Apriebies asinsspiediens

Aizsāka Elmīrs 

Re: Apriebies asinsspiediens
16.08.2010 14:31
Nu gan ar čipšiem es neieteiktu uzbaroties. Kuņģis tak arī ir vajadzīgs orgāns, vēl dzīvē noderēs. ;-)))
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
17.08.2010 01:00
Paldies!!!Viss būs labi!!! :) Lai veicas arī citiem!!! :)
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
17.08.2010 04:10
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies!!!Viss būs labi!!! :) Lai veicas arī
> citiem!!! :)
auzu putrinas :-)
un gaļiņu un visko bobu stumeji ed :-)
ar cinku un selenu kautkadus vitaminus aptieka
padzer peru pienu kauliem un gaidi, varesi stumt kalnus
un ne tikai :-)
Sveiki. Esmu puisis un man 15.gadu un stasts gandriz tads pats. Ko man iesakt? Man ari visas parbaudes ir izietas un ir paaugstinats,tikai augsejais ir parsvara 140-155 apmeeram un leja parasti lidz 100!!!Ko darit?Ari vd... parsteigts esmu,kad tik vienadi. Saprotu,ka neesmu vienigais ar tadam problemam. Zales man neizrakstija jo nevajadzeja. Ko darit man? Paldies
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
24.08.2010 09:56
Karlitis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki. Esmu puisis un man 15.gadu un stasts
> gandriz tads pats. Ko man iesakt? Man ari visas
> parbaudes ir izietas un ir paaugstinats,tikai
> augsejais ir parsvara 140-155 apmeeram un leja
> parasti lidz 100!!!Ko darit?Ari vd... parsteigts
> esmu,kad tik vienadi. Saprotu,ka neesmu vienigais
> ar tadam problemam. Zales man neizrakstija jo
> nevajadzeja. Ko darit man? Paldies
nezinu īsti kas tas ir bet ir vikābeļu tinktūra pa 69santimi aptieka valentis
saucas, tas itkā asinsriti noregulē un visu ko, tur ir ari kautkadi balderjanji, nu
forshi palidz nomierina sakarto galvu un arī asinriti sakārto aŗī ja tur sirds pārsitieni bai kas
dazi pilieni un OK..... forshi...
Karlitis
Re: Apriebies asinsspiediens
24.08.2010 19:54
Vai es tadu varu vispar lietot bez arsta receptes,tapat? Man jau ari zb tas spiediens lai gan nekadu kaitigo ieradumu nav!
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
24.08.2010 20:55
Karlitis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai es tadu varu vispar lietot bez arsta
> receptes,tapat? Man jau ari zb tas spiediens lai
> gan nekadu kaitigo ieradumu nav!

var lietot paprasi aptieka tev pateiks ka var tā ir parasta tēja vai ievārijums,
tikai tur ir alkohols klāt, nu spirts 70%
tie daži pilieni kadi 20 pilieni dazreiz dienā jau itkā nekas nav, tomēr ....
ja vari dabūt vilkābeļu tēju vai vai augļjus vai ievāŗījumu, tad var tos lietot...
var prasīt aptiekā vai pie ekoloģiskiem zemniekiem (ja zini kur ir sdaki man ar :-)
.................
nu sīkāk ir tā, ja ir neskaidras izcelsmes parādības nu kas neiet rāmjos ar
ārstu mērījumiem, tad palīdz tādi augi kā vilkābele vai goji ogas utt. jo
viņi ir 3000 gadu veci un tur kautkas tāds, neviens nezina kāpēc...
.....ir bieži tādi dīvaini gadījumi kad cilvēkam ir aritmijas (itkā divas sirdis pēc izdrukas) vai ka iedzerot
cukuru, cukura līmenis asinīs pazeminās, ka piem aspirīns darbojas pretēji kā citiem
nu visādi brīnumi, tad tas vilkabele to noregulē. tu pats jūti ka tas nav saistīts ar slimību
un veselību par ko ārsts runā, bet kautkādas sviests kas liek baidīties par asinspiedienu bvai akutkas tāds...
vobščem es pats aklāju ka tas darbojās un arī veci cilvēki paliek veseli no tās tinkturas, kas jau
bija noraksīti uz nu pats saproti... teorētiski tur ir karotini, c vitamini un kautkādi vēl tmīni ko ārsti vēl
nav disertācijā pārrasktījušī no dabas, bet fakts tāds ka palīdz ...
uz priekšu....
http://www.ros.lv/tpl_ros.php?ed=12&lang=lv&page=22&all_art=0&PHPSESSID=7c3ab8285bf28a04edd8da5ef4658d31
tur ir vairāk par sirdi, bet tas ari uz smadzenēm iedarbojās kolosāli ari uz visu asinsriti ari citās vietās
piem viagru ari izgudroja sirds sainsvadiem, a tagad lieto citiem asinsvadiem, tāka visam der.
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
24.08.2010 21:03
Karlitis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai es tadu varu vispar lietot bez arsta
> receptes,tapat? Man jau ari zb tas spiediens lai
> gan nekadu kaitigo ieradumu nav!

http://www.apollo.lv/portal/life/articles/101541
Karlitis
Re: Apriebies asinsspiediens
24.08.2010 23:44
Jauki paldies par informaciju tev! es izlasiju apollo ari un sapratu kad tas ir tikai labi un kad butu tikai ieguvejs ja saktu ko tadu lietot kas ir parbaudita vertiba un tiesam palidz :) vismaz labi ka ne kimikalijas
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
25.08.2010 01:11
Karlitis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jauki paldies par informaciju tev! es izlasiju
> apollo ari un sapratu kad tas ir tikai labi un kad
> butu tikai ieguvejs ja saktu ko tadu lietot kas ir
> parbaudita vertiba un tiesam palidz :) vismaz labi
> ka ne kimikalijas
vesels, es vienkārši uz savas ādas visuko izmēģinju pēc antidepresantiem un tiešām
visādas tējas asinritei un salasījos visādas grāmatas un šitas der. tējas jadzer ilgi
lai palidz, bet tu Karliti esi vesels jauns un visas lietas isteniba shito iesaka ari
ajurvediķji un citādi gurinieki tieši neirozem un šitādām lietām, vilkābeles ari palīdzot
pret raadiāciju ar ko ir pilna datorpasaule...
es dzeru zāļu tējas asinzzāli kaķpēdiņas ozlolu mizas un vilkābeli vēļ šoto
un tas ir večiem OK ja gribi varu atsūtīt bildes kads es biju gadu atpakaļ un kāds esmu tagad
bet tev veselība ir tikai vaig uzturēt un visas lietas... piekam ja ir galvā visādass depresijas
satraukmi uztraukumi reibumi trauksmes un brīnumi ("debesu" vai nē ) kā te raxta, tie ari nomierinās
jura nebango , ja kādam der var lietot... zālīte alkohols un antidepresanti ir miskaste...
no vienas mucas lieta :-)
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
06.09.2010 12:03
Sveiki! Sveiciens ar rudens sākšanos!
Palasīju un palūdzu, lai man nopērk vilkābeles tinktūru!!!
Lietoju katru otro dienu, jo man nevajag lietot kā tur ir teikts, bet dienā, vai reizi divās, bet ilgi nav ieteicams!
Tā nu es sāku lietot, 2 nedēļas apmēram, nemērot spiedienu tad šodien nolēmu izmērīt!!!
Protams bija bail, ka nu būs, cerēju ka viss būs labi, tomēr ...152/94/92!!!
Biju izbrīnīts, jo tiešām cerēju ka palīdzēs, bet tas man nepalīdz...
Staigāju domādams, izbrīnīts, nezinādams ko darīt, jo kamēr esmu jauns, tamēr man ir iespējas daudz vairāk visu savest kārtībā un spiedienu normalizēt!!!
Ko darīt, ja pat šādi pilieni kuri esot labi, ..protams pati vilkābele ir daudz efektīvāka, bet pilieni arī tādi esot, nedod nekādu labumu???
Es tagad vēlos, lai viss būtu labi un spiediens būtu normāls!!! Vai pie vainas straujā izaugšana, nelielais svars, tomēr visi nervi??? Citu variantu nav...
Agrita
Re: Apriebies asinsspiediens
06.09.2010 14:25
Mīļais, Tev pavisam iespējams šis spiediens ir pavisam normāls! Un ar laiku tas pāries, tikai Tev šis ir tāds periods, ar Tavu VD un citām problēmām kuras nekādas briesmas nerada.
Pie ārstiem visiem nepieciešamajiem ārstiem esi bijis! Viss pārbaudīts! Viss kārtībā!
Ārsti visu daudz labāk zinās un zinās ko ieteikt! Tev mieru, tātad mieru! Viss būs labi!
Neklausi tos stulbeņus kuri baida, sastāsta muļķības, lai gan nejēdz visu šo stāsta patieso būtību un neprot vēl visu izlasīt, sakot aizej tur pārbaudies kur jau esi bijis!
Vilkābeles tinktūra ir sirds zālīte un asinssvadu! Tev nav jālieto, ja ar to viss kārtībā, jo tas vairāk domāts hipertensijai, kuras Tev nav! Tāpēc jau arī nesamazinās, jo Tev viss pāries! Zinu to visu un beigās pēc šī visa, cilvēki ir laimīgi! Tici sev, domā to labāko!
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
06.09.2010 20:27
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> būs labi, tomēr ...152/94/92!!!
> Biju izbrīnīts, jo tiešām cerēju ka
> palīdzēs, bet tas man nepalīdz...

divas dienas reizi, tas jau nekas nav, vaig katru vakaru pumpet
uz nakti.... divas nedeljas nekas nav...
ilgi jālieto, tev tačū labāk ir... vismaz neesi tik satraukts pēc texta spriežot :-)

> Es tagad vēlos, lai viss būtu labi un spiediens
> būtu normāls!!! Vai pie vainas straujā
> izaugšana, nelielais svars, tomēr visi nervi???
> Citu variantu nav...
īsternībā tev viss mūžš priekšā un paspēsi noregulēt visuko
šiās lietas pašas pasžūdīs, vienkāršī aizmirsīsi....
...............
vēļ var pamēģīnāt spiedienu mērīt kopā ar kādu draudzeni
vai kādu kam var uzticēties un ponta pēc izmērīt abiem un salīdzināt.... nu to aparātu
.............
un vēļ ir tāds štrunts, ka asinsspiediens ir svārstīgs var uzdzīt mākslīgi ja grib,
un arī tas ir fakts, ka miers un vēss prāts un spiėdiens normāļs
..........................
man vienreiz izmērīja 200 spiediens bija, es saku tas nevar būt
jo tāds spiediens nevar būt, ta arī aizmirsu tikai šodien atcerējos.......
:-)
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
06.09.2010 20:44
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
>
> Tā nu es sāku lietot, 2 nedēļas apmēram,
nu no 7 reizēm pa 10 pilieniem 2 nedēļās neko spriest nevar
es dzeru 3x dienā un pusotru gadu un nekas arvien labāķ paliek
un turpina palikt vēļ labāk :-)
wwww
Re: Apriebies asinsspiediens
09.09.2010 12:09
riisu seene paliidzot.
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
11.09.2010 22:54
aberz, cik Jums ir gadu???
Man ārsti jau toreiz pateica, gan neirologs, gan ģimenes ārste, kad tas man ir pusaudžu vecumā uz nerviem, ātra augšana -organisms netiek līdzi un laikam par daudz hormonu, vai kas.
Saprotu, ka no mērīšanas man nebūs nekas labāk un no tā nav jēga, jo es mazāk mēru, par to domāju, viss paliek aizvien labāk un kad ir pagājis ilgs laiks un domāju izmērīt, lai redzētu kas ir šodien, tā visu laiku man par to nāk domas un trīc rokas paņemot aparātu. Vairāk nemēru, jo jēga tam nav. Man nav nekādas slimības, vai ārsta ieteikumi, lai es to darītu, un būtībā šīs visas problēmas ir raksturīgas.
Ceru, ka viss būs labi!
Par tinktūru... kā tad man īsti būtu jālieto? dienā, vakaros, cik pilieni krūzē ūdens???
Aptiekā teica, ka man labāk būtu dzert nomierinošās zāles, un tinktūru nevajag tik bieži, kā Jūs rakstiet! Kā nu ir???
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
12.09.2010 00:41
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
.
> Saprotu, ka no mērīšanas man nebūs nekas
> labāk un no tā nav jēga, jo es mazāk mēru,
> par to domāju, viss paliek aizvien labāk un kad
> ir pagājis ilgs laiks un domāju izmērīt, lai
> redzētu kas ir šodien, tā visu laiku man par to
> nāk domas un trīc rokas paņemot aparātu.
> Vairāk nemēru, jo jēga tam nav. Man nav
> nekādas slimības, vai ārsta ieteikumi, lai es
> to darītu, un būtībā šīs visas problēmas ir
> raksturīgas.
> Ceru, ka viss būs labi!
> Par tinktūru... kā tad man īsti būtu jālieto?
> dienā, vakaros, cik pilieni krūzē ūdens???
> Aptiekā teica, ka man labāk būtu dzert
> nomierinošās zāles, un tinktūru nevajag tik
> bieži, kā Jūs rakstiet! Kā nu ir???

palasi šito, kas te rakstīts, tas ir normāli, kas ar tevi notiek un tur nekā nav ko uztraukties:
Citāts no gudriem ārstiem>>>>>>>
Pārsvarā tā ir pieaugušo slimība, taču paaugstināts asinsspiediens var būt jau bērnībā. Pusaudžu vecumā paaugstinātam asinsspiedienam visbiežāk ir funkcionāls raksturs. Kā veicinoši faktori var būt stresa situācijas skolā, mājās, psihoemocionāla pārslodze, smagi pārdzīvojumi (draugu, tuvinieku nāve u.c.), hormonu līmeņa izmaiņas.
>>> pārējais tur ir štrunts, kas uz tevi neattiecās
http://www.emedica.lv/slimibas_arthipertensija.htm

es dzeru vilkābeļu tinktūru saucās Valentis tur ir arī bladerjāņi klāt tas nomierina aŗī
3 X dienā pa kādiem 12 līsz 20 pilieniem uz šņabja glāzi ūdens
uz nakti visforšāk.. var dzert visādas aronijas sulas vai tējas, tās arī normāli dsarbojās asinspiedienam

mērīt neko nevaig, vienkārši aizmirsti to visu, jo tas ir pilnīgi normāli un ta nav slimība nekāda
tu jau redzēji, ka te citiem čaļiem aŗi tas pats ir un vienkārši tu audz un būsi krutais dzeks...

mna ir 44gadi, esmu bijis ārstēts ar smagām zlēm un tapēc izpētīju kā var izlapīties ar dabiskiem
līdzekļiem.... un nekas viss strādā...

varbūt tevi kautkas cits uztrauc, kads notikums ar draugiem tuviniekiem vai kas...
tas var radīt satraukumu un tas arī stressu un asinspiedienu uttt,
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
12.09.2010 00:56
Bet vai Jums arī manā vecumā kas bija?
Jā, es zinu un man ārsti protams arī teica lai es par to nedomāju un ir jāpaiet laikam.
Man ir gan hormoni, gan visādi uztraukumi...vienmēr...Jau no bērnības tāds esmu, dikti raudulīgs, stresains... un cilvēki no manis novēršas, jo nespēj uzturēties manā klābūtnē, jo es tos izvedot no pacietības un sakaitinot...bet es tā parasti nedaru, es nezinu, kāpēc...
Līdz 20 gadiem parasi paaugstināts asinsspiediens, nav nekāda hipertensija, jo kā rakstīts, tad vairāk ir funkcionāli un uz nerviem. Kuram tad tie nervi nav bišk pabojāti?
Vienkārši, es nespēju tā nedomāt... Tas arī mani nomoka! Ne velti, sāku šeit rakstīt un jautāt!
Laikam tiešām nāksies sadarboties ar kādu psihoteraipeitu, ja pats nespēšu.
Iespējams aparāts čupā. Iespējams, tas Kungs man ir atsūtījis šādu uzdevumu, lai es mācītos būt stiprs un beigtu domāt par citiem un sevi to sliktāko un nedomāt par slimībām, kaitēm, kādas man nav un kurām pats lieku rasties.
Man jau senāk interesēja medicīna un patika lasīt PME,... tā, nu lūk pārdomājos un pārlasījos...bail nomirt, bail saslimt...ticu, kad viss būs kārtībā un tas notiks tikai tad, kad pats spēšu sevi kontrolēt, un cīnīties ar nelabajām domām...
Re: Apriebies asinsspiediens
12.09.2010 02:01
Vecīt, kādreiz, kad man bija ap 16. mani iesēdināja ar galvas sāpēm slimnīcā, domāja, ka meningīts, bet tad pēc nedēļas pārgāja, palaida mājās un ar to arī viss beidzās. Dažreiz organisms izspēlē interesantus jokus. Ar domām var daudz ko panākt, tikai jautājums kurā virzienā Tu domā?

Runājot par Tavu asinspiedienu. Kā jau pats raksti, ārsti saka, ka viss vairāk vai mazāk normāli un, ka tas ir saistīts ar augšanu. Tad nu man palasot Tavus komentārus liekas, ka tie ir vienkārši nervi, stress!!! Nezinu, es vienmēr esmu ieklausījies savā organismā un kaut kādi mēraparāti man liekas, ka dod tikai papildu stresu. Ieklausies savā organismā, Tavs organisms pašlaik vēl aug pilnā sparā un galvenais lieki nestreso, centies atrast vairāk prieka un pozitivisma un nedari muļķības. :) (Spriežu pēc sevis šajā vecumā)
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
12.09.2010 03:07
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
es tev pastāstīšu ka mums skolā bija klasesbiedram izrakstīja tur visādass sirds pārbaudes
kardiogrammas arī kautkas tāds tur nebija, vispār no sporta nodarbībām atbrīvoja uz juka asinspiedieni un sirds ritms
uzskaitē hroniskas zāles un visādas briesmas
utt. kamēr viens gudrs dakteris pasauca pie sevis un nosēdināja priekšā un nolika svaru stieni
un saka, davaj cilā cik vari.... Coms saka ka būs slikti varbūt, ārsts saka nebaidies , ja būs
slikti mums te reaminācijai visa tehnika ir, atpumpēsim.
calis nocilājās līdz nemaņai un tad viņām nomērīja atkal tos spieienus un palida
saka lai aizmirst... un sporto ja grib... beigās viņu armijā specdienestā paņēma
īpašās vienībās kautkādās kur nenormālas slodzes, viņš tur bnŗīnumus dsaŗīja
un ar viņu nekas nenotika...
bet tā sirdsdarbība un asinspiediens tā ari neviens nesaprata kas tur bija par vainu...
............
bet ja tev kaukādas svešas domas no nekurienes un sūtības , tad pumpē to vilkabeli
tas ir 5000gadu vecs augs un viņš pieaista visādas radiācijas un smagos metālus un
ari tur visādus svešus murgus tur garus utt un izvada āra....
vilkābele uzsūc magnētismu, ja tu tici ka var kautkādā kristālā vai
dzintarā vai cilvēkā kautko ieburt vai iebāzt garus vai ko, tad šitas štrunts to uzsuc un
tu izkakā (piedod) ārā.... ja netici tad vienkāršī palasi kā viņs regulē asinsriti un sirds
ritma traucējuus..... vēl esot kautkādi āmuļi un vēļkautkādi augi, kas uzsucot magnētismu
...........
īstenībā nomirt nemaz nav tik vienkārši, ja gribi zināt :-)
ja ir naves briesmas reālas, tad rodās visādi bŗīnumi un galva un organimā pārdabiskas spējas
visādas un brīnies kā izkūlies ... cilvēks var skriet ārāk par automašīnu un pacelt 200kg un
nejust sāpes divas dienas ar vaļēju kaula lūzumu... paskaties discovery kanalā ja nav ko daŗīt..
...........
iespējams ka pašnāvnieki cenšas sevi nogādāt riska situācijā, lai ierosinātu to
adrenalīnu un lai var atrast tos klusos spēku, jo neviens vēl nav pakaries ....
.................
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
12.09.2010 03:46
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Laikam tiešām nāksies sadarboties ar kādu
> psihoteraipeitu, ja pats nespēšu.
> Iespējams aparāts čupā.
a
tu kādu psihiatru grivētu sadarboties
virieti vai sievieti, vai vienlga...
?
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
12.09.2010 15:39
Paldies!!! Ticu, viss būs labi!!! Es sākšu dzīvot daudz savādāk un labāk, protams mierīgāk un tikt galā pats ar sevi, savām sliktajām domām un par medicīnu, slimībām, miršanām, spiedieniem nedomāt, jo tas arī mani grauj un nedod mieru. Tādas domas, visādas bezjēdzīgas mērīšanas, ko man nemaz nevajag darīt, arī visu padara sliktāk, ne labāk un uzdzen lielāku uztraukumu un stresu.
Darīšu visu, mainīšu dzīvessveidu, režīmu...visu, lai izveseļotos un nebūtu vairāk nekādu problēmu!!!
Ir jādzer laikam kādi vitamīni, kas palīdzēs nomierināties... Tinktūra būs jāizdzer!
Aparātu vairāk rokās neņemšu, līdz novembra dienai, kad viss tas sākās.
Ir jāpaiet laikam un viss manā domāšanā ir jāmaina. Vismaz jācenšas. Nu ko, sākšu dzīvot labāk! :)
Paldies par ieteikumiem, gan uzrakstīšu vēl kā sokas! :))
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
12.09.2010 20:08
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Aparātu vairāk rokās neņemšu, līdz novembra
> dienai, kad viss tas sākās.

uzraksti kurā novembrī tas sākās?
un kas sākās... kas notika
kādus cilvēkus satiki, vai ko nosapņoji vai kas dīvains notika
reizēm izstāstot viss pāriet.,,,
varbūt ne šeit, visi nesapratīs :-) Einšteina formulu E=mckvadrātā arī ne visi saprot
(kautgan drukā uz pastmarkām) un iesējams
ka tie paši tikai izliekas ka saprot... :-) lai nepadomā kautko :-)
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 01:20
Atbilde=aberz!!!
Sākās novembra beigās!!! Gāju gulēt...palika auksti, drebēju, nevarēju apstāties drebēt, sitās sirds, ļoti reiba galva, tā nu apmēram, cik atceros...tad nākamajā dienā izmērīja spiedienu - 139/ar kautko... paaugstināts...
Nejutos labi tajā dienā!!! Tad nu izmērīju vēlāk, citu dienu un tur jau parādās 180!!!
Mamma šokā, izbrīnīta par to, kā man var būt tāds spiediens, es uztraucies, eju apgulties, viss trīcu...vēlāk izmēru - 165...
Kopš tās dienas arī sākās...domas par spiedieniem, nāvēm, bailes, depresija... uzzināju visas sirds slimības, visu par asinsspiedienu, visu pārlasījos, reizēm pat no bailēm raudiens nāca... nākamajā dienā pēc šiem augstajiem rādītājiem kuri nekad man nav bijuši, jo vēl kādreiz mērot pirms kāda mēneša tāpat, jo es gribēju, lai gan toreiz neko par spiedieniem nezināju, nedomāju, vispār pat nesapratu ko tas aparāts dara, tad mamma mērot, pati lieliski atcerās ka viss bija kārtībā un nekādas trauksmes nebija...
Tad nu kad sākās šie 155/95, jau kādu nedēļu, tad pierakstīja pie ārsta un visas pārbaudes sākās!
Tiešām, nekad nebiju domājis, ka man kas tāds parādīsies un būs šādi skaitļi... domāju, ka beigas man ir...
Man teica ka es pats sevi esmu nostādījis šādā situācijā, tikai par to domājot... es tikai caurām dienām domāju par spiedieniem un slimībām...lūk, ko esmu sev piesaucis! Tā nu mamma veica pierakstus un es devos...
...
Es vairāk nevēlējos neko...bija dienas pašā sākumā, pēc tā kad viss sākās, kad gāju prom no skolas jo bija slikti un jutos šausmīgi...
Kad paņemu aparātu mērāmo, tā viss, sirds sitas, viss sitas, iekšēji trīcu...pie ārsta man tā nebija...tikai neliels uztraukums, kā nu būs...
mājās, pacik aparāts ir uzrādījis visādus brīnumus, tad nu bail jau skatīties...tomēr reizēm ziņkāre ir spēcīgāka...un pēc tās atkal visa diena sabrūk, jo atkal nav labi...
vēl nesen rādīja 164/112...
tagad vairāk nemērīšu...tas mani novedīs līdz pilnīgam sabrukumam...
liekas, ka ir vajadzīga nodarbošanās, kura liks par to visu aizmirst...
aberz
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 02:16
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Gāju gulēt...palika
> auksti, drebēju, nevarēju apstāties drebēt,
> sitās sirds, ļoti reiba galva, tā nu apmēram,
> cik atceros...tad nākamajā dienā izmērīja
> spiedienu - 139/ar kautko... paaugstināts...
> Nejutos labi tajā dienā!!! Tad nu izmērīju
> vēlāk, citu dienu un tur jau parādās 180!!!
> Mamma šokā, izbrīnīta par to, kā man var būt
> tāds spiediens, es uztraucies, eju apgulties,
> viss trīcu...vēlāk izmēru - 165...

īstenība, tas jau nav nemaz bīstams spiediens.....
sportistiem spēļu laikā vispār ir daudz vairāk, bet viņi sporto nedēļām
tev tās biales ir kautkadas, liekas no kautkurienes uzsūtītas ka no gaisa..
un tu baidies nevis no spiediena bet no tās sajūtas...
kautkāds lāsts vai uzsūtītc vecas tantes teiktu...

es saku, jašitāds kautkas uznāķ, tad vilkabeles jāēd un viss...
tad pret visādiem ekstrasensu un nekurienes nakošiem gļukiem palīdz
un viss pāries... tici man

ar aroniju sulu vai pašām aronijām var 20 minūtēs nodzīt asinspiedienu
ļoti zemu, apēd pus kilo aronijas uzreiz un spiediena nebūs, ja tev bails
bet tev nav bais no spiediena bet no sajūtas tās ka nenokurienes

tev nekas nav jādara, t neesi vainīgs un neesi slims un tev nav jābaidās
nesāc tikai rīt kautkādus antidepresantus lūdzu, būs ka man
un neej pie ekstrasensiem vai kautkadiem pesteļiem...

es piemēram uzkožū vikabeles un ozolu mizu tēu (kas domāta pret caureju :-)
un man pofig visas šitādas problēmas..

kaugan man bija vispār šausmas, ko nenovēlu nevienam 10 gadus
arī no nekurienes :-)
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 13:39
Kāpēc Tev bija traki?
Protams, nekādā gadījumā nesākšu rīt visāsas ķīmiskas tabletes vai mistiskos pilienus.
Kādas domas, par mazu glāzīti konjaka katru dienu? He, he, nav jau slikti...
Par vilkābelēm,tikntūru...Cik man būtu ilgi jālieto? Vismaz kā, cik reizes dienā, kādos laikos, cik dienas tā? Cik pilieni glāzē?
Jo, es īsti nesaprotu...aptiekāre teica, ka 2 ned, un reizi dienā!
Elmīrs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc Tev bija traki?
tāpēc ka lietoju AD
> Kādas domas, par mazu glāzīti konjaka katru
> dienu? He, he, nav jau slikti...
tas pats, kas dzert vilkābeļu tinktūru, tā ir spirtā šķaidīta
citi viņu lieto kā alkoholu cenā sanāk apmēram kā konjaks
sanāk vilkābeļu balderjānu šnabis
īstenībā armēņu konjaks ir uzlējums uz ozolu mizām
lētu alkoholu taisa no koncentrātiem tas ir tā kā tēja ar zaļās tējas garšu :-)
, a normāls konjaks ir turēts ozola mucās.....

>Cik pilieni glāzē?
> Jo, es īsti nesaprotu...aptiekāre teica, ka 2
> ned, un reizi dienā!
īstenībā pilieni tikpat dauz ja ir glāze, krūze vai spainis
vai pilina pa tiešo mutē.... es jau nezinu ko viņa tur iedeva
bet īstenībā latviski tas jāsaprot, ka aptiekā tev teica,
"tur tev pietiks 2 nedēļām apmēram"
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 15:21
Teica, ka labāk man kaut kādus antidepresantus, vai ko tādu lai nomierinātos...
Vilkābeļu tinktūra tākā vairāk sirdij... nu tā...
Pudelīte lēta, cik apmēram pietiek???
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 15:36
ar vilkābeļu tinktūru var būt visādas reakcijas. ja ir veģetatīvi traucējumi, tad labāk tabletes (vilkābeles ekstrakts), jo var būt visādas reakcijas uz spirtu, bet patiesībā man jāsaka, ka tad, ja ir liela trauksme, ar tinktūrām un tējiņām ir tikai sevis mānīšana. tā Tu vari visu mūžu dzert. patiesībā jāprasa: ko Tu gribi ārstēt?

vai nu ej pie psihoterapeita (nederēs, ja nepatīk neko citiem par sevi stāstīt, bet psihoterapija palīdzēs uz sevi un pasauli skatīties vienkāršāk, pohujistiskāk, ja gribi)
dzer antidepresantus (ātri un efektīvi, bet jādomā, kā sevi iekšēji mainīt, jo efekts tikai uz lietošanas laiku, internetā lasāmie briesmu stāsti par šim zālēm pa lielam ir pārspīlējumi)
kod (Tevis minētais konjaks, bet jāuzmanās no iestigšanas; nav nekas vienkāršāks kā dzert arvien vairāk)
ej uz baznīcu vai tml. reliģisku padarīšanu (nederēs, ja neesi ticīgs)
joga, meditācijas (arī ne visiem der visādu iemeslu dēļ)

vai kādas kombinācijas no iepriekš minētajiem.

domāju, ka Tavā gadījumā visam Tevis dotajam aprakstam nav nekāda sakara ar sirdi un vilkābele te neko nemainīs nedz uz labo, nedz uz slikto pusi.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2010 15:41 by Runcene.
Elmīrs
Re: Apriebies asinsspiediens
19.09.2010 15:47
Runcene, un kādi ir tie antidepresanti? Viņus var nopirkt bez receptes? Kuri manā gadījumā, ar spiedienu problēmām ir visslabākie, kas tiešām spētu palīdzēt? Lasu, ka daudziem VD ''slimniekiem'' esot kaut kādas zāles, kas tiešām palīdz... Vai rezultātam būtu jābūt pēc zāļu lietošanas pirmajā dienā? Vai pēc vairākām dienām, nedēļām?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 16?
Ziņa: