Ginekoloìija

Aizsāka Zane 

Zane
Ginekoloìija
08.04.2005 17:35
Diezgan neerti runât par manu problçmu, bet tomçr...
Regulaari apmeklçju savu ginekologu un vienmçr tiek konstatçta parasta sçnîte - kâ izlietoju Poligynax vai Vagisan svecîtes, tâ uz apm. nedçïu ir OK, bet pçc tam atkal atsâkâs....
Vistrakâkais ir nepatîkams kodîgs aromâts, kaut arî ïoti rûpîgi ievçroju savu higiçnu un nelietoju intîmajâm vietâm parastâs ziepes, bet Dercomme Feeme. Bet vakaraa, tieshaam aromaats ir LOTI nepatiikams, it kâ nemazgaatos. Esmu izmisumâ. Pie ginekologa ejot protams vienmeer stundu pirms tam nomazgaajos, jo kauns buutu iet , ja tikai no riita nomazgaatos. Esmu teikusi aarstei visu sho, bet neko citu analiizes neuzraada, kaa tikai seeniiti. Esmu izmekleeta pret visu spektru - gardinellas, uro, mikoplazma, hlamîdijas utt. - nekâ nav!!!
Ko darît? Ceru, ka kâds varçtu pastâstît savu pieredzi! Paldies!
Vince
Re: Ginekoloìija
08.04.2005 19:13
Vispirms varbût aizej pie cita daktera. Vismaz ðito problçmu atrisinât.
Kad man jau pârâk bieþi metâs sçnîtes, lietoju tabletes. Dzçru pa vienai tabletei reizi mçnesî. 4 mçneðus. Tâs apkaro sçnîti no iekðpuses. tagad vairs sen nav bijusi.
sb
Re: Ginekoloìija
08.04.2005 20:16
tavas analîzes var bût nepareizas,jo nedrîkst mazgâties pirms ieðanas pie ârsta.
Gita
Re: Ginekoloìija
10.04.2005 03:21
Man arii taada probleema, ceru, ka kaads atbildees...
ZINA
Re: Ginekoloìija
10.04.2005 06:17
tas pats -(((((((( 2 dakterus apmekl.
Orhideja
Re: Ginekoloìija
10.04.2005 11:51
Klausies Milja ir ljoti labas pret piena seniti zales MYCOSYST tur ir tikai 1kapsula, un maksa apm, 5 Ls, vajadziga recepte shim zalitem, bet ljoti labi palidz !! pajauta savai ginekologjei, vai pat lai nemaksatu par viziti, uzvani vinjai un pajauta, je der sis zales aizej pie gim.arsta lai uzraksta recepti un noperc !!
IESAKU pat LJOTI, pec tam uzraksti ka gaja!! Lai veicas MÎÏÂ ...Sauliit TEV :))
zom
Re: Ginekoloìija
10.04.2005 12:10
Cînies ar cçloni, nevis ar sekâm.
Inguna
Re: Ginekoloìija
14.04.2005 19:30
Jaa, taa arii neviens neko neieteica... man ir gluzhi tas pats, ko rakstiija Zane...
Es
Re: Ginekoloìija
14.04.2005 22:01
Kas var pateikt, kas ir ceelonis? Varbuut visu tik iemiiljotaas speciaalaas ziepes? Man ir aizdomas, ka tamponu lietoshana vai ieliktniishu lietoshana. Es nezinu, bet mani arii tas nomaac.
Un nesen i-netaa bija raksts, ka buushot pavasarii shiis infekcijas uzliesmojums!!!??? Es nesaprotu, ja nezinam ceelonjus, vai tik nav taapat kaa ciiniities ar veejdzirnavaam.
Jo zaales jau mees varam dzert, bet sievietes kjermenim nebuutu jaadzer visaadas kjiimijas. Un ja veel veelas beernus.

Cik saprotu, taa ir ljoti liela probleema daudzaam sievieteem.

Gaidu atbildes
E.Berzina
Re: Ginekoloìija
15.04.2005 20:33
Vai smaka nav ta ka pec zivim???
jana k
Re: Ginekoloìija
16.04.2005 00:00
Man ir smaka ka pec zivim..Kas tas varetu buut..

Pie arsta biju pusgadu atpakalj..Tad viss bija labi.

Pedeja laika esmu lietojusi dikti daudz antibiotikas. Vai ta varetu but senite?Suurst, un ir gaishi izdalijumi..Tadi ka biezpienveidigi..Vai senite ari smird pec zivim?

sex (vismaz no manas puses) tikai ar 1 partneri
kaspariòð
Re: Ginekoloìija
16.04.2005 02:32
es
Re: Ginekoloìija
16.04.2005 12:41
Pameegjini palietot makstii jogurta kapsulas. Iesaakumaa katru vakaru, veelaak ik paardienas. Taas bija vieniigaas, kas paliidzeeja, kad biju izmisumaa peec 6 meeneshu aasteeshanaas ar Canifug, Klotrimazol, Gyno Pevaryl, Vagisan.
Miïâkâ
Re: Ginekoloìija
16.04.2005 23:41
Pçc zivîm - gardinellas.Bet pret sçnîti- varbût ka tev organisms nepanes Dercome, pamegjini varbût Femisil, bet to ginekoloìiskajâm vajadzîbâm. Un Mykosist tieðâm ir labs, tikai ïoti bieþi ginekologi par to aizmirst vai nezin. Un tadçï viòiem jâatgadina. Vçl var mçìinât ar siltu dzeramass sodas ûdeni skalot
Iguce
Re: Ginekoloìija
18.04.2005 07:43
Pçc zivîm, tieðâm gardinellas! Un jâârstçjas abiem partneriem, jo tâ ir pâru slimîba! Vîrietim tiek rakstîtas iekðâ dzeramas zâles! Un ja ârstçsies tu viena un partneris neârstçsies, tad nekas nesanâks.
Re: Ginekoloìija
19.04.2005 09:43
Padzer iekðíîgi Wobenzym. Man pçc lielas antibiotiíu devas arî bija sçnîte un ïoti labi tiku galâ ar Polygynax un iekðíîgi dzçru Wobenzym - 6 tabl. dienâ - apmçram mçnesi
Padoms
Re: Ginekoloìija
19.04.2005 15:29
Kâda cienîjama vecmâte ieteica ârîgi kârtîgi ieziest ar boraka glicerînâ samçrcçtu tamponu i rîtâ,i vakarâ, kâ arî ar sodas ûdeni skalot(naþa gals sodas uz 1/2 l ûdens).Un nevajag pârâk aizrauties ar tabletçm, ziedçm utt íîmiju!
anny
Re: Ginekoloìija
25.04.2005 12:32
antibiotikas var ietekmee, bet var buut arii gardinellas. un jaarsteejaas tad ir abiem, citaadi Tu taas dabon atkal pie miileeshanaas.
siikaa
Re: Ginekoloìija
23.09.2005 20:55
nu traki....
phee arii man negaaja labaak, vispirms aarsta profesionalitaates deelj dabuuuju seeniiti, tad viena cita(bijushaa) delj kkadu tur uriomikoplazmu vai kko taadu, bet anw, lai kaada buutu mana attieksme pret aaarstiem, nevajag dzert ripas&baazt viskko bez aaarsta zinjas... ne jau visiem viss der!!!
un nevajag baidiities, buus jau labi:), tikai aaarstu gan reizeem der nomainiit..varbuut partneri arii (vai vismaz aizvilkt paaarsteeeties)...nu jau runaaju kaa vecene:)
bet nopietni, katrai/am pasham par sevi jaaparuupeejas (un par otru arii)!!!

Re: Ginekoloìija
23.09.2005 23:19

Taas ir gardinellas.Obligaati jaarsteejas abiem!Pirms nodod analiizes neapmazgaajies vismaz 6st.
Re: Ginekoloìija
23.09.2005 23:24
bebonija:

gardNERellas. pârçjam piekrîtu :)
Re: Ginekoloìija
25.09.2005 21:05
Varbût kâds var pateikt pie kâda arsta griezties ja pirms nedçlas sak niezet dzimum organos nedaudz un ari pertneris sûdzas par surksteðanu un niezi kad notiek dzimumakts pec tam vinam pariet ,bet man tapat nedaudz niez visu laiku pa kreisi nav iets! Koman darit kur grizties?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 14?
Ziņa: