Apriebies asinsspiediens

Aizsāka Elmīrs 

Labdien! Man ir apnicis man paaugstinātais asinsspiediens! (Man 16gadu).
Šodien pēc velo brauciena sajutu spiedienu krūškurva rajonā un reiboni. Nolēmu izmērīt un bija 150/106!
Dzīvoju ar to jau 9.mēnešus, jo viss sākās pagājušajā gadā. Cik nu mērījis esmu, tad pārsvarā robežās 140 - 155, ap 86 - 100!
Reizēm protams augstāk! Bet pats augstākais bija vienu reizi - 180, pašā sākumā!
Esmu bijis pie visiem nepieciešamajiem ārstiem! Pārbaudīju galvas, kakla asinssvadus, sirdi, vairogdziedzeri, acis, arī rezonanse un vēl dažas pārbaudes. Viss manā vecumā normāli, normas robežās. Biju pie ļoti jaukas psiholoģes, psihiatres.
Neiroloģe teice, ka būs labi un man ir problēmas ar nerviem un esmu ļoti nervozs! Gala vērtējums - Veģetatīvā distonija.
Viss iziets, pārbaudīts! Analīzes labas, urīn analīzes arī labas, ar to viss ideāli, tikai par daudz hormonu līmenis un galvas vienā pusē drusku sašaurināti asinssvadi, + nedaudz par daudz šķidruma.
Pēdējos 2 gados sporta veidos nekādos nepiedalos, bet iepriekš sportoju gan!
Sāp galva, esmu noguris! Baidos to mērīt, bail nomirt, bail no slimībām!
Braucu ar velosipēdu, nedomāju sliktas domas, kādus 2 mēnešus nemērīju, bet tad kad izmērīju nekas nebija mainījies. Apnicis tas asinsspiediens un katru rītu reiboņi!
Kas par lietu? Ko iesākt? Zāles? Tējiņas? Ko lietot?
Man izrakstīja maijā tikai zāles uz 2 nedēļām dēļ palielināta šķidruma galvā!
Ceru ka viss būs labi, bet nevēlos dzīvot bailēs!
Paldies!
es bērnībā pārēdos melnās aronijas un dramatiski pazeminājās asinspiediens
protams uz dažām stundām tikai, varbūt var līdzet kad nav nekas
a ja viss normāli, varbūt pārbaudīt to tavu mērītāju, man vienreiz 200 rādija, es nenoticēju
varbūt tiešām viss normāli? nezinu :-(
http://www.vesels.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=19
bet arstiem japrasa, kas to zina kas tev tur ir
Ar kuņģa lietām viss kārtībā. Varbūt esmu par tievu!
Pie neirologa vienmēr normāls asinsspiediens bija - 120/80!
Mājās atnākot, viss. Rodās augsti skaitļi.
200. man nav bijis. Pārsvarā tikai līdz 156/110 ir augstākie!
Aronijas taču drīkst?
pingvins
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 12:34
Vai tik nemēri ar elektronisko asinsspiediena mērītāju?:)

Ja tā- tad relax- tie rāda galīgi šķērsām!
pingvins - Jā, ar elektronisko. Man teica, ka jau ilgu laiku nerāda pareizi.
Bet ja tomēr rāda kā šodien 145/111? Esmu šokā par otru rādītāju! Nekad tā nav bijis!
Sanāk, ka ar elektronisko nevienu reizi nav bijis pareizs rādītājs?
Man nekad nebija vēl 145/111, ar otro tik augstu, bet visu laiku domāju tieši par otro un nepatīk tieši otrais rādītājs.:( ;)
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 16:25
es teiktu, ka nevis jāmēra asinsspiediens, bet jāceļ pašvērtejums... ja bail no slimībām, tad "jāārstējas" nevis pie neirologa, bet pie psihologa (īsāk, virspusējāk) vai psihoterapeita (pamatīgāk).

ir iespējams, ka Tev paceļas asinsspiediens, tiklīdz paņem aparātu.

šie ir tie gadījumi, kad var palikt labāk, ja beidz mērīt. tas gan nenozīmē, ka problēmas beigsies. tās var izpausties citur. ja bija, piemēram, bail mirt no infarkta, var nākt vietā bailes mirt no vēža utt., utjpr.

veģetatīvā distonija nav slimība klasiskā izpratnē. cēlonis ir Tavā domāšanā. Domas neārstē nedz ar zālēm, nedz tējiņām.

apmēram īsumā.

"Veģetatīvo" spiedienu ar klasisko medicīnu var vispār nedabūt zemē.
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 16:33
Nez cik reizes dienaa Tu to spiedienu meeri? :D
Jo vairaak meeriisi , jo vairaak gljukos... iedzer labaak konjaku ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Runcene, jā man ir bail nomirt ar kādu šausmīgu slimību, jo vienu brīdi lasīju par vairākām un likās kad esmu slims ar visu ko vien var un tas uzdzena katru dienu stresu un bailes.
Esmu vēl jauns un viss manī vēl ir jauns un nevēlos sabeigt savu veselību. Vēlos ko iedzert, lai pazustu galvas sāpes un visas tās domas kas man traucē dzīvot, jo nāk prātā fantāzijas, kad nespēj normāli paskatīties uz savas mājas logiem. Nezinu kāpēc.

Mateus - Sākumā mēriju biežāk! Šodien veselas 5 reizes! Vairāk nemērīšu, tikai augusta beigās. Apnicis domāt un uztraukties cik būs šodien.
Man ir apgrūtināta elpošana un liekas ka ir aizdusa. Vēl arī pēdējā laikā lielākas sirds kaluves.
pingvins
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 16:55
Nu, čalīt, tas nav asinsspiediens, kas tevi besī ārā. Palasi pats pēdējo teikumu, ko rakstīji. Ne velti ''ielikies'' šajā sadāļā...
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 18:33
pingvins, kas tad? Es rakstu, ko jūtu!
bus ok
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 19:07
beidz stresot par to asinspiedienu un beidz merit.izklausas pec apsestibas. tu rakstiji, ka meriji pie neirologa - arsta un bija normals asinsspiediens. Tatad tavs asinspiediens ir normals!
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 19:14
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar kuņģa lietām viss kārtībā. Varbūt esmu
> par tievu!
> Pie neirologa vienmēr normāls asinsspiediens
> bija - 120/80!
> Mājās atnākot, viss. Rodās augsti skaitļi.
> 200. man nav bijis. Pārsvarā tikai līdz 156/110
> ir augstākie!
> Aronijas taču drīkst?

parasti pie arsta ir asinspiediens augsts, jo uztrucies ka tik neesi slims
ja tu baidītos no slimības nomirt tad tu uztrauktos pie arsta kabineta uzzinat sausmu diagnozi
bet ta nav, problemas tev ir majas, kautkas tur nav kartiba. ka tev ar vecakiem?
tevi kads ir nobaidījis, vai arī ar tevi kautkas majas noticis nejauks vai ari raganas kautkadas atkal
....... visticamak tev ir pilnigi normals asinspiediens un vissparejais
a kads arsts var pateikt vai 156/110 ir augsts spiediens? man piem liekas ka tas ir pilnigi strunts
nostajies uz galvas kajas pie sienas un tad pameri, te bus 180/130 tochna, bet no ta neviens nemirst
jo pec 20 min atkal normals.....
bus ok
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 19:16
un par bailem nomirt - tava vecuma tas noteikti nenotiks, un par veelaako runaajot... Mes visi kaut kad mirsim, tas ir neizbeegami!!! Taa kaa beidz raizeeties par to.
pingvins
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 19:23
Nu tu pats rakstīji par kaut kādām dīvainām fantāzijām, logiem, kas zināms tikai tev. Izskatās, ka tas viss ir tik stipri, ka sāk ietekmēt tavu organismu- sirds sitas, u.c simptomi parādās, kad var skriet no viena ārsta pie otra, lai ''nomierinātos'' un meklētu vainu. Bet apspiestās emocijas jau neuzrādās analīzēs... Tās grauj veselību un dzīves kvalitāti. Tā kā tev ir 16g, vari meklēt palīdzību pie psihologiem un tamlīdzīgi, nezinu, cik daudz vecāki tevi atbalsta un var to darīt.
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 19:49
Paldies, par sapratni!
Jā, man mājās bieži ir uztraukumi un nekāda ideālā dzīvē man mājās nav!
Es pēdējā laikā esmu visu laiku uzvilkts un sajūta ka jūku prātā!
Man nav patīkami mērīt asinsspiedienu, jo protams bail, bet ir ziņkāre kas būs tagad. Kā nemērīju, tā viss bija daudz savādāk.
Pie ārsta spiediens bija augstākais 140, nedaudz paaugstināts, bet mājās elektroniskais uzrāda visādus brīnumus!
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 20:24
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies, par sapratni!
> Jā, man mājās bieži ir uztraukumi un nekāda
> ideālā dzīvē man mājās nav!
> Es pēdējā laikā esmu visu laiku uzvilkts un
> sajūta ka jūku prātā!
> Man nav patīkami mērīt asinsspiedienu, jo
> protams bail, bet ir ziņkāre kas būs tagad. Kā
> nemērīju, tā viss bija daudz savādāk.
> Pie ārsta spiediens bija augstākais 140, nedaudz
> paaugstināts, bet mājās elektroniskais uzrāda
> visādus brīnumus!
nu tad nomierinies, par asinsspiedienu, tas neko nenozīmē, jo ārsti mērī asinsspiedienu
lai zinātu vai tev nav kautkādi asinsvadi ciet vaikas, nevis ka tur kautkas varētu pārspragt utt
tu labak pastasti kas tev maja notiek, tev bail nākt mājās? naudu ārstiem tu dabū, tatad tev
ir kas atbalsta nu vecāki? aronijas var est ja paliek labak 100gr diena mierigi
tev ir bailes no kautkā? tev psihologs varbūt vajadzīgs. draugi ir?
vēl jau ir tada lieta kā augšana, augot ir jācieš jo rodas tādas sajūtas, kuru agrāk nav bijis
jāpierod... tu audz, priecājies ... katra diena ir jaunas sajūtas un tev bail pazaudet vecas
tu sac iziet no bernibas ara tatekt un tas tevi baida, bet nebaidies, tur talak ir vel labak :-)
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 22:47
Pa vidu tomēr aronijas iepraudi. :)))))))
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 22:58
Man arī sākumā bij asinsspiediens, tahikardija ar to visi sāk , tad jau parādīsies aknas , zarnas , smakšana. Pats spiedienu nemeru no marta .
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 23:13
Man nav nekādas tahikardijas. Man bija tā, kā ir vairums jauniešiem ar ''nervu problēmām'' , ''vd'', dūrieni sirdī uz nervu pamata, u.t.t. Sirds kardiogramma normāla!
Aberz - ir dienas kad situācija mājās nav no labākajām! skolā grūti, draugi ir mazāk, bet tas netraucē. nepatīk uz skolu iet, jo nekas daudz tur nepadodās. būtībā, man jauna skola bija, iepriekš vēl cita!
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 23:19
Kaut kāds murgainis... tagad jau izrādas viņš zin kas viņam par problēmu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
pingvins
Re: Apriebies asinsspiediens
10.08.2010 23:38
Mjā, izklausās pēc trauksmes. Plus vēl pusaudža gadi, hormoni, seksuālā agresija, utt. Palieto kaut ko no dabas veltēm- novo passit sīrupu mieram un labākai omai. Bet pie kāda dvēseles ārsta gan vajadzētu aiziet, tač vieglāk paliks, nav laba sajūta, kad liekas- ek, jūku prātā. Bet visā visumā, čalīt, ar tevi ir ok- patiešām sajukušie nedomā, ka viņiem kas kaiš:D
bus ok
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 00:18
Mateus varbut dazhreiz labak pakluset. ;)

Chalis jau 16 gados satraucas par taadaam lietaam... vispaar man arii neiroze saakaas jau ap 16 (varbut 17-18) un tajaa vecumaa tiesham liekas, ka ir bezceriigs vaaks!!!! Es ieteiktu tev nomierinaties, jo, ja piekasiisies pie visam savaam iedomaatajaam kaiteem un sajuutaam tiesham saaks likties, ka tas viss ir pa iistam un var naakt klaat vel citas iedomas un tad buus gruutaak no taa izrauties, Vieniigai + , ka kljuustot vecaakam naak sapratne u.tt. Nevajag domat, ka nu ir pasaules gals un jaamirst nost, taa nav! Un vispar daudzi cilveeki juutas taa kaa tu.

Bet ar tevi tiesham viss ir kaartiibaa, pat ja liekas, ka nav, nekoncentreejies uz sliktajaam sajuutaam un taas pazudiis. centies par taam aizmirst. Mazaak streso par sito visu.
Varbuut skolaa ir psihologs?
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 00:22
Anonīmiem vispār derētu atņemt balss tiesības un ļaut tikai lasīt. Kritizētāji hrenovi.

Tam visam jāiet cauri katram pašam. Nevis psihologs, bet mērens sports. Nevis tups padoms, nedomā par to, bet pastāsti labāk KĀ :D:D:D

Es tam visam esmu izgājis cauri pats ar savām pekām. Un ir pāris cilvēki, kas ar tādām pat metodēm jau ir uz pekām. Un ne jau ar šitik švakām pazīmēm. Bet tādi, kas pat ar ātrajiem aizvesti :D Es tai skaitā esmu bijis ātrajos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 02:24
Paldies!!!
Dažas iedomas tiešām neļauj man dzīvot!!!
Ceru, ka nekad man nevajadzēs saukt ātros!!!
Kādu mērenu sportu Tu man iesaki?
Tēvs aizgājis pirms vairākiem gadiem, bet tagad pēc sliktajām atzīmēm, jāklausās kāds es esmu nejēga...
Tas viss, man pamatīgi sagandē nervus, tikai neviens to nesaprot!
Reizēm, mani velk uz pašnāvību, bet saprotu, cik tomēr dzīve ir interesanta, brīnumaina un vēl viss priekšā!
Tikai iedomas, domas, negatīvais noskaņojums visu apstādina!!!
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 10:04
Mateus, aizej varbūt apsities pret sienu. ;) Kāpēc Tu domā, ka sports visiem palīdz un Tava taisnība ir tā labākā? Esmu trenējies skriešanā (trīsreiz nedēļā rītos cēlies 6, lai skrietu), gāju uz sporta zāli cilāt svarus, gāju peldēt un braucu ar riteni. Pašsajūta protams uzlabojas, bet problēmas vienalga paliek. Sports viens pats tās nerisina. Es labprāt izvēlētos nesportot vispār, bet justies labi. Nekā sportot un pēc tam pāris stundas OK, tad atkal viss pa vecam.
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 10:39
Elmīr, varbūt ir vērts iet pie psihoterapeita? Es zinu, ka šajā forumā būs tādi, ka teiks, ne par ko neej. Izvēle tāpat būs tavējā. Es tikai zinu to, ka psihoterapija tiek galā arī ar it kā "normalajām" slimībām, īpaši, ja ārsti brīnās un saka, ka analīzes it kā kārtībā.
Tikai nevajag jaukt psihoterapiju ar psihiatriju, tas ir mazliet cits stāsts.
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 16:18
Fuzzy... kur es minēju sportu? :)
Sports ir mainīgais X un katram tā vietā var būt kas cits. Sports manā gadijuma ir instuments nevis risinajums. Pirms oponē - padomā ko rej ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 16:36
Es neesmu suns un nereju. Mana pieredze rāda, ka sports var būt vājš instruments. Tev ar vienmēr kaut kur jāiespamo Mr. Pareizais?
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 16:41
Braucu ar velosipēdu! Ģimenes ārsts teica, ka esmu par ātru izaudzis un sirds, viss pārējais netiek tam līdzi! Es tiešām pārāk strauji un ātri izaugu! Viss vienkārši netiek līdzi!
Tātad! Ar velosipēdu braucot, problēmas nav pazudušas!
Nedomāju, ka sporta aktivitātes, ir tās, kuras man palīdzēs!
Jo kaitīgo ieradumu man nekādu arī nav! Liekais svars nav nekāds!
Re: Apriebies asinsspiediens
11.08.2010 18:40
Fuzzy

Nezinu cik intensīvi Tu sporto , bet ļoti viegli pārķert , kas bezmaz vai sliktuma ziņā līdzvērtīgs vai pat ar izteiktu gribu apveltītam pat sliktāk kā dīvāna sēdētājam . Man ar sportošanu un liekā svara kušānu vislabākās atiecības izveidojās kad sāku sportam pieiet regulāri viegli bez piepūles . Kautvai Tu raksti 6 no rīta celies , ja tas ir viegli pašsprotami tad labi , bet ja sevi lauz .Ai kā gribas gulēt , bet esi takš vīrs , vīrs un vārds untik tesies
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: