Bisfenols a un iedarbība uz organismu

Aizsāka dundurs 

Sveiki!
Tiešām tik kaitīgs? Šodien par tādu pirmo reizi dzirdēju pa ziņām. Ārsti runāja par to, ka var izraisīt prostatas un krūts audzēju attīstību.
Gadus 5-7 katru dienu dzeru tikai ūdeni no Plastmasas 2l,5l pudelēm. Man ta likās, ka es pareizi to daru, jo tīrs, svaigs ūdens, nevis no krāna. Izrādās atkal garām.
Ilgtermiņā lietojot var būt minētās sekas, bet konkrēti attiecībā uz vēzi risks ir neliels. Visvairāk jau tie savienojumi kaitīgi ar to, ka grauj hormonālo sistēmu. Ceru, ka lasi angliski: https://www.webmd.com/children/bpa
Bet:
1) katram ir savas organisma rezerves, cits var darītt visu iespējami kaitīgāko un nodzīvot līdz 90, cits uzmanoties un maksimāli cenšoties dzīvot veselīgi, tik un tā dabūs vēzi vai ko citu.
2) Pagaidām kompetentās aģentūras apgalvo, ka kopējā ekspozīcija ir minimāla.

Mani gan smīdina uzskats, ka ūdens no plastmasas pudeles var būt svaigs.
Ja kas, diezgan daudzi ražotāji šajās pudelēs sapilda ūdeni no krāna un to arī tirgo. ???? Likumīgi.
Par ūdens tīrību - principā ķīmiski tīrs ūdens dabā neeksistē un ja būtu, tas būtu kaitīgs un dzeršanai nevēlams. Pat dejonizējot/destilējot ūdeni minimāls (analīzēs praktiski nenosakāms) piemaisījumu daudzums tur ir. Piemaisījumi nenozīmē, ka tie ir kaitīgi, bieži tieši otrādi.
Paldies, Kika!
Bet ko tad tu iesaki dzert ? Jeb kur glabāt ūdeni? :)
Rīgā ļoti laba kvalitāte ir ūdensvada ūdenim, bet metālu joni ir pat ļoti nepieciešami, kaitīgs ir destilēts vai ar Blue filtriem filtrēts ūdens, pat ļoti kaitīgs. Bisfenols a nav labs bet konkrētu ļaunumu ko tas dod cilvēkam ir grūti novērtēt, katrā ziņā es tāpēc iesaku organismu attīrīt jo šādi faktori kas bojā veselību ir ļoti liels daudzums, arī bisfenols.
Un ar ko attīrīt iesaki, iii ?
Atkarīgs jau kādas problēmas, Tu jau tikai par ūdeni pajautāji. Arī no vecuma atkarīgs.
Re: Bisfenols a un iedarbība uz organismu
23.10.2018 12:31
Iegādāties ūdens filtra krūzi un dzert ūdeni no krān ,to filtrējot.Vai uzstādīt stacionāro filtru ar maināmo patronu.
Man no galvenā pievada viss ūdens tiek filtrēts ar parasto lielo filtru. Bet tik un tā boilera sildierīce jātīra pēc gada, diviem.
Kaļķis. Faktiski man ir divi filtri- mehāniskais un ogļu filtra krūze. Ūdeni, ja glabāju plastm
Ja baidāmies no bifenola tad jāpērk dzērieni tikai stikla pudelēs.Ūdeni no plastmasas pudelēm arī filtrēju caur ogļu filtru. Bet tas jāmaina katru mēnesi.
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Iegādāties ūdens filtra krūzi un dzert ūdeni
> no krān ,to filtrējot.Vai uzstādīt stacionāro
> filtru ar maināmo patronu.
> Man no galvenā pievada viss ūdens tiek
> filtrēts ar parasto lielo filtru. Bet tik un tā
> boilera sildierīce jātīra pēc gada, diviem.
> Kaļķis. Faktiski man ir divi filtri-
> mehāniskais un ogļu filtra krūze. Ūdeni, ja
> glabāju plastm
> Ja baidāmies no bifenola tad jāpērk dzērieni
> tikai stikla pudelēs.Ūdeni no plastmasas
> pudelēm arī filtrēju caur ogļu filtru. Bet
> tas jāmaina katru mēnesi.

Jā, šie filtri ir neslikti bet tikai ne reversās ozmozes filtri kas aizvāc no ūdens visus mikroelementus un minerālvielas, tāds ūdens kļūst līdzīgs destilētam ūdenim un ir kaitīgs veselībai.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 14?
Ziņa: