma
05.10.2005 10:09
Lûdzu atsûti man uz e-mail dziednieka M.Aronova telefonu vai adresi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 20?
Ziņa: