Urina nesaturesana

Aizsāka 20 gadi 

20 gadi
Urina nesaturesana
23.09.2007 12:45
Labdien.
Man ir tada problema, ka pedejas dienas nespeju saturet urinu.
Es nezinu kas par lietu, nekur apaukstejusies neesmu, pliekiem vederiem nestaigaju, kajas visulaik siltuma. bet problema ir uzradusies un ta rada loti nepatikamas situacijas, ja uz to momentu ka man sagribas atri, tai pasa bridi nedabunu toleti, tadi ir svaki, nepaspeju ;(
nezinu ko iesakt. jaiet pie arsta, bet ka lai izdzivo so dienu, meginau pie arsta tikt rit, bet visdrizak sanaks tik parit. nu nezinu ko darit.
iesakiet ludzu kaut ko?
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 12:56
Paseedi ar dibenu bljodaa ar kaarstu uudeni...
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 13:01
Un veel, neeest asus eedienus un lietot vairaak shkjidruma...
..
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 13:13
Tad viòa vispâr nesaturçs! Iedomâjies, èura tek neontrolçt un tu viòai iesaki dzert arvien vairâk ðíidruma.
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 14:06
Tieshi taa, es iesaku lietot vairaak shkjidruma lai samazinaatu uriina koncentraaciju un vinja kairinosho ietekmi no kaa arii ir taada gribeeshana churaat ka nevar notureet... Starp citu, nebuutu slikti attureeties no saldumiem ja taadi daudz tiek lietoti...
Aita
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 16:00
Uz tualeti ej regulâri, arî tad, kad negribas, èurâ. Varbû tas viss pâries...
20 gadi
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 16:37
Paldies par ieteikumiem.
Tagad domaju ieiet karsta vanna. ceru,ka palidzes.
uz toleti eju ik 10-15 min, dzeru daudz skidruma, bet sanak mazas pilites visulaik. mja un ari sapigaka urinesana paliek:(
ja, saldumu daudz tika lietots, bet tiesi pedeja laika loti maz vinus censos lietot.
Velreiz paldies par ieteikumiem, ceru,ka viss bus labi.
..
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 16:44
Cistîts tas ir nevis urîna nesaturçðana.
20 gadi
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 18:16
Ka lai ar to cinas?
Ka to vareja dabut?
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 19:05
teeja Nierîite un citas tçjas, aptiekaa prasi, dienas laikâ paariet.
20 gadi
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 19:07
Paldies,
Japaludz kadam lai aizskrien uz aptieku, jo pati no majas iziet nevaru vairs, visulaik vajag pacurat un nevaru noturet :(

Ak ja, vai ar sadu problemu butu jagriezas pie arsta un varbut pie kada cita uzreiz nevis pie gimenes arsta ka biju domajusi iet.
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 19:16
turi shiis teejas maajaas, jo , ja vienreiz shii probleema, tad buus citreiz arii.
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 19:17
dzçervenes ljoti labi, tabletes vai morsinjsh.
20 gadi
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 19:58
Mjaa, ceru,ka paries, jo rit tomer darba diena - svarigi seminari uneversitate,kavet nevar.

Velejos pateikt Jums paldies,ka esat tik atsaucigi, jo tiesam pirmo reizi saskaros ar ko tadu.
Man tik joprojam isti nav skaidrs ka to vareja dabut gatavu,kur sakeru.
Sakiet ludzu vel,ja es teiksim lietosu daudz skidruma - tejinas + edisu arbuzu, vai tas dos kadu labumu, jeb pilni bezjedzigi bus sai situacija est arbuzu?
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 20:11
nee, nekaadi arbuuzi, tikai teejas, vispaar eed ljoti maz.
ja no riita buutu saakusi dzert, riit buutu uz striipas, tagad veel var nepaariet.
20 gadi
Re: Urina nesaturesana
23.09.2007 20:34
skaidrs. nekada arbuza un minimali est un daudz daudz dzert.
Paldies.
andis1
Re: Urina nesaturesana
26.09.2007 07:55
Aizteci pie urologa. Iekaisums var pâriet uz nierçm. AB pati nedzer, jo tas tos mazos draòíus var "pieradinât", kâ arî var izmainîties mikroflora- bûs sçnîðu infekcijas un citas íezas. Jau tâ jums iestâstîts, ka jâmazgâjas ar antibakteriâlâm ziepçm, jâlieto ikdienas ieliktòi u.t.t. No standartlîdzekïiem fitolizîna pasta, nieru tçjas (milten';aji, brûkleòu laksti, speciâlie maisîjumi). Tas ka nevar iziet no mâjâm, ir muïíîbas- ieliec paketi. Pati teici, ka iztek piliens. Bez tam ir speciâli izstrâdâjumi-TENA un citi. Veseïojies!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 3?
Ziņa: