Psoriāzes biedrība

Aizsāka Raimis 

Psoriāzes biedrība
04.04.2012 15:51
Sveiki visiem kam ir problēmas ar psoriāzi!

Es esmu biedrības dibinātājs un šobrīd mēģinu sakomplektēt interesentus par mūsu sāpošo tēmu. Ja kādam ir velmes un interese par biedrību, tad varat kontaktēties ar mani tel.22062208 vai e-pasts raimis0802@inbox.lv

Ar cieņu
Raimonds
Re: Psoriāzes biedrība
06.04.2012 23:14
Kaut kā pārāk daudz Raimondu šeit :)
Re: Psoriāzes biedrība
01.03.2013 16:24
Laikam jamai jābūt smagā formā, lai radītu kaut kādas problēmas
Bet varbūt kāds varētu ieteikt labu bērnu dermatologu (speciālistu jautajumos par psoriāzi)?
Re: Psoriāzes biedrība
08.03.2013 19:35
Tur tak neko nevar izdarīt.
Jamā neārstējas. Ir un viss... es kad jamā uzmācās lietoju šambūnus ar darvu vai piem Bioderma lobošo. Uz elkoņiem bepanthene. Bet vsp es par zevi zinu kas izraisa - aukstums+stresi. Katram katalizators ir cits. Bet tā nav ārstējama lieta, jo kā nu man pateica, tad tas parasti ir simptoms da jeb kam citam.
Bet kāpēc tā progresē? Paliek arvien vairāk to pleķīšu un vairāk...
Gvido
Re: Psoriāzes biedrība
09.03.2013 20:09
Psoriāze ir dermatologa uzstādīta diagnoze vai tevis? Vai līdz šim tā tika kaut kā ārstēta? Savādāk sīkajam ar veselību viss kārtībā?Tradiocionāli psoriāzi ārstē ar hormonālajiem līdzekļiem vai kalciopotriolu, vai to kombināciju, daudziem saule ļoti palīdz, citiem atkal pretēji - stāvokli pasliktina.
Psoriāze ir dermatologa (dr.Melne, Vienības gatvē) noteikta diagnoze. Tika taisītas arī analīzes.It kā sīcim viss ar veselību ir ok (viņam ir 6 gadi) Dr.teica, ka tā esot iedzimta kaite... Manos rados gan nevienam nav, bet zinu, ka vīra kaut kādiem radiem ir šis draņķis,,, nu un tas varot pārdzimt....
Tagad tiek smērēts Linola Urea un kaut kāda smēre, kas satur darvu. Galvenais, kas mani uztrauc ir tas, ka pamanu, ka pa kādam sarkanam pleķim ir ''nācis klāt" Pleķi nav lieli - 5-10 sant. Kā to apturēt, lai nepaliek vairāk un vairāk?
Gvido
Re: Psoriāzes biedrība
12.03.2013 21:01
Es saprotu, ka no tā krēma un smēres īpaša labuma nav? Vajag konsultēties ar dermatologu, Daivobet ir visefektīvākais līdzeklis psoriāzes ārstēšanā, bet tas satur steroīdus un tos, manuprāt, ja ir iespēja, labāk nelietot. Vēl var mēģināt Daivonex, tam vajadzētu labi darboties un tas nesatur steroīdus, tāpēc blaknēm, ja vien nebūs alerģijas, arī nevajadzētu būt. Vienīgi uz sejas to nevar lietot. Bet tas viss pieaugušajiem, iespējams, ka bērniem nedrīkst, pakonsultējies pie dermatologa. Abi iepriekšminētie medikamenti ar ģimenes ārsta recepti ir kompensējamie.
Gvido
Re: Psoriāzes biedrība
12.03.2013 21:03
Un ar psoriāzi labāk nevilkt garumā, tiklīdz ir saasinājums (kad parādās jauni pleķi), pēc iespējas ātrāk tos ir jāārstē, jo pēc tam tos būs grūtāk dabūt nost.
Re: Psoriāzes biedrība
25.03.2013 10:25
Es savā naivumā domāju,ka psoriāze ir hroniska vīrusu izsaukta slimība ar ģenētisku noslieci.Pie tam supermazo vīrusu (prionu) izsaukta slimība. Te var līdzēt tikai bezgalīga imunitātes celšana.
Jo pie AIDS slimībām Psoriaze progresē. Manifestācija pie AIDS pierāda,ka tā nevarētu būt autoimūnā saslimšana, kad imunitāti celt ir bīstami.
Imunitāte ir komplekss pasākums. Kaulu smadzenes, apendicīts, zarnu flora, limfātiskā sistēma ar liesu. Aknas. Svarīgs ir Aizkrūts dziedzeris, kas ražo T limfocītus.
Tātad,jākonsultējas ar pieredzējušu alergologu, infekcionistu un endokrinologu.Te derētu viņu spēkus apvienot.
Jo jārunā par kompleksu pieeju.Varbūt ir nepietiekošs interferonu līmenis.Jāstiprina normālā zarnu flora(biokefīri) .Var palīdzēt dabisko "C" vitamīnu avoti. Kiwi,citroni,apelsīni,upenes,mežrozītes.Eleuterokoks-biostimulātors.
Izslēgt pilnībā no ēdienkartes , kas šodien gandrīz nav iespējams, konservantu
(e-vielu )klātbūtni organismā.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.04.2013 08:48 by Mazdakteris1.
Nu lūk mīļie psoriāzes draugi, man arī bija psoriāze un internetā atradu ka pret šo palīdz tāds melonotan 2, es to pasūtīju internetā. Šis ir preperāts, kurš domāts lai labi iesauļotos, lietojams subkutāni. Un ziniet ko man trīs mēnešu laikā palika tikai rētas no psoriāzes čūlām un tad arī tās pazuda. Skatīsimies kā būs kad nelietošu šo preperātu. Bet jārēķinās ar to, ka vasarā bieži jāuzturās saulītē un ziemā pēc katras injekcijas jāiet uz solāriju. Esmu smuki brūns un bez čūlām. Nesaprotu kāpēc šo medikamentu reāli neizmanto medicīnas praksē. ja kāds tiešām vēlas no tās tikt vaļā iesaku pašiem veikt pētījumu internetā un pamēģināt. :) Lai veicās, kurš ir drosmīgs un nedzīvo kastē.
Gvido
Re: Psoriāzes biedrība
27.03.2013 09:06
Ādolf, tas, ko tu te iesaki, uz cilvēkiem tik pat kā nav pētīts. Ja patīk eksperimentēt uz sevis, droši, bet citiem tādas muļķības neiesaki. Un pēc tam nebrīnies, ja agrā vecumā ar ādas (vai kādu nopietnāku) vēzīti apkārt vazāsies! Turklāt daudziem psoriāzes pacientiem palīdz solārijs un saule paši pa sevi, pat nekādi papildus līdzekļi nav nepieciešami.
Ļoti labi palīdz samaltas dillu sēklas sajauktas ar olīveļu.
Ilzeilze
Re: Psoriāzes biedrība
18.04.2013 18:09
Tās maltās diļļu sēklas ir jādzer vai jāsmērē? :)
Nez vai viss, kas palidz pieaugusajam risinat so problemu, palidzes ari bernam. Un - otradi. Dozas un kreemu stiprumi ari jaskatas.
Lieta tada, man bija shii lieta galvaa, matos, elkonjos, nagos un dazas citas vietaas. Lietoju gan arstu noteiktos lidzeklus, gan ieteikos tautas lidzeklus, plus izmanjas dietaa. Man ari likas, ka saulojoties bus baigas izmanjas, bet pietiek jau ar kokvilnas drebem, lai ada elpotu.
Tomer izteikti labak palika vasaras no biezas merceshanas juras udeni(joprojam kraju naudu biletei, lai brauktu uz Naves juru- tajos dublos gan visiem paliekot labi :-)).
Darvas shampuni nelidzeja, bet pec viena drauga ieteikuma ekologisko precu veikalos pirku rozmarina un tejas koka shampunus. Mitrinosos kremus un elkoniem un celgaliem-ari uz rozmarina baazes lietoju loti bieza slaanii. Taa lieta pati no sevis pazuda.
Man ari skiet, ka psoriazei noteikti ir sakars ar stresa limeni, pec manas sajutas.
onka
Re: Psoriāzes biedrība
09.04.2014 15:39
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es savā naivumā domāju,ka psoriāze ir hroniska
> vīrusu izsaukta slimība ar ģenētisku
> noslieci.Pie tam supermazo vīrusu (prionu)
> izsaukta slimība. Te var līdzēt tikai
> bezgalīga imunitātes celšana.
> Jo pie AIDS slimībām Psoriaze progresē.
> Manifestācija pie AIDS pierāda,ka tā nevarētu
> būt autoimūnā saslimšana, kad imunitāti celt
> ir bīstami.
> Imunitāte ir komplekss pasākums. Kaulu
> smadzenes, apendicīts, zarnu flora, limfātiskā
> sistēma ar liesu. Aknas. Svarīgs ir Aizkrūts
> dziedzeris, kas ražo T limfocītus.
> Tātad,jākonsultējas ar pieredzējušu
> alergologu, infekcionistu un endokrinologu.Te
> derētu viņu spēkus apvienot.
> Jo jārunā par kompleksu pieeju.Varbūt ir
> nepietiekošs interferonu līmenis.Jāstiprina
> normālā zarnu flora(biokefīri) .Var palīdzēt
> dabisko "C" vitamīnu avoti.
> Kiwi,citroni,apelsīni,upenes,mežrozītes.Eleuter
> okoks-biostimulātors.
> Izslēgt pilnībā no ēdienkartes , kas šodien
> gandrīz nav iespējams, konservantu
> (e-vielu )klātbūtni organismā.


Pilnīgi pareizi-slimību izraisa mikroparazīti,attiecīgi-var domāt kā no tiem atbrīvoties.
Psoriāze nav ādas slimība un to nerisina dermatologs, tāpēc arī paziņots, ka neārstējama. :D
Man dēlam bija, jau gadus 12 kā nav, kad pieķērāmies no pareizās puses. Tagad pašai ir virkne klientu, kam vairs nav. Ja kādam vēlme risināt pareizi, rakstiet. Arī neirodermītu, pumpas, augoņus u.c. dermatoloģiskas problēmas.
Re: Psoriāzes biedrība
19.10.2014 15:35
Master Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Psoriāze nav ādas slimība un to nerisina
> dermatologs, tāpēc arī paziņots, ka
> neārstējama. :D
> Man dēlam bija, jau gadus 12 kā nav, kad
> pieķērāmies no pareizās puses. Tagad pašai ir
> virkne klientu, kam vairs nav. Ja kādam vēlme
> risināt pareizi, rakstiet. Arī neirodermītu,
> pumpas, augoņus u.c. dermatoloģiskas problēmas.
___________________________
Kārtējais Nobeļa prēmijas laureāts? Pašam smiekli nenāk. Cik maksā tavi brīnumlīdzekļi. Pie viena pasaki sava Ārsta diploma numuru un med. iestādes gada beigšanas datumu. Jo ar ārstniecību drīkst nodarboties tikai likumā noteiktā kārtībā.Jā un neaizmirsti arī par VID .Viņi tevi redz!
Re: Psoriāzes biedrība
24.10.2014 20:14
Man ir 24 gadi. Psoriāze parādījās 8 klasē. Nu jau 10 gadi, kā cīnos. Pirmos 5 gadus neviens dermatologs nevarēja man pateikt, kas tas ir. Biju gan Linezerā, gan pie Dr. Ķīša, gan homeopātiju izmēģināju. Rezultāts - nulle. Trakākais ir friziera apmeklējums un ja parādās uz sejas, tāds diskomforts, negribas uz ielas iet. Izmēģināts daivobet, xamiols, darvu šampūni, bioderm utt...pat nāves jūras kosmētika, nekas nepalīdz. Pēc Dr. Ķīša vizītēm sapratu, ka faktiski neko nevar ēst, tad būšu vesela. Jāpārtiek no ūdens, saules un miega :D. Trakākais ir saules trūkums rudenī, ziemā un pavasarī, palīdz tikai solārijs, zinu, ka nav tas īpaši veselīgi. Varbūt kādam ir kādas pārbaudītas metodes, kas tiešām palīdz, vnk jau izmisums pārņem.
Gvido
Re: Psoriāzes biedrība
26.10.2014 20:29
"Izmēģināts daivobet, xamiols, darvu šampūni, bioderm utt...pat nāves jūras kosmētika..."
Daivobet un Xamiol satur Calcipotriol, kuru uz sejas nedrīkst lietot.

Darva ir samērā bezjēdzīga, potenciāli arī kaitīga.

Bioderm ir kvalitatīva kosmētika, nekas vairāk, tāpēc brīnumus nevajag gaidīt. Tas pats ar visādām nāves jūras kosmētikām.

Man visefektīvākais šķiet Daivonex, bet Leo Pharma to kopš 2014. gada sākuma ir pārstājusi tirgot Baltijas valstu tirgū. Teorētiski šīm zālēm vajadzētu tuvākajā laikā beigties patentam (ja nav jau beidzies) un dažās citās Eiropas valstīs tirgo arī citu ražotāju identiskas ziedes.

Krievu forumā, kurš ir veltīts psoriāzei (psora.net), lietotāji dikti slavē Magnipsor ziedi, pats to neesmu mēģinājis, tāpēc uztver šo informāciju "viena tante teica" līmenī :) Turklāt šī ziede, cik man zināms, nav pārbaudīta nevienā klīniskā pētījumā, kā arī nav novērtēts, cik tā ir kaitīga.

Par diētu, esmu pārliecināts, ka nav tik traki kā saka Dr. Ķīsis, vajag vienkārši veselīgi ēst, uzturēt sevi labā sportiskā formā, nesmēķēt, nelietot alkoholu. Katrā ziņā šo ieteikumu jebkurš dakteris ieteiks arī katram veselam cilvēkam.
Re: Psoriāzes biedrība
08.11.2014 10:58
Nesen viens paziņa bija nolēmis uzsākt diētas kūri ar Jūras kāpostiem. Tā bija katastrofa. Uz pieres ,krūtīm un plecu muguras rajonā izmetās punktveidīgi keratozveidīgi izsitumi. Āda kļuva , kā maza rīve.Tikai dažas punktveida pumpiņas bija ar iekaisumu. Jau nedēļu dzer Tavegilu un kumelīšu tējas. Process stāv uz vietas.Ir ko padomāt. Zinu,ka Jūras kāposti satur daudz joda. Manam paziņam nekad nav paticis jods. Izsauc alerģiju.Principā psoriāze veido hiperkeratozes (zvīņveida) veidojumus uz ādas.Tuvākā laikā viņš ies pie ārsta nodot asinis. Tad redzēsim ko tās parādīs. Te jāliek kopā galvas alergologiem, dermatologiem, ģenētiķiem un infekcionistiem.Tam visam vajadzīga nauda.Ne jau pacientam bet institūtam vai ādas klīnikai Stradiņos.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.10.2015 15:34 by Mazdakteris1.
Sveiki,

Mans vārds ir Miķelis, 25 gadus jauns, ar psoriāzi cenšos sadzīvot jau gadus vienpadsmit, no kuriem pēdējos 4 cīnos ar psoriātisko artrītu. Šobrīd ir ideja veidot platformu, kurā var sanākt kopā ārsti, pacienti un citi interesenti, lai sniegtu atbalstu, informāciju un palīdzību, dalītos pieredzē. Esmu atvērts idejām un ierosinājumiem, arī vienkārši sarunai. Apzināšu biedrības ar līdzīgiem mērķiem, lai neizgudrotu riteni no jauna, bet pagaidām- mikelis.bendiks@gmail.com - dod ziņu, ja tevi kaut kas tāds interesētu ;) vai arī, ja vienkārši vēlies parunāt par tēmu. No pieredzes zinu- kad to pieņem un sāk par to runāt- kļūst daudz vieglāk.


Izturību vēlot,
Miķelis
Re: Psoriāzes biedrība
02.01.2015 00:45
stilīgi, pat sava biedrība šamam ir...
nu jau kādu pus gadu cīnos ar smērēm, ripām..visādi brīnumi ir doti.. bet kā i tā i,
Re: Psoriāzes biedrība
11.06.2015 11:10
Labdien !
Esmu Jānis man ir 48 gadi , un man ir psoriātiskais artrīts. Slimot sāku no 2010 gada. Nelieli defekti jau redzami uz roku pirkstiem.
Man piedāvā piedalīties jaunu zāļu pielietošanas eksperimentā ! Nezinu ko darīt ? Negribas riskēt.

Jānis
Re: Psoriāzes biedrība
19.06.2015 20:32
Sveiks - kāpēc nepamēģināt...sliktāk diez vai būs un ja būs- tad uzreiz nelietosi,jāmēģina noteikti..
Re: Psoriāzes biedrība
27.06.2015 15:15
Es piedalos jau otro gadu,personīgi man sākumā samazinājās konkrēti no potēm, no tabletēm jēgas pagaidām nav,(dakteri brīnās ,ka man vienīgai nepalīdz, varbūt tāpēc, ka jauktais tips)zāļu būtība ir lēnām pārveidot kļūdu mūsu organismā. Ceru ,ka rezultāts tomēr būs.
Kurā ārstiecības iestādē izmēģina zāles psoriāzei?
Re: Psoriāzes biedrība
01.01.2016 13:49
krievu belosalik ...
Re: Psoriāzes biedrība
15.01.2016 17:36
Nesen atradu Facebookā lapu par nātreni un psoriāzi https://www.facebook.com/SpontanaNatrene
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: