Venas pietukums, katetra

Aizsāka *anna* 

*anna*
Venas pietukums, katetra
22.01.2013 01:25
Sveiki!
Pirms 2 nedelam man bija operacija,ka rezultata rokas elkona locitavas veenaa tika ievietota katetra.. tacu pec operacijas ir izveidojies tads neliels uzpampums, taa vieta, kur veenaa duura, ir tada pacieta, un nedaudz sapiga. masinja teica,ka tas ir normali, un ta var but. Bet vai tiesam ari 2 nedelas pec operacijas uzpampums un sapes turas? Vai tas nevaretu but kaut kads trombs vai kas tamlidzigs?
Re: Venas pietukums, katetra
22.01.2013 04:08
Normāli tas protams, ka nav bet gadās... Grūti spriest kas tur par lietu. Hematoma (asins izplūdums), vēnas sieniņas iekaisums... Trombs vēnā? Maz ticams. Trombs nesāp. Un ja vēna būtu notombējusies tad jau sen būtu pārvērtusies cietā šņorē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Venas pietukums, katetra
22.01.2013 13:47
Dzimums,vecums,svars ,augums!
*anna*
Re: Venas pietukums, katetra
22.01.2013 14:01
sieviete, 25 g, 178cm , 54 kg
Re: Venas pietukums, katetra
23.01.2013 13:07
Mans Dievs! Nabaga organisms. Bez olbaltumvielām, dabīgiem vitamīniem un mikroelementiem . Protams organisms ir slikti sagatavots aizsardzībai. Tas par svara deficītu.
Domāju,ka flebīts- vēnu iekaisums.Tā ir lokāla parādība.Diezgan bieža pie vēnu katetriem.Jāparādās pie ģimenes ārsta vai ķiruraga.
Parasti palīdz kompreses un miers locītavai.
Lai veiksme. Ja vēl nav pārgājis.
*anna*
Re: Venas pietukums, katetra
23.01.2013 20:27
Mazdakter, visu muzhu esmu bijusi loti tieva, ar olbaltumvielam, vitaminiem un mikroelementiem man viss ir kartiba. :)
Paradiju gan kirurgam, gan gimenes arstei, teica,ka biski samocita vena, tas ari viss.
Re: Venas pietukums, katetra
23.01.2013 23:59
*anna*

Pie auguma 178 un svara 54 pat es nenoticēšu, ka viss kārtībā... kaut gan man tās slaidās meitenes tīri labi patīk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
*anna*
Re: Venas pietukums, katetra
24.01.2013 13:10
Labi,lai ta butu :))
Sveiki! Esmu vīrietis 30g tika veikta cirkumvīzija pirms nedēļas. Operētajā vietā viss labi. Bet labās rokas locītavas vēnā bija katetrs. Pēc tā izņemšanas nekas īpašs nelikās, mazliet cieta vēna tajā vietā bija. Pēc dienas jau tālāk bija cietas vēna un pēc divām dienām sāka pampt roka. No sākuma apakša kur bija katetrs. Un vēl pēc dienas sapampa augšpuse. Ir pagājušas 6 dienas kopš katetrs izņemts bet roka ir apsārtusi un uzpampusi. Ģimenes ārsts izrakstija "Detralex" un "Amoksiklav" , lietoju jau 4 dienas, bet nekas neuzlabojas. Un ir diezgan spēcīgas sāpes. Kā būtu pareizāk rīkoties?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 20?
Ziņa: