Veģetatīvā distonija

Aizsāka Pipars 

Sveiki!
Neirologs uzstādija diognozi VD. Izrakstija Noofen 2x dienā, b6 vitamīnus un Relaxen Forte. Uzzināju aptiekā cenas un tas viss mēnesī izmaksātu ap 70euro. Pateikt, ka biju šokēts, nepateikt neko. Ir kāds ar pieredzi, kurš zin, kā šīs zāles var aizvietot ar kaut ko lētāku? Izņemot kaut kādus anti depresantus. Nevarētu es teikt, ka ikdienā esmu ļoti stresains, bet nu tāda ir tā diognoze.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 13:52
Kas tie par vitamīniem ja kopā sanāk 70 euro? Ļoti lēti gan nebūs nekas.
Noofen 45eur mēnesim. b6 - 18eur mēnesim. Relaxen forte 12eur mēnesim
Noofen 15 eur paciņa, paciņā 20tabletes 2x dienā. Nenormāli
Es varbūt esmu pilnīgs idiots, bet nesaprotu, kāpēc Noofen ko ražo Olainfarm, Krievijā maksā lētāk, nekā pie mums. Ja kāds var paskaidrot, lūdzu paskaidrojat.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 14:03
Var dzert lauru lapu uzlējumu, ilgi to darot vd pazudīs, lauru lapas vairuma veiklā var nopirkt ļoti lēti, b6 vietā labāk b vit kompleksu, piemēram b multi strong ,vēl var kurkumas pulveri, lielas devas, tas viss mēnesī var izmaksāt ap 20 euro vai drusku vairāk .
Es lauru lapas dienā esmu lietojis max 150 g, kurkumu- 10 ēdamkarotes ar kaudzi.. efekts ir visai spēcīgs, nomierinošāk lauru lapas iedarbojas, kurkuma drusku silda, bet tikai drusku.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 14:05
Ļoti lielas devas lauru lapu gan var izsaukt asiņošanu bet nekas tur nav traks...Vnk jāpārtrauc uz kādu laiku.
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 19:09
Nudien nesaprotu, kā neirologs ar šīām ripām cer ārstēt izaugsmes grūtības...

Manuprāt, nav vērts neko pirkt.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 19:26
Citi uzskata ka VD nav nekādas izaugsmes grūtības, un atzīst dr. Reckeweg teoriju, tajā skaitā es. Un tie retie kas mēģina to ko es iesaku, VD ir izārstējuši.
Un manuprāt tas ko ir ieteicis ārsts ir pat kaut kādā mērā noderīgi, bet nepietiekami.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 19:47
Par nootropo līdzekļu iedarbību var izlasīt :

Turklāt piracetāms uzlabo mikrocirkulāciju išēmijas zonā smadzenēs, tas mazina trombocītu agregāciju un adhēziju, palielina eritrocitāro elastību. Šo īpašību kopums nodrošina smadzeņu audu izturību hipoksijas apstākļos./c/

https://www.doctus.lv/2017/3/nootropie-lidzekli-ka-uzlabot-kognitivas-spejas

Bet tieši mikrocirkulācijas uzlabošana un hipoksijas novēršana ir tas kas ir jāpanāk, un nav nekāds brīnums ka noofens palīdz pret depresiju vai VD.
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 20:00
Citi uzskata, bet es nē.

Manuprāt, ar VD nav ko darīt pie ārsta, ja vien nav galīgs bezmiegs, bailes iziet uz ielas utt.

Hipoksija gan var būt no bailēm, kurās visu laiku dzīvo VD "slimnieks".
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 20:03
Hipoksija gan var būt no bailēm, kurās visu laiku dzīvo VD "slimnieks"./C/

Jā gan, vai no stresa...bet vispār hipoksija ir skābekļa deficīts.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 20:06
Manuprāt, ar VD nav ko darīt pie ārsta, ja vien nav galīgs bezmiegs, bailes iziet uz ielas utt./c/

Vispār jā, jo ārsti VD cēloņus nenovērsīs tā reāli. Jo psihotropās vielas nav risinājums ilgtermiņam.
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 20:10
Jā, skābekļa deficīts gan. Tāpēc, kad VD ir aizgājusi par tālu, mēdz izrakstīt arī pretepilepsijas medikamentus, kas arī nekādi nerisina VD cēloņus, bet stāvokli uzlabo.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 20:20
Jā, nu bet runa nav par psihotropajiem līdzekļiem jo par tiem viedokļi nemaz mums nedalās, Noofen ir nootropais, nevis psihotropais. Tātad uzlabojumus dod mikrocirkulācijas uzlabošana un hipoksijas novēršana....un kas to nu tur zin no kā ir hipoksija, kas ir tas primārais cēlonis, galvenais lai būtu rezultāts....
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 20:31
Jautājums jau arī bija, ko cilvēks var lietot dārgā Noofen vietā. Diemžēl nekā tāda nav.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 20:35
Ir gan un tas jau tika pieminēts, jo abi tie augi dod abus efektus, lauru lapas varbūt vairāk. Ir vēl lietas ko var darīt.....es jau nereklamēju noofen..
Tikai tā lieta ir tāda ka lauru lapas efektu nedod tajā devā ko parasti iesaka- 5g... bet stipri lielākā.
Tās lauru lapas kaut kādu miegainību neizraisa, apdullumu neizraisa?
iii
Re: Veģetatīvā distonija
25.09.2018 22:39
Nē, lielāka deva patīkamu vēsuma sajūtu tikai un nomierina bet ne tā kā trankvilizatori, bez miegainības vai bremzetibas un tas efekts nav spēcīgs, vajag ilgstoši lietot, tās nav tabletes kas uzreiz darbojas.
iii, Paldies!
Var lūdzu uzzināt kāda ir tā pareizā pagatavošana, kādas devas?
iii
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 11:40
Taisa uzlējumu, spēcīgu, mazāk ūdens bet vairāk lapas, es esmu taisījis līdz 150 g dienā, vairāķ gan ap 100 g , citus zinu kas ir taisījuši ap 50g , pie ķermeņa svara ap 50 kg, tam ir nozīme- jo mazāks svars jo deva mazāka, bet to ir jāpiemeklē individuāli tomēr. Uzlējumu vāra apmēram stundu, lēnām..Jāskatās- ja parādās problēmas ar kuņģi tad jāpārtrauc uz laiku...jo var būt arī drusku dedzināšana.
Kurkumu var taisīt ar pienu, piemēram 3 ēdamkarotes samaisa ar puslitru piena un tāpat maisot izdzer. Veikals kur to visu nopirkt ir uz Ropažu un Džutas ielas krustojuma Rīgā, cenas tur daudzkārt zemākas.. Bet vajadzēs laiku kamēr paradīsies stabils efekts.
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 12:32
Pilnīgas muļķības.

Kā Tu, Pipar, savas domāšanas kļūdas gatavojies labot ar lauru lapām? :D

Bet katram vajag ievilkt to lietu līdz nopietniem medikamentiem. Tikai tad saprot, no kurienes pūš vējš.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 12:46
Runcene, Tu kritizē ārstu kas uzskata ka ir jālieto nootropie līdzekļi?
iii
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 12:48
Kā jau es teicu- mikrocirkulācijas uzlabošana un hipoksijas novēršana smadzenēs dod rezultātu.. un neirologs to zin.
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 13:04
Nemanipulē. Ja ārsts nav pateicis neko vairāk, tad jā, kritizēju arī viņu.

Bet visvairāk Tavas lauru lapas. :D

Šī īstenībā ir traģikomēdija, jo daudzi cilvēki tā tie iedzīti psihiskajās slimībās.

Otrkārt, cilvēks teica, ka viņam Noofen ir par dārgu.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 13:49
Es nemanipulēju. Bet gribu zināt- vai Tev ir zināms kapēc ārsts izrakstīja nootropos līdzekļus, Tu taču neesi iepazinusies ne ar cilvēka EEG radītājiem nedz ar ko citu, par redzējusi viņu neesi

Otrkārt, cilvēks teica, ka viņam Noofen ir par dārgu/c/

Jā, un par to arī ir tēma, jeb Tu netici ka lauru lapām ir nootrops efekts?
Bet to taču var pārbaudīt, izdari to!
iii
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 13:52
Ja ārsts nav pateicis neko vairāk, tad jā, kritizēju arī viņu./c/

Par ko tieši?
iii
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 13:59
Un vēl
Otrkārt, cilvēks teica, ka viņam Noofen ir par dārgu/c/

Tad ko Tu iesaki lētāku?:)
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 14:59
Es uzrakstīju Piparam, cik varēju. Ja viņš grib, var reģistrēties un man taujāt privāti. Es te nestrīdēšos par lauru lapām vai Noofen. Lai uzveiktu VD, visbiežāk ir vajadzīga vairāku speciālistu palīdzība. Atkarībā no maksātspējas varu palīdzēt atrast iespējas.

Piedod, Ivar, bet man Tev nav jāatskaitās, ko es domāju un ko uzskatu.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 15:13
Piedod, Ivar, bet man Tev nav jāatskaitās, ko es domāju un ko uzskatu/c/

Nē, nu protams ka nav jāatskaitās bet Tu taču kaut ko saki- ko domā....te runa bija par Noofen un augu nootropajiem līdzekļiem, tapēc kko pajautāju:) Ir jau ļoti daudz augu līdzekļi ar nootropu efektu vēl. Tu tos taču zini.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 16?
Ziņa: