kaulu laušana

Aizsāka Katrine 

kaulu laušana
26.07.2013 18:40
Mans augums 170 svars 68kg, vecums 22

Kas manam organismam varetu trūkt,ka bieži ""lauž kaulus"" sajuta tada itka butu temp.
šobrīd dzeru Bvit, dzelzi, mg.
Un ēdu daudz ogas, saknes un t.t...Bet tā pat lauž
Re: kaulu laušana
26.07.2013 19:56
Diezgan miglains teiciens"lauž kaulus" Visus kaulus vai apakšstilba kaulus"? Visas dienas garumā vai vakaros? Vakara t * paaugstināta?
Kā ir ar fiziskām slodzēm. Lielas ,super lielas. vidējas? Vai piespiežot pie apakšstilba liela kaula ir tūskas pazīmes(bedrīte)?
Kāpēc neesam aizgājuši pie ģimenes ārsta?



Edited 1 time(s). Last edit at 28.07.2013 22:41 by Mazdakteris1.
Re: kaulu laušana
26.07.2013 20:38
Tieši kājas takā lauž, augstāk nē, man ļoti sāka sāpēt muguras apakšpuse, jāiet ir uz rengenu nakamnedēl, varbut ar to saistīts?
pa dienu tas ir, un ar pauzēm
temp navpaaugstināta, slodze vidēja, braucu ar riteni 3x nedēļa pa 18km
Liekas,ka nav bedrītes
bmw
Re: kaulu laušana
26.07.2013 21:30
Muguru vajag pārbaudīt kārtīgi,un varbūt vari uzrakstīt kādus tieši un cik vitamīus dzer?Un vēl-mg domāts magnijs?
Ar sajūtu-itkā būtu temperatūra-domā karstuma sajūtu vai savādāk? Nesvīsti stipri?Hemoglobīns ir regulāri pazemināts jeb nesen atrada?Dzelzs iedarbojas labi jeb slikti?
Re: kaulu laušana
26.07.2013 22:12
Jā, magnijs

Es pat isti nezinu kas pa firmu vitaminiem, jo man mamma pasuta no kaut ka tur-dabīgi skaitas :)
visu pa vienai tabletei diena, nesen atrada, pec jauna gada-pec niepietnas kaites ar aknam paradijas dzels trukums
Vai es nezinu ka vins iedarbojas, ka var zinat?
bmw
Re: kaulu laušana
26.07.2013 22:48
Par dzelzs iedarbību var zināt pēc tā vai hemoglobīns uzkāpj normā,jeb problēmas saglabājas.Un tās saglabājas visbiežāk ja trūkst b grupas vitamīni vai mikroelementi-mangāns un vēl daži.Analīzes ir atkārtotas,nezini rezultātus?
Bet par vitamīniem-teikšu kā ir,dabīgie.....nu nav tādu,tas ir -dārga cena un minimāls rezultāts,jo-varētu būt,ka tieši b grupas vitamīni Tev trūkst.Tapēc jautāju kāds nosaukums un kāda deva.
Tev ,piemēram,varētu trūkt b5 vitamīns,ja Tu varētu pateikt par to temperatūras sajūtu,būtu labi-Tev neliekas ka seja karsta?Vai vispār karstums nemēdz būt?Kā ar svīšanu-nav tā,ka svīsti ļoti stipri?
Vispār es lietoju Dion sportlab vitamīnus,kas ir tiešam labi,domāju,ka nodarbojoties ar sportu vajag pareizos vitamīnus. Ja interesē,varu pastāstīt,kur var nopirkt.
Bat-tagad aknas ir kārtībā? Un-kas bij aknām?Jo-lai lietotu vitamīnus lielākās devās,vajag pārlieciāties ka to drīkst.
Kas mugurai notika?Sasiti,sapūta vai nezini?
Re: kaulu laušana
26.07.2013 23:09
nē, tagad nav veikta tā pārbaude par dzelzi, nākamnedēļ tas viss jāizdara. nekas no minēta nav man, tikkai tas,ka brīžam taka lauž kaulus, un pārsvara tas ir pa dienu, vakarā ļoti reti manīts.
Mugura man šķība :)
Laikam,ka sapūta braucot ar riteni tapēc dikti sāka sāpet, bet doks teica,ka grib rengenu redzet.
Nu tā,ka 100% ar aknam viss labi tā nav.
Man akna ļoti lēni strādaja, stājās nost-kā es saku, neko negribēja vairs pārstrādat, žultss sāka lidz ar niķoties, kaut ka tā.
Tagad iet atveseļošanas posms
bmw
Re: kaulu laušana
27.07.2013 13:56
Varētu būt kaut kāds artrīts,gan mugurai gan kājām,manuprāt labāk lietot citus vitamīnus,kam vismaz sastāvs ir zināms,jo-tas arī varētu būt no b grupas vitamīnu,mangāna un citu mikroelementu trūkuma,informācijas tik maz,ka kko precīzāk grūti saprast.Vēl -varētu labāk saprast,ja zinātu hemoglobīna līmeni tagad.Bet-tā sauktie dabīgie vitamīni ir galīgas muļķības....tapēc to nav aptiekās.
Re: kaulu laušana
28.07.2013 11:50
nu nezinu, man veselības stāvoklis labi uzlabojas no šiem vitaminiem, tapec nevaru teikt,ka slikti un jamaina, domaju ka vienkarši vel kko klāt vajaga.
Nu aiziešu paskatišos rengena kas notiek ar to muguru. Un tad japaskatas,ko darit lietas laba,lai nelauž kaulus
bmw
Re: kaulu laušana
28.07.2013 12:53
Redzi,nezinot nosaukumu un sastāvu,ir ļoti grūti spriest,kas vēl varētu trūkt,jo dažādas muskulu un kaulu sāpes var būt no vairāku vitamīnu un mikroelemetu trūkuma,ar uzlabošanos-tas viss ir relatīvi,es vitamīnus lietoju ļoti ilgi,un esmu nomainījis un izmēginājis dažādus,tie,ko lietoju agrāk,arī uzlaboja veselību,tagadējie ir efektīvāki,daudz.
Nu-es pateicu ļoti kategoriski,jo zinu kas apmēram tiek piedāvāts kā dabīgie vitamīni,un tas nenozīmē,ka tie neiedarbojas vispār.
Bet zinu ļoti daudz gadījumu,kad veselība uzlabojas tieši nomainot vitamīnus.
bmw
Re: kaulu laušana
28.07.2013 13:04
Piemēram-būtu jānoskaidro,vai Tev pietiek b4 vitamīns jeb holīns,jo tā trūkums izraisa aknu saslimšanas,svara pieaugumu un pasliktina citu b grupas vitamīnu darbību.Sis b4 reti kurā kompleksā ir sastāvā,jo to uzskata arī par vitaminveidīgo vielu,nevis vitamīnu.Vēl varētu būt,ka maz ir b12,jo-tas nav atrodams augos un maz ticams,ka ir dabīgo vitamīnu sastāvā pietiekoši.
Re: kaulu laušana
28.07.2013 15:19
"Dabīgie vitamīni" ir mārketinga triks, kas atņem cilvēkiem naudu, jo visi vitamīni ir ķīmiski ražoti. Tādas basņas, ka taisīts no kaut kādiem augiem, ir pilnīgi meli.

Tur var ietaupīt ļoti daudz naudas.

Vienkārši ir jāskatās devas. Protams, ja cilvēks grib, neviens jau neliegs pirkt, bet tas vnk informācijai, ja kāds tic izplatītājiem, kas kaut ko pārdod kādiem "izredzētajiem", ko citi it kā tik viegli nevar dabūt.

Ja lietas ir pērkamas tikai no izplatītāja, tad tur vienmēr ir kādi lieli meli.
Re: kaulu laušana
28.07.2013 19:00
Runcene-labi,ka tas ko Jūs sakāt nav meli, pie manas mātes ir visi iepakojumi ar cenam, devam, sastāviem un t.t...

Un, ja tas ko izplata izplatītāji ir meli, tad nu es šeit varētu sarakstīt gandrīz A4 lapu ar dažādām firmām, kas neatrodas Rimi plauktā, vai banna aptieka, un visas šis firmas darbojas un attīstas, bankrotē reti kura, tiešām tās,kas melo cilvēkiem..

bmw-īstenība jā, varētu to aknu vitamīnu pārbaudīt gan. drošības labad.

jo laikam ka manos nebija šis B4.
Re: kaulu laušana
28.07.2013 19:04
Runcene-un cilvēkam ir jābūt tiešām muļķim,lai nesaprastu,ka tablete,vienalga vai vitamīns vai citramons ir ražots, salipināts kopa ar kaut kādu daļu ķīmijas, un dabīgs nebūs nekas-tikai ābols dārza, kurš apēsts.un es pirku dāļu bvit-90tabl bija 8ls un CA ar MG kopā ar 70tabl 9ls laikam, nu kaut kā tā, nu nav tā drausmīga cena.
bmw
Re: kaulu laušana
28.07.2013 21:40
Kartrīn
Saproti-katram ir savi informācijas avoti,un es Tev varu droši teikt,ka tas ko saka Runcene,ir patiesība,bet-Tev varbūt nemaz tik būtisks nav jautājums par cenu un dabīgumu,vai ne?Redzi-ir vēl vairāki vitamīni jeb vitamīnveidīgās vielas-kā nu kurš tās sauc-un tādi ir b8 jeb inozitols,b10 jeb PABS,vēl-lai b grupas vitamīni iedarbotos,ir svarīgi,lai osganismā pietiekoši būtu magnijs,mangāns,cinks,vēl ir jautājums-ja Tev tagad rit atveseļošanās periods,tad-vai Tu lieto kādas zāles? Jo dažadas zāles var pazemināt vai pilnīgi izīcināt kāda vitamīna efektu,tā ka-ja Tu gribētu precīzāku atbildi uz savu jautājumu,tad vajadzētu zināt drusku vairāk un iespējams,ka Tavu problēmu var atrisināt vai-vismaz aptuveni atrisināt.Starp citu-holīna daudzumu noteikt nebūtu nepieciešams,jo-to vienkārši ir ieteicams uzņemt,tas atrodas olās,un vismaz 1 olu dienā vajadzētu apēst,magniju jau Tu lieto,bet-saki-cik daudz un vai tas nav kopā ar kalciju? Jo-daudziem kalcijs jau tā ir pa daudz.Nu,un vēl būtu ko Tev jautāt...
Re: kaulu laušana
28.07.2013 21:59
Es negrasījos nekādus šķēpus lauzt, vnk neviens izplatītājs jau pats nav bijis rūpnīcā, un reizēm (ja tas ir Multi-level Marketing) cilvēkiem stāsta, ka vitamīni spēj to, ko tie nespēj + cenas galapatērētājam var būt ļoti augstas, bet Tevis nosauktā cena tiešām ir normāla.

Mans ieteikums bija vairāk vērsts uz uzmanīšanos, nekāds downplay, tā kā vēlu visas veiksmes.
Re: kaulu laušana
24.09.2016 11:36
Man pedeja laika diezgan regulari lauz kajas apaksstilbus - viss biezak vakaros. Sodien gan pamostoties jau saap.
Man ir interesanti ieprieksejos rakstos bija jautajums par sviishanu - esmu pamanijusi ka biezi pedas svist pastiprinati - pat tadi ka auksti sviedri un tad parasti arii saak lauzt.
interesanti kas so izraisa.
Re: kaulu laušana
24.09.2016 11:46
Pārāk maz informācijas par pacientu.Lūdzu skatīt : Pacientu zināšanai. Ja siev. dz. tad arī par dzemdībām, bērni? Fiziskām slodzēm. Vai ir pārbaudīts uz kalcija līmeni asinīs?
Re: kaulu laušana
24.09.2016 11:53
Bernu nav, fiziska darba ari ne. Biroja darbs - diezgan stresa pilns. Ne pie arsta vel nav buts uz analizem
Re: kaulu laušana
24.09.2016 20:04
Var domāt par asins un limfas sastrēguma sekām. Ieteiktu pārtraukumus, kāju masāžas.Vieglu vingrošanu ik pēc 45- 50 minūtēm sēdoša darba.
Jākonsultējas ar ģimenes ārstu . Tas par kalciju un magniju.
Re: kaulu laušana
30.11.2016 01:30
Labvakar, pie gimenes ārsta tieku tikai nākošnedēl, tāpėc gribēju noskaidrot savlaicīgi, kas man par problēmu. Jau 3 dienas nepatīkami lauž celgalus ( tā ka nevar paiet, nosēdēt), paliek karsta seja un sāp galva, temperatūras nav. Zāles nekādas pret galvas sāpēm un kaulu laušanas nedzeru. Cenšos izdzert katru dienu pa ūdens pudelītei, jo ar ūdens dzeršanu man pašvaki iet. Esmu negulējusi divas naktis, mocijusies ar citu problēmu, tā īsti izgulēties nesanāk, jo katru rītu agri jācelas. Vai kaulu laušana un galvas sāpes ir no neizgulējušajām naktīm vai no kā cita? Kā to izārstēt?
Siev. 16 gadi, 57kg.
Re: kaulu laušana
30.11.2016 13:54
Galvas sāpes un kaulu laušana droši vien ir savā starpā saistīti bet nez vai tas būs no negulēšanas. Kas ir negulēšanas iemesls. Kāpēc nevēlies dzert zāles?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2016 17:20 by ku!.
Re: kaulu laušana
30.11.2016 17:04
Tas var būt ar augšanas sindroms. Jākonsultējas ar savu ģimenes ārstu noteikti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: