ginekologija

Aizsāka Juta 

Juta
ginekologija
13.09.2001 10:28
Kadas zales aarstee piena seeni? Liekas, ka taa saakas, jo ir biezpienveida izdaliijumi un nieze ar katru dienu arvien stipraaka. Vispar tas paradas laiku pa laikam, bet ta nevar but STS. Vai var kaut ko aatri uzsaakt, jo pie arsta sola pierakstiit tikai uz nakamo nedelju.
Re: ginekologija
13.09.2001 11:10
Es protams neesmu arsts, vari tikai teikt no savas pieredzes, ka man loti labi palidzeja Polygynax.
Juta
Re: ginekologija
13.09.2001 12:35
Paldies! Tad vel jautajums, vai to var dabut bezreceptes?
lidonis
Re: ginekologija
13.09.2001 13:25
Var izmantot arii smiltserkska sveciites. Taas noteikti ir bezmaksas un vcena, atkatibaa no razotaaja, var svarstities no 0.9-2.2Ls par 10gab.
Juta
Re: ginekologija
13.09.2001 14:33
skat, viirieshiem arii savs padoms. Nu paldies! ;)
lidonis
Re: ginekologija
13.09.2001 17:14
Ais viiriskiiga nika reizeem sleepjas arii sievietes ;)
Laura
Re: ginekologija
13.09.2001 18:10
Var paliidzeet Klotrimazola vai Candibene ziedes un sveciites, bet sskkiet taas visas ir uz recepteem, pajautaa aptiekaa, bet sskkiet ssai kaitei viss ir uz recepteem.
Var skalot vai nu ar kumeliisu teeju + citronskaabe, peec tam sveciiti
Vai sodas uudeni + kaadu no mineetajaam sveciiteem vai ziedeem
Re: ginekologija
26.03.2002 16:05
Sveicinati!
Apmeram 7-8 menesus atpakal man bija ginekologiskas problemas, sapeja vedera lejasdala, dzimumakta laika izjutu stipras sapes un asinoju. Griezos pie ginekologa, izrakstija svecites. Nepalidzeja. Griezos pie arsta velreiz (pie cita), parbaudija mani caur ultraskanu, konstateja trihomonozi, izrakstija zales. Bet veljoprojam jutu, ka kaut kas nav kartiba. Dazreiz sap vedera lejasdala urinejot, dzimumakta laika atseviskas pozas izjutu sapes. Kas tas varetu but?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 14?
Ziņa: