Sārtā ēde

Aizsāka SeMiite 

Sārtā ēde
01.02.2012 00:54
Labdien,
tā kā internetā ir diezgan skopa informāciju par Sārto ēdi, tad vēlējos pajautāt. Biju pie dermatologa, kas noteica diagnozi - Sārtā ēde. Uzrakstīja tikai smērīti pret niezi - Travacort. Ja pirmie trīs lielākie pleķi šobrīd jau pazūd pamazām, tad diemžēl viss pārējais ķermenis ir nosēts ar daudz maziem sārtiem pleķīšiem..turklāt ļoti niez, smērē vai nesmērē to smēri.. :( Sakiet, kā notiek šīs ēdes ārstēšana - tā tiešām pati no sevis pazudīs 8 nedēļu laikā? Varbūt tomēr vajadzētu aiziet pie vēl kāda cita dermatologa?
SeMiite
Re: Sārtā ēde
01.02.2012 00:55
SeMiite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien,
> tā kā internetā ir diezgan skopa informāciju
> par Sārto ēdi, tad vēlējos pajautāt. Biju pie
> dermatologa, kas noteica diagnozi - Sārtā ēde.
> Uzrakstīja tikai smērīti pret niezi -
> Travacort. Ja pirmie trīs lielākie pleķi
> šobrīd jau pazūd pamazām, tad diemžēl viss
> pārējais ķermenis ir nosēts ar daudz maziem
> sārtiem pleķīšiem..turklāt ļoti niez,
> smērē vai nesmērē to smēri.. :( Sakiet, kā
> notiek šīs ēdes ārstēšana - tā tiešām
> pati no sevis pazudīs 8 nedēļu laikā? Varbūt
> tomēr vajadzētu aiziet pie vēl kāda cita
> dermatologa?

Aizmirsu pieminēt, ka šobrīd jau ir pagājušas aptuveni 4 nedēļas, no pirmā pleķīša. Bet tagad viņu ir ļoti daudz. :(
Re: Sārtā ēde
01.02.2012 17:33
Vecums? AUgums,svars,dzimums.
Re: Sārtā ēde
02.02.2012 18:21
Vecums ir 23, svars 58. Bet kāda nozīme ir pārējam?
Re: Sārtā ēde
02.02.2012 22:05
Ja jautā, tad acīm redzot ir vajadzīgs! Ja cilveks grib padomu no cita,tad viņš dod nepieciešamo informāciju.Es nevienam neprasu Vārdu,uzvārdu un adresi.Un seksuālās noslieces arī neprasu. Medicīnas darbinieki forumā vispār ir nostādīti nepareiza situācijā. Ja gribam stradat tumšā istabā, tad jāiet pie pūšļotājiem.Tie ārstē pēc fotogrāfijām.
Re: Sārtā ēde
26.06.2014 19:55
nesākšu jaunu tēmu, bet popal uz to pašu, man iedeva sārto ēdi. Plankumu ir dikten daudz, izrakstija smēri un fenkarol. Bet tiešām meklējot info neko par šādu ēdi atrast lāgā nevaru. Kā es vispār varēju pie tādas tikt? Sapratu vien, ka jāievēro baigā diēta un jāsmērējas, un jāgaida, ka pati pazudīs.
Mazdakteri, ko man ieteiksi/pastāstīsi ?
vīrietis, 27, 182, 65
Re: Sārtā ēde
26.06.2014 22:23
Pirmkārt, jau svars pats par sevi stāsta,ka tev ir pazemināta imunitāte. Sārtā ēde-vēl strīdas salimšanas iemeslu- sēnīte,baktērija,vīrus. Noteikti nedrīkst mazgāties dušā, berzt ķermeni.. Tad izsitumi pārklās visu ;kermeni. Parasti ārstē ar jau dotiem līdzekļiem.Inficējas pirtīs,dušās, no svešiem dvieļiem. Sasvīdušu ķermeņu saskarsmē.Parasti slimo ierobežotā kolektīvā.Kalcija glukonāts arī nedaudz samazinātu niezi,apturētu asins vadu caurlaidību.To var papildus pie Fenkarola vai Suprastīna vai Tavegila. Kas labāk palīdz. Lasi vārdu vai. Tas nozīmē,ka tos kopā dzert nevar.
Vēl iesaka lieto Pantotēnskābi (B5). Tas ir vitamīns. Ietilpst labos multi vitamīnos.Brīdini ģimeni. Lieto tikai savas drēbes,dvieļus.Neiet dušā nenozīmē, ka nevar mazgāt seju,paduses un intīmās vietas. Arī pēdas var.
Lai veiksme.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.06.2014 22:30 by Mazdakteris1.
Re: Sārtā ēde
27.06.2014 08:35
Paldies.
tātad tik nelipīga kā man dakterīte stāstija nemaz nav... ņemšu vērā ieteikumus.
bet man viņa neniez, drīzāk sūrst...
Re: Sārtā ēde
27.06.2014 10:48
Jā, riebīga lieta. Es pagājšgad pēc Jāņiem tādu saķēru uz rokas. Invalīds uz 2 nedēļām, pēc tam sāka lēnām atlaist. Neārstē viņu praktiski nekas. Tobiš viss ko dari, maz maina slimības gaitu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sārtā ēde
11.07.2016 21:22
Sveiki,var kāds palīdzēt,palīdzēt saprast ,kas tas ir.
Dermatalogs noteica diagnozi-sārta ede!
Manam puikam 7.g 24 kg.ēd praktiski visu!
Viņam neniez izsitumi uz muguras tikai...teica arsts,kad 3mēneši turas ,pēc tam noiet!?
Re: Sārtā ēde
11.07.2016 22:11
Nu tā apmēram arī kā ārsts teica. Un priecājaties, ka neniez un nesāp.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sārtā ēde
14.07.2016 11:47
Kāds iemesls ir neticēt ārstam? Palasiet uzmanīgi augstāk teikto,lūdzu un ievērojiet. Sevišķi par mazgāšanos.
Normaalis
Re: Sārtā ēde
18.09.2018 12:39
Atkla trāpīju uz to dranķi, atkal ko jaunu meklēju, bet nekas daudz joprojām nav. Ar ko zinātnieki vispār nodarbojas? :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 1?
Ziņa: