bail no seksa

Aizsāka pole 

pole
bail no seksa
19.10.2004 16:18
Probleema sekojosha: jau kaadu laiku draudzeejos ar viirieti, kas seksaa ar lielu pieredzi, bet man taa pieredze ir bijusi tikai ar vienu viirieti un neilgu laiku. Tagadeejais draugs grib ar mani paarguleet, bet es kautreejos, baidos, ka atklaasies mana nemaakuliiba seksaa :(( Gadu man jau diezgan daudz. Ko lai daru?
dzex
Re: bail no seksa
19.10.2004 16:22
zini... mani pat uzbudinaatu taada sieviete kas bikla gultaa.. tik tieshaam tas patiik viirieshiem.. un ja tu kopaa ar vinju kljuusi iista profesionaale vinjsh buus kaifaa.. es tev saku tas tev ir pluss nevis miinuss!
pole
Re: bail no seksa
19.10.2004 16:39
Man jau 29 gadi vinam 40
Re: bail no seksa
19.10.2004 16:39
a kaa Tu zini, ka vinsh ar lielu pieredzi?
pole
Re: bail no seksa
19.10.2004 16:46
Zinu, esam taksh runaajushi un nav iemesla neticeet.
skaida
Re: bail no seksa
19.10.2004 16:52
atslâbsti, iedomâjies iesâkumâ, ka Tevi vîrietis paved, jûs nolemjat to darît, tad nu ïauj viòam òemt iniciatîvu savâs rojâs, pati ar laiku atradîsi i kur rokas likt i kâ izturçtues...
Nja
Re: bail no seksa
19.10.2004 16:57
Iesaki viòam spçlçt spçli, tipa, tu esi padsmitniece, vçl neko nemâkoða, un ðis pieredzçjis buks, tu spçlçsi kautrîgo, viòð pielauzçju.

Spçle atbildîs arî tavai paðsajûtai un bûs diezgan viegli spçlçt :) Viòam ar bûs interesanti.
Moa
Re: bail no seksa
19.10.2004 17:13
Mulkibas, pirma reize gulta un uzreiz speles spelet. Diez vai sanaks. Nelauzi galvu, lauj vinam rikoties. Sakuma neko nedarisi, velak jau sapratisi, kas un ka.
Re: bail no seksa
19.10.2004 17:18
ja tik daudz jâdomâ, tad jau to vîrieti nemaz tik ïoti negribas.
pole
Re: bail no seksa
19.10.2004 17:25
Man vinu loooti gribas, jautaaju taapeec, ka baidos izgaazties :(( vienkaarshi mekleeju padomu.
Re: bail no seksa
19.10.2004 17:31
tad par tâdâm lietâm nedomâ, kâdu pârdabisku pieredzi tu viòam gribi parâdît? ja abi grib, tad slikti nevarçtu bût.
miíelis
Re: bail no seksa
19.10.2004 17:38
Tur nav ko baidîties! Galvenais nesastresoties- iedzerat kadu glâzi vîna, pavçro, ko tavs vîrietis dara- bieþi vien ir tâ, ka dari otram to, kas paðam vislabâk patiktos. Tad nu paglâsti viòu tâpat kâ viòð tevi. Noteikti nebaidies viòu vairâk paglâstît visjûtîgâkajâ vietâ, kur kâ zinâms vîrietim ir sakoncentrçtas visas 102 erogçnâs zonas. Un vçl- necenties apslâpçt emocijas- domâju, ka katram vîrietim patîk redzçt, ka viòa pûles nav bijuðas veltîgas- tas vçl vairâk iekvçlina. Vispâr jau pirmajâs reizçs parsti tas sex nav visizsmalcinâtâkais, jo partnera gaumi nevar uzreiz paredzçt. Un ja jau viòð ir pieredzçjis, tad jau zinâs ko un kâ jâdara, tâ ka tev nebûs jâdomâ ko darît tâlâk.
Re: bail no seksa
19.10.2004 19:04
Neredzu probleemu.Atliek tikai baudiit notikumu.
baisi
Re: bail no seksa
30.09.2005 08:20
Man arî bail izgâzties vîrieða priekðâ:(
lalelu
Re: bail no seksa
30.09.2005 10:52
es gan iisti nesaprotu, ko noziimee izgaasties shajaa gadiijumaa?
man piemeeram uzsaakot attieciibas ar katru viirieti pirmaa reize ir kaa pati pirmaa reize...un to arii esmu teikusi maniem dziives viirieshiem..nekaadu probleemu...varbuut, ka vinjsh ar visu savu lielo pieredzi tevis priekshaa var izgaasties, jo kas vienai der, tas otrai var arii nedereet...saakumaa tak ir jaaiepaziist otra kjermenis, tev taapat kaa vinjam...bez tam ja pirmaa reize neizdodas kaa iecereets vai gribeets, tad tachu veel naak otraa,treshaa, ceturtaa utt reize, bet ja domaa, ka taa deelj vinsh tevi pametiis, tad padomaa vai maz ir jeega saakt...shajaa gadiijumaa es teiktu mazaak domaat un vairaak dariit :) veixmi
Re: bail no seksa
30.09.2005 11:30
Pareizi dari - turpini kautrçties, citâdi zini - pârgulçsi - gûsi vçl baudu un pieredzi no tâ un tad - padomâ, kâds kauns tad Tev bûs. Nevajag labâk. Nopietni. Ja lîdz 29 gadiem izturçji , tad lîdz39 un 49 jau vairs nebûs grûti.



madara
lalelu
Re: bail no seksa
30.09.2005 11:44
madara:tu jau saac paaraak izcelties ar saviem NEjeedziigiem komentaariem...kau tev reiz dziivee piemekleetu kaada probleema un uz taviem jautaajumiem sanjemtu tikpat "izsmeljoshas", sarkastiskas atbildes...
Re: bail no seksa
30.09.2005 12:01
Problçma gan 29 gados, kâ jautâ , tâ atbild - ko tur daudz mocîties.

Tev gan lai veselîba turâs ! Un dzîves vîrieðu ar lai nepatrûkstâs !



madara
lalelu
Re: bail no seksa
30.09.2005 12:05
par manu veseliibu un sexuaalo dziivi vari neuztraukties...
vareetu padomaat, ka 29 gados sievieteem ir jaabuut sexa dievieteem...no tavas puses, madara, taa vien staro liela tolerance...teoreetikje tu lielum lielaa, bet praktiskaa pieredze noteikti tuvu nullei...
Re: bail no seksa
30.09.2005 12:16
Jâ - esmu nevainîga kâ baltâ orhideja no Brazîlijas dþungïiem - pieredze nekâda, ko darît ? Ja vîrietis uz mani paskatâs - uzreiz aizgrieþos, lai otreiz viòð manu skatienu nenotvertu. Nekâda seksa nekad mûþâ.



madara
lalelu
Re: bail no seksa
30.09.2005 12:26
hmm es teiktu laimiigie viirieshi, ja vinji zinaatu kaa vinjiem paveicies...
Saule :)
Re: bail no seksa
30.09.2005 12:30
ja jau tev ir bijusi pieredze ar vienu vîrieti, tad ko tu uztraucies? Ko tad lai saka meitenes pirms paðas pirmâs reizes??? :))
:(
Re: bail no seksa
30.09.2005 12:34
Bûtu labâk padalîjuðâs pieredzç, ko kâ gultâ darît, lai vîrietim patiktu
lalelu
Re: bail no seksa
30.09.2005 13:25
to :(
pajautaa viirietim pasham kas vinjam patiik, vinjsh zinaas labaak, jo katrs tachu ir individuaals, kas vienam labi, tas citam ne...vaacieshiem labs teiciens:übung macht den meister ko vareetu tulkot kaa,maaciishanaas rada meistaru...taakaa es patieshaam nesaprotu, kur ir juusu probleema...
Re: bail no seksa
30.09.2005 14:12
Fakts - jo vairaak sasprngsi, jo lielaaka iespeeja kaut kam noiet greizi....Seksaa ir jaatbriivojas-vienkaarshi jaaljaujas savam kjermenim...un ja viirietis miiloshs un miileets, tad nevar buut nekaadu probleemu pat bez jebkaadas pieredzes...
Re: bail no seksa
30.09.2005 14:21
nav ko stresot! kaa buus taa buus, un buus tak labi!!!!:)
jeelais padoms
Re: bail no seksa
30.09.2005 14:38
pirmaa reize ar jaunu partneri parasti ir taada bikla un nepaaraak baudaama tiiri fiziologjiski jo nezin viens otra kjermeni un veel tas ka atklaajas kaili pirmo reiz viens otram... tachu tikai ar laiku var izkopt miileeshanos un tikai ar praksi vareesi iemaaciities iepatikties kaa sexa partnere savam viirietim.. taapat jau funktiereejot vai tagad salasoties kaut kaadus padomus un tad to visu laiku turot galvaa un piedomaajot.. nekas labs nesanaaks..

tikai jaaiekaaro savs viirietis un jaadara tas ko gribas... tad jau viss notiksies.. ja aju sen esi iekaarojusi vinja dupsi un grii iegraapties tad to vareesi dariit.. va ja gribi skuupstiit vinja kruuutis DARI TO... ja gribi iekjertie vinja muguraa kad shis augshaa.. dari to... dari visu ko tev pashai tieshaam gribas
Re: bail no seksa
30.09.2005 15:18
Ui patîk man tâs baltâs orhidejas no dþungïiem, nevainîga, pieredze nekâda vot ar tâdu pamîlçties :-)))
Elfa
Re: bail no seksa
30.09.2005 15:44
Aizej pie psihiatra, jo tu uzvedies kaa jauna meitene. Tev tachu ir jau 29. Infantiilisms??? ;)
Man jau tavaa vecumaa bija 2 beerni.
Re: bail no seksa
30.09.2005 16:39
Pole - domâju ka tavs draugs ir ar zemu paðapziòu un tevi tikai izmanto.
:( - labâk bûtu vispirms iemâcîties patikt paðai sev. Jo vairâk vîrieðiem izdabâsi un centîsies patikt, jo mazâk patiksi un âtrâk apniksi..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 16?
Ziņa: