Kā Latvijā tādai lietai nosaukums?

Aizsāka Klīstu 

Klīstu
Kā Latvijā tādai lietai nosaukums?
22.04.2010 23:29
Sveiki,
Ir ārzemēs tāds krēms Retin-A jeb Tretinoin. Pieejams visādās formās, 0.1%, 0.025%, kā krēms, kā želeja, micro kapsulētais krēms etc. Skaitās recepšu zāles. Kamēr tur dzīvoju man dermatologs izrakstīja 0.025% krēmu un super līdzeklis, 2 gadus lietoju. Šis: http://www.drugs.com/retin-a.html
Nesen pārvāco uz Latviju atpakal un krēms beidzās. Šodien iegāju Rīgā aptiekā un prasīju, tur nezināja ne man palīdzēt diemžēl, jo viņiem tāds nav ne zem nosaukuma Retin-A, Renova vai Atralin, ne arī Tretinoin. Vienīgais, ko viņu dators piedāvāja ir Roaccutane (Isotretinoin) un tas nav tas, ko es meklēju, es gribu to krēmu.
Differin (Adapalene) man arī nav vajadzīgs, tas man tik labi neiedarbojas.
Vai tas Tretinoin kaut kā Latvijā zem cita vārda tiek tirgots vai nemaz nav pieejams?
Zāļu reģistrā uz tā meklētājā uzrādās tikai tāds Panretin, kas ir 0.1% želeja un līdz ar to visstiprākā koncentrācija, kas man ādu padara sarkanu un kairina, un visas lobīšanās blaknes arī uzrādās, bet vēl tur pie zāļu pieejamības raksīts, ka nav informācijas. Tālāk vēl zem tā paša Tretinoin atkal Roaccutane kapsulas parādās, kas vispār ir cita opera. Tagad man tāds apjukms, kāpēc zāles, kas citur skaitās zelta standarts pret akni un ir ļoti elementāri katrā aptiekā pret recelti pieejamas, pie mums jāmeklē un tad vēl nav skaidrs man, ko tieši jāmeklē un vai vispār pie mums tas ir pieejams???
Re: Kā Latvijā tādai lietai nosaukums?
23.04.2010 00:11
Pameklē kā Avita, Altinac Aberel, Accutane, Airol, Aknefug, Aknoten, Amnesteem, Avita, Claravis, Dermairol, Eudyna, Panretin, Renova, Retinoate, Retinoic Acid, Retionic Acid, Retisol-A, Solage, Sotret, Stieva-A, Tretin M, Tri-Luma, Vesanoid, Vitinoin

http://www.quality-rx.com/prescriptions/retin-a/

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
To, ka internetā var dabūt es jau noskaidroju aptiekā. :)

Piemēram: http://www.eurodrugstore.eu/skin-care__12__en/tretinoin__233.html

Bet es laikam aptiekai vairāk uzticos, nezinu kāpēc, tāds pats veikals vien ir, turklāt es to krēmu vēlos uzreiz nevis pēc mēneša vai nu cik ilgi pasts piegādā.
*bump*

Neviens nezin?
http://www.vza.gov.lv/index.php?id=377&sa=377&top=112

Noskaidro starptautisko nosaukumu un meklē šeit!
Re: Kā Latvijā tādai lietai nosaukums?
26.04.2010 14:02
Es tā saprotu, ka zva jau ir izmeklēts... iespējamais šī medikamenta iztrūkums vairāku valstu tirgos (oficiālajos) varētu būt saistīts ar šī medikamenta sarežģīto un neviennozīmīgo darbības mehānismu un iespējamajām smagām blaknēm kas var izpausties pēc ilgāka laika... Ja nemaldos tad medikamenta lietošanas laikā ir jāizsargājas no sauļošanos bet tas bieži ir pretrunā ar ļaužu vēlmēm tā kā arī tas varētu būt par iemeslu medikamenta ierobežotai izplatībai... Kas attiecas uz medikamenta popularitāti ārzemēs tad jāatceras ka tieši tur savulaik risinājušies lielākie strīdi sakarā ar kaitīgu medikamentu izlaišanu apritē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Es tā saprotu, ka LV tretinoins vienkārši nav pieejams un viss. Par drošību nezinu, bet tas ir A vitamīna veids, retinolskābe vai tamlīdzīgi, jau kādus gadus 30 pieejams, par sauli taisnība, tur ir jāizvēlas, ko grib vairāk pumpas vai brūnumu. Zinu, ka grūtnieces viņu nedrīkst lietot, un pirms viņu izraksta sievietēm taisa grūtniecības testu un iesaka 2 izsargāšanās metodes lietot, jo ir augļa defekti.
Neko darīt, pasūtīju Indijā ražotu no neta, redzēs, kas būs.
Zinu, ka tēma ir veca, bet varbūt kām derēs.

Latvijā aptiekās ir bezrecepšu krēms Avene Diacneal, kas satur 0,1% Retinaldehyde, kas arī ir Vitami A, bet bišķiņ cita formula. Man personīgi palīdzēja, iesaku pamēģināt.

Klīstu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki,
> Ir ārzemēs tāds krēms Retin-A jeb Tretinoin.
> Pieejams visādās formās, 0.1%, 0.025%, kā
> krēms, kā želeja, micro kapsulētais krēms
> etc. Skaitās recepšu zāles. Kamēr tur dzīvoju
> man dermatologs izrakstīja 0.025% krēmu un super
> līdzeklis, 2 gadus lietoju. Šis:
> http://www.drugs.com/retin-a.html
> Nesen pārvāco uz Latviju atpakal un krēms
> beidzās. Šodien iegāju Rīgā aptiekā un
> prasīju, tur nezināja ne man palīdzēt
> diemžēl, jo viņiem tāds nav ne zem nosaukuma
> Retin-A, Renova vai Atralin, ne arī Tretinoin.
> Vienīgais, ko viņu dators piedāvāja ir
> Roaccutane (Isotretinoin) un tas nav tas, ko es
> meklēju, es gribu to krēmu.
> Differin (Adapalene) man arī nav vajadzīgs, tas
> man tik labi neiedarbojas.
> Vai tas Tretinoin kaut kā Latvijā zem cita
> vārda tiek tirgots vai nemaz nav pieejams?
> Zāļu reģistrā uz tā meklētājā uzrādās
> tikai tāds Panretin, kas ir 0.1% želeja un līdz
> ar to visstiprākā koncentrācija, kas man ādu
> padara sarkanu un kairina, un visas lobīšanās
> blaknes arī uzrādās, bet vēl tur pie zāļu
> pieejamības raksīts, ka nav informācijas.
> Tālāk vēl zem tā paša Tretinoin atkal
> Roaccutane kapsulas parādās, kas vispār ir cita
> opera. Tagad man tāds apjukms, kāpēc zāles,
> kas citur skaitās zelta standarts pret akni un ir
> ļoti elementāri katrā aptiekā pret recelti
> pieejamas, pie mums jāmeklē un tad vēl nav
> skaidrs man, ko tieši jāmeklē un vai vispār
> pie mums tas ir pieejams???
Airolu ar ārsta recepti cik vajag var pasūtīt no Vācijas AAptiekās! :)

Un salīdzinoši krēms nav dārgs, man labi palīdzēja
http://www.farmaciaenandorra.com/shop/retirides-0025-30gr Es pasutiju seit. Man atnaca 9 dienā pēc pasūtīšanas.
Arī interesē
Re: Kā Latvijā tādai lietai nosaukums?
17.01.2019 00:53
Nav neviens atradis nosaukumu?
Latvijā pieejams Treclinac gels, recepšu medikaments, sastāvā ir 0,025% tretinoin un antibiotika - klindamicīns, palīdz pret akni un aknes rētām, pati esmu lietojusi, ļoti efektīvs, maksā 25 eiro un jāizlieto 3 mēnešu laikā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: