Gaiðums.

Aizsāka semy 

semy
Gaiðums.
01.07.2005 17:13
1.Kâdas atsauksmes ir par dziednieku, gaiðreìi P. Silavu? Vai labi izdziedina audzçjus?
2.Pie kâda dziednieka vai zintnieka var noòemt bezlaulîbas vainagu?
3.Vai tieðâm dziednieks Tiltiòð krâpjas???Viòð teica,ka audzçji ir uzsûkuðies,bet rentgens uzrâda pretçjo!
Kanibaals
Re: Gaiðums.
01.07.2005 18:12
??? kâds sakars te ar medicînu? Visi dziednieki un gaiðreìi ir krâpnieki, viòi gan apgalvos, ka rentgens krâpjas.
saule
Re: Gaiðums.
01.07.2005 18:16
Neko sev, netices rentgenam, bet gan kadai lauku tantinai... :D Traìikomiski.
zâlîte
Re: Gaiðums.
01.07.2005 18:24
Kas tas tâds - bezlaulîbas vainags ? :)
Re: Gaiðums.
01.07.2005 19:33
Man arî ziòkârojâs uzzinât - kas ir bezlaulîbas vainags?

Zâlîte, ja uzzinâsi pirmâ, neaizmirsti man ar pastâstît!;)
Re: Gaiðums.
01.07.2005 19:37
zâlîte

Nu tas vareetu buut kaut kas taads kaa tev:)
Re: Gaiðums.
01.07.2005 19:47
Bezlaulibas vainags ir tad, ja nevar izziet pie viira. Ceru, ka atceros pareizi. Sogad vienaa no Ievas zurnaliem sii lieta tika aprakstiita.
zâlîte
Re: Gaiðums.
01.07.2005 19:59
Ku!
???? varbût izteiksi savu domu vçlreiz un ja var l a t v i s k i ( nu tâ lai var saprast ko tu îsti gribi teikt) ????
Re: Gaiðums.
01.07.2005 22:36
niknâ zâlîte ;))
;))
Re: Gaiðums.
01.07.2005 22:42
heh, ku! tach teica l a t v i s k i ;)))))
abc
Re: Gaiðums.
02.07.2005 15:08
nu jaa kaadi 85% ir taa saa saucamie "dziednieki", gadaa arii jau kaads ar speejaam!!

nu vispaar, es neesmu dzirdeejusi, ka kaads buutu izaarstaajis veezi un aids ar dziednieciibas speejaam!!
Re: Gaiðums.
07.10.2005 08:52
Ketija, tev taisnîba - bezlaulîbas vainags ir tad, kad nevar iziet pie vîra, bet ne tikai, tas ir arî tad , kad neveicas mîlestîbâ vai arî aprecas ar "neîsto" vîru, kuru nav nolçmis Dievs. Bezlaulîbas vainagu ïoti bieþi uzliek augðçjie astrâlie parazîti kopâ ar zemajiem astrâïiem. Bet reizçm to uzliek pats lietotâjs. Bezlaulîbas vainagu var noòemt, cik es zinu, pie dziednieces Ilzes Jansones, kurai ir 30 gadu stâþs dziedniecîbâ (www.dziedniece.lv) un pie problçkunsultanta Zinta Falkona (8208888).

Îstam dziedniekam ir ne tikai jâprot ârstçt ar biostrâvâm, bet arî ar savvaïas augiem un jâpaskaidro, kâ slimîba ir radusies, kâ likvidçt cçloòus, nevis sekas, un ko darît, lai saglabâtu atgûto veselîbu.

Latvijâ iznâk avîze "Svçtavots" un þurnâls "Latvju mâjai un ìimenei", kuros var izlasît par zintniecîbu, dziedniecîbu ar Latvijas spçcîgakâjiem savvvaïas augiem un Latvisko dzîvesziòu, senèu svçtvietâm, Dainu simboliku. rakstîja: >>>VARIS OZOLS<<<
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 17?
Ziņa: