pumpas

Aizsāka I* 

I*
pumpas
28.04.2005 10:20
Ka jums liekas, vai pietiek arstet pumpas tikai pie dermatologa? Es eju pie adas arsta, smereju izrakstitos losjonus, tie palidz atrak sadziedet pumpas, bet jaunas tapat metas. Varbut jaiet ari pie dietologa? Un vel, vai tam ir kada nozime, ja pumpas metas kada noteikta vieta? Piemeram, man visa seja ir normala, bet zods ir tragisks ;( Vai tas kko nozime? Arste man piedavaja kimisko pilingu. Bet es domaju, ka tas nonems palikusas retinas, bet jaunas pumpas tacu tapat metisies. Kada jusu pieredze?
Paldies!
P.S. Pusaudzu gadi sen garam..
mmm
Re: pumpas
28.04.2005 10:38
Jânoskaidro kâpçc metas un tas tad arî jâsaved kârtîbâ - a smçrçt pumpas var bezgalîgi....
iespçju ïoti daudz - hormonâlas problçmas, gremoðanas trakta, iedzimta tauku dziedzeru nepareiza funkcionçðana (manâ gadîjumâ - pçc 20 gadu visâdiem med. un paðas eksperimentiem - Roacutane kurss - un miers mâjâs...) grûti atrast îsto vainu - var sanâkt apstaigât kaudzi ârstu..., bet rezultâts var izrâdîties to vçrts (nu vaina nebût traìiska)
Gita
Re: pumpas
28.04.2005 11:14
Man paskaidroja, ja pumpas metas uz zoda pârsvarâ, tad pie vainas nepareiza olnîcu darbîba. Domâju, ka jâkonsultçjas pie ginekologa!
Re: pumpas
28.04.2005 13:07
Man arî pumpas metâs uz zoda , ginekoloìe - endokrinoloìe teica, ka tas esot no pârâk liela hormona - androstendiona lîmeòa asinîs, nozîmçja kâ pretpumpu un pretapaugïoðanâs lîdzekli dzert Diane
Gita
Re: pumpas
28.04.2005 13:12
Man, kâ pretpumpu lîdzeklis labi palîdzçja Jeanine.
I*
Re: pumpas
28.04.2005 14:25
Es ari dzeru Diane pusgadu. Taja laika mana ada bija loti laba. Bet ilgi tas tabletes nedrikst dzert. Tagad dzeru citas un pret pumpam ipasi nepalidz. Tad jus domajat, ka man ir jaiet nevis pie dietologa, bet pie ginekologa?
mmm
Re: pumpas
28.04.2005 15:27
ginekologs - endokrinologs... ja jau hormoni noteicoðie...
Loreta
Re: pumpas
28.04.2005 15:36
pumpas uz zoda- problçmas ar ginekoloìiju. Var uztaisît asins analîzi, hormonu (padârgi)
Dace
Re: pumpas
28.04.2005 17:59
Pumpas zoda rajona, gluzi ka man ir, tas ir no paaugstinata androstendiona asinis (viriesu hormoni). Palidz ta Diane ja, es neesmu dzerusi, vienkarsi srtaigaju pie kosmetaloga regulari un kopju adu ar Australijasmkoka ellu, it ka ir ok!
Pie dermataloga nostaigaju 2 gadus, likas ka metas ar vien vairak, nozeloju ka tik daudz naudas izmetu!
Un ari uz kimisko pilingu es gaju, nekadas jegas. Pie endokrinaloga neesmu bijusi, nevelos dzert nekadas zales un izjaukt hormonus, kas velak var radit daudz lielakas problemas.
Jarupejas par adu un bus ok!
vakars uz ezera
Re: pumpas
29.04.2005 09:47
Bet,ja man ârste saka,ka ar hormoniem viss ok,bet pumpas uz zoda man tik un tâ ïoti metas,interesanti,ka agrâk tâ nebija,parâdîjâs pirms kâdiem 2 gadiem.Lûk,nesaprotu,kâdçï?Un par sejas tîrîbu rûpçjos!Kas tad tas varçtu bût?
mmm
Re: pumpas
29.04.2005 09:49
nu bet tâpçc jau iesaka - pârbaudît, rupji runâjot, visu iespçjamo....
JV
Re: pumpas
29.04.2005 16:22
Iesaku aiziet pie gjimenes aarsta un paluugt noriikot uztaisiit asins analiizi uz helikobakteeriju. Man arii metaas uz zoda pumpas un kopsh saaku apkarot sho bakteeriju, probleema saak atrisinaaties.

Dermatologje man arii teica, ka pumpas mutes rajonaa var izraisiit probleemas ar kungji un gremoshanas sisteemu.
valda
Re: pumpas
29.04.2005 17:41
Vienkârði vajag attîrît organismu no parazîtiem - vîrusiem, baktçrijâm, sçnîtçm un pumpas paðas pazudîs. Personîgâ pieredze.
agate
Re: pumpas
03.05.2005 09:44
ginekologa apmekleejums noderees.Diani-35 var dzert ilgi - gadiem - taads ir Vaacijas peetiijums.Bet ljoti labi var paliidzeet arii JEANINE.Tas ir maigaakas organismam, bet tikpat efektiivas.Pie stipraam pumpu probleemaam rezultaats saakot no apm 6 meen, dazreiz pat aatraak.
Re: pumpas
01.10.2005 16:39
man pumpas jau ir kaadus gadus 3, esmu meegjinaajusi visu ,bet tik un taa nekas nepaliidz, kad eju pie kosmetologa kaadas 2 nedeeljas probleema saasinaas, jaatziist ka man ir tie dullie pusaudza gadi, bet cik tad veel ilgi!? loooti daudz dzeru uudeni un reizeem tas paliidz.. ;) ieteiktu arii izmeeginaat Aknefug 3 %, lokaalai lietoshanai......:) veelu veiksmi. ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 25?
Ziņa: