krakðí kauli

Aizsāka dille 

dille
krakðí kauli
31.08.2004 15:29
Man 38 gadi un nesen sâku ievçrot, ka sâkuði krakðíçt kauli, piemçram pieceïoties, pietupjoties.Krakðí arî pirkstu locîtavas,tos strauji saliecot un iztaisnojot un arî spranda. Vai tam vajadzçtu pievçrst uzmanîbu un sâkt lietot kâdu kalcija preperâtu, vai aºî jau vecums tâds, kad ðâdi simptomi jâuztver kâ norma?...
Dace
Re: krakðí kauli
31.08.2004 15:37
dille, tev veel nav ko satraukties :)) [iespejams,ka kaut kas lietas labaa jadara gan], bet man ir par 20gadiem mazaak nekaa tev, tas ir, 18 un man jau tagad visas malinas kraksk...i pieceloties, i pietupjoties :)
he he
Re: krakðí kauli
31.08.2004 17:10
mana arii krakshkj 20 gados
mediíis
Re: krakðí kauli
31.08.2004 19:33
jâlieto 1,5-2 l ðíidruma dienâ, glikozamîna tabl. 1 - 2 r. dienâ çðanas laikâ, vai Zeel tabl. - 2 tabl. - 3 r. dienâ zem mçles. Vingrot arî obligâti, bet ne trenaþieru zâlç.
anna
Re: krakðí kauli
31.08.2004 22:39
Var lietot " Austeres kalciju" tas nav dârgs, 80 tab . iepakojumâ, tâ sastâvâ ir Ca un D3 vitamîni.
aa
Re: krakðí kauli
31.08.2004 22:52
bet es dzeru bioglucosamine,bet turpinu krakshkjet,nekadas jegas no vinja nav.
Raimonds ap
Re: krakðí kauli
31.08.2004 23:59
Es nesaprotu vienu. Kadel cilveki sak kaut ko viens otram ieteikt ja jautajums tiek uzdots medicinas portala? Kas ir sliktak par pasarstesanos? Tas ne tikai jums. Bet vispar ari.

to:dille
Domaju ka ne ka nopietna jums nav. Ja krakski ir vieniga sudziba protams. Ne kadi Ca un D grupas preparati jums nav vajadzigi tiesi so problemu risinasanai. Ieteiktu jums polivitaminus ja ta gribas kaut ko iedzert. Jega lielaka. Nodarbojaties ar vieglu sportu.
Ja ir ari citas sudzibas-sapes locitavas, kustibu ierobezojumi, piepampums u.t.t. griezaties pie sava gimenes arsta. Velu veiksmi.
Re: krakðí kauli
01.09.2004 10:36
Raimonds

Mediía atbildi var arî nesagaidît.
Spîtniece (pret pashas gribu )
Re: krakðí kauli
02.09.2004 13:56
Jup man arî krakshkj bet neuztraucos very ..

Alfy
Re: krakðí kauli
07.10.2005 15:29
Man 21 un nesen ieveeroju ka saakushi krakshkjeet kauli - Gailjezeraa kjirugrs atbildeeja ka krakhskjot taaadeelj ka lociitavaas nav pietiekami daudz /smervielas/?? Ieteica eest stipru vistas buljonu, kaa arii teica ka tas niespeejams no probleemaam ar vielmainju.
No abonamenta kachalkaa naacaas atteikties....
Re: krakðí kauli
08.10.2005 11:48
Es domaaju ka ar taam "kachalkaam" jamie izdomaa uz olinj bolinj. Man kaa reiz saaka krakshkjeet un saapeet visas malas 3meen peec treninju paartraukshanas un man teica lai leenaam atsaakot, bet lai nepalielinot slodzi lielaaku par to, kaada man taa ir bijusi maximaalaa liidz briidim kad pametu. Nez...varbuut es vienkaarshi jau biju paspeejis pieradinaat organismu. Bet kas nu skaidrs... kas vinju zin kad es tagad vareeshu tupties ar 160kg uz pleciem :D tagad knapi ar 100 varu... bet iespeejams, ka to nemaz nevajag...
kikinja
Re: krakðí kauli
08.10.2005 13:32
Man jau no 15 gadiem visi kauli krakshkj, un arii neliels diskomforts locitavaas ir. Toreiz kjirurgs teica, ka liidz 20 gadiem tas paaries. Bet tagad man jau pari 20, bet kraksjkjeeshana ir taada pati. Un glikozamiina tabletes man nepaliidzeeja.
Re: krakðí kauli
08.10.2005 15:05
man ar krakskeja jau 13 gados,tad uztreneju muskulisus(normas robezas protams)-respektivi regulars sports un ir ok un nekas nekur vairs nekraksk:)))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: