Sapes ap analo atveri un taisnaja zarna..

Aizsāka agrisunited 

Sapes ap analo atveri un taisnaja zarna..
31.10.2017 14:51
Man jau kadu laiku ir sapes ap analo atveri un gabalainas deformetas feces kas briziem adgadina mazas lentes feces ir mikstas un nav aizcietejumu veders iziet katru ritu ..asinu nav vismaz kas butu saskatamas ar aci,,Jautajums vai sapes un deformetas feces var but del hemorojidiem jo pie nelielas spiesanas ap analo atveri izspiezas tadi ka bumbuli viena puse kas pec tam pasi sajiet atpakal..Augums 183cm Svars 99kg vecums 29g...Esmu UK biju pie arstiem UK ir nodotas asins analizes Kuras esot ok biju uz ultra sonografiju tur ari viss esot ok...Ka man vajadzetu rikoties talak spiest arstus UK uz papildus izmeklejumiem?Anglu Smerites un zales nepalidz nu nemaz...Un ir diezgan pastiprinata svisana pie mazakas slodzes un naktis ir auksti sviedri un lielos daudzumoas ta ka drebes un sega slapja..



Edited 1 time(s). Last edit at 31.10.2017 15:01 by agrisunited.
Re: Sapes ap analo atveri un taisnaja zarna..
31.10.2017 21:41
Jāiet pie proktologa.
Izslēgt asus ,žāvētus, stipri saldus ēdienus.Tas pats par šķidrumiem.Panākt vēdera izeju katru dienu, Kaut vai ar mikro dušiņas ( bide) palīdzību. Nenēsāt ciešu ,pārāk siltu apģērbu.Ilgstoši sēdošu darbu.
Proktologs steidzīgi.
Lai saprāts.
Re: Sapes ap analo atveri un taisnaja zarna..
31.10.2017 22:40
Ja protams gaidu nakamo viziti pie arsta seit UK viss notiek daudz lenak uz visu ir garas rindas vismaz mana pilseta noteikti..Veders iziet regulari katru ritu bet feces ir gabalainas mikstas dazreiz letveidigi gabalini...Tatad tie nav hemeroidi bet kaut kas cits iespejams pat loti nopietna problema?



Edited 1 time(s). Last edit at 31.10.2017 22:41 by agrisunited.
Re: Sapes ap analo atveri un taisnaja zarna..
01.11.2017 11:47
Pietiek ar hemoroīdiem, lai tā būtu, bet ar viņiem neko sevišķu iesākt nevar.

Ok, var operēt, bet ir ļaudis, kam tie naski veidojas atkal.
Re: Sapes ap analo atveri un taisnaja zarna..
02.11.2017 12:11
.



Edited 2 time(s). Last edit at 02.11.2017 18:39 by agrisunited.
Re: Sapes ap analo atveri un taisnaja zarna..
02.11.2017 18:39
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 4?
Ziņa: