holesterīns

Aizsāka Circenis2909 

holesterīns
04.09.2018 16:37
Labdien.Kopējais holesterīns 8.6,Sliktais 6.Esmu panikā,jo ārsti baida ar insulta vai infarkta iespējamību.Man jau tā ie Veģ.distonija,no tā arī baidos.Izrakstīti statīni,bet arī tos bail dzert.Man 50 gadi.Nu nekadi negribas mirt.Ko darīt?
mana
Re: holesterīns
04.09.2018 16:55
Kapēc bail? Blaknes?
Pamēģiniet dabisko statīnu avotu sarkano rīsu raugu (... vai kaut kā tā tas nosaukums) – kolēģei (dāma ap gadiem 60) tīri labi palīdzēja slikto (zema blīvuma) holesterīnu dabūt lejā. Asinsvadu slimību draudi jau jāvērtē kopā ne tikai ar kopējo un slikto holesterīnu, bet arī ar labo (augsta blīvuma) holesterīnu un tā attiecību pret slikto, kā arī triglicerīdiem, sportiskajām aktivitātēm, vecumu (tiesa, 50 gadu slieksnis jau liek uzmanīties ša kā tā no visa).
iii
Re: holesterīns
04.09.2018 18:43
Dzerot olīveļļu un zivju eļļu arī var dabūt lejā holesterīnu, es tur panikai neredzu pamatu, arī bez statīniem, kuram tad zināmā vecumā tāda problēma neparādās?
iii
Re: holesterīns
04.09.2018 18:44
mana Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kapēc bail? Blaknes?
> Pamēģiniet dabisko statīnu avotu sarkano rīsu
> raugu (... vai kaut kā tā tas nosaukums) –
> kolēģei (dāma ap gadiem 60) tīri labi
> palīdzēja slikto (zema blīvuma) holesterīnu
> dabūt lejā. Asinsvadu slimību draudi jau
> jāvērtē kopā ne tikai ar kopējo un slikto
> holesterīnu, bet arī ar labo (augsta blīvuma)
> holesterīnu un tā attiecību pret slikto, kā
> arī triglicerīdiem, sportiskajām aktivitātēm,
> vecumu (tiesa, 50 gadu slieksnis jau liek
> uzmanīties ša kā tā no visa).

Jā, taisnība, bet arī par asins sašķidrināšanu der parūpēties un būs ok.
Re: holesterīns
05.09.2018 16:27
Paldies par uzmundrinājumu.Šodien nopirku kaņepju eļļu.Arī eot laba,
iii
Re: holesterīns
05.09.2018 16:55
Mana bija ieteikusi arī sarkanos rīsus, man liekas ka bez eļlas vēl kaut ko derētu, varbūt rīsus vai darzeņu sulas.Vai linsēklas.
iii
Re: holesterīns
05.09.2018 17:07
Sarkanajos rīsos, fermentētos, ir daudz lovastatīns kas efektīvi samazina holesterīna limeni.
iii
Re: holesterīns
05.09.2018 17:11
https://vseoholesterine.ru/snizhenie/kakie-produkty-snizhayut-bystro.html
mana
Re: holesterīns
05.09.2018 17:36
Sarkanos rīsus neapēdīsi tik daudz, lai samazinātu holesterīnu un tie rīsi nenoriebtos. Turklāt vajag jau īstos – Monascus purpureus. Es runāju par uztura bagātinātājiem, kuros ir šis ferments izgūts, reizumis tie ir kopā ar eļļām. Monakolīns saucas šī nepieciešamā viela. šķiet, vai tik silvanolam arī nebija kkas ar šo ...
Un D3 vitamīnu turēt labā līmenī – ap 40-50, arī nenāks par skādi ne holesterīnam, nedz daudz kam citam.

Bet ar diētu samazināt ir visai tukšs numurs – sanāks ēst, lai dzīvotu un vienalga kaut kā sevi apdalīt. Labi, var ciparu ietekmēt 10-15% robežās (pētījumi, ne emīriskā pieredze). Tas ir ģenētiski predisponēts faktors, jo lielāko daļu holesterīna tomēr saražo paša aknas. Tai pat laikā dzīvnieku izcelsmes taukus un rafinētas eļļas izslēgt nevienam nenāks par ļaunu, tacu nedrīkst cerēt uz brīnumiem.
iii
Re: holesterīns
05.09.2018 17:45
Jā, nu mani uzskati tur drusku atšķirās, jo par aknām- tieši tur ir tā odziņa.....
Re: holesterīns
05.09.2018 17:45
Veģet. distonija 50 gadu vecumā?
iii
Re: holesterīns
05.09.2018 17:59
Nedaudz par to ko minēju iepriekš- žultsskābes sintezējas no holesterīna un ja novērš visus žults diskinēzijas iemeslus, tad var tādā veidā patērēt visai daudz lieko holesterīnu, tam vajag arī nepiesātinātās taukskābes ko jau ieteicu. Vel mikroelementus, vitamīnus.....ūdeni arī vajag.. bet rezultāti ir ļoti neslikti.
not sure
Re: holesterīns
05.09.2018 19:54
Sabzira Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Veģet. distonija 50 gadu vecumā?


Un kas tur anomāls?
Re: holesterīns
06.09.2018 07:18
un, kā var novērst žults diskinēzijas iemeslus?
iii
Re: holesterīns
06.09.2018 09:47
Žults diskinēzija parādās ja trūkst dzelzs, kālijs, magnijs, kalcijs, nātrijs, arī citi mikroelementi, B grupas vitamīni un vitamīni vispār, nepiesātinātās taukskābes- omega 6 un sevišķi omega 3, ja uzturā lieto daudz vienkāršos ogļhidrātus, pa maz ūdeni, novērst var arī ja dzer dārzeņu sulas, svaigas, tās uzlabo žults produkciju ļoti labi, vispār arī augļi un ogas, bet tajos vairāk cukura.
iii
Re: holesterīns
06.09.2018 09:49
Tātad- ja pievērš uzmanību lai minētās lietas netrūktu tad žults producēsies labi un diskinēzijas nebūs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 22?
Ziņa: