ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS

Aizsāka Q 

Q
ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 10:39
JELGAVA NEBUS 211 LS. FELD6ERIEM ,BET TIKAI 140 LS.,SANITARIEM NEBUS 156 LS. ,BET TIKAI 105 LS. KO AVIZES MULKIBAS RAKSTA?TAUTU MALDINAT?KUR TAISNIBA?
...
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 10:44
Jelgavaa kur?
Zibe
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 10:53
211 ir domaata bruto alga......MK noteikumi 1036, groziijumi Q rakstîja:

> JELGAVA NEBUS 211 LS. FELD6ERIEM ,BET TIKAI 140 LS.,SANITARIEM
> NEBUS 156 LS. ,BET TIKAI 105 LS. KO AVIZES MULKIBAS
> RAKSTA?TAUTU MALDINAT?KUR TAISNIBA?
bima
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 11:27
nu prasta aritmçtika,noòem sociâlo un ienâkumu nodokli un tur ar ir tâ 140!
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 12:17
Vai patieðâm kâds cerçja, ka kâdam palielinâs (bûtiski) algas.
Tâ vietâ feldðeriem atïaus receptes rakstît (jo ârstu jau sâk trûkt).
Nâkoðais solis bûs - feldðeriem ïaus operçt un mâðiòâm rakstît receptes.
zâlîte
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 12:51
bet, kad mâsiòas sâks operçt...:), tad tauta masveidîgi sâks pârkvalificçties par farmaceitiem un ârstçsies paði, bez receptçm :)
dakteres dels :)
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 13:27
sooory bet mamma anesteziologs sanjeema ar atvaljinaajuma algu 1100 LVL... nu nezinu :) vinja nesuudzas :D
...
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 15:58
Kur mamma straadaa un cik mamma straadaa?
dakteres del nav dumsh
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 20:25
neteikshu! :) bet straada gan daudz :/
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 21:09
1100 izdalam uz diviem mçneðiem - 550
Un tas droði vien strâdâjot pilnu slodzi un vçl paòemot 5-7 deþûras, tâtad normâlâ mçneðalga kâdi ~ 250 ls
diks
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 21:53
Tad tâ mamma,kuras dçls nav dumð,vçl paíçrusi klât nelielu haltûriòu,teiksim-strâdâ par kâdas med.iestâdes vadîtâju jeb izpilddirektori.Kopâ ar profesionâlo un direktores algâm sanâks ar tas 1000 uz atvaïinâjuma brîdi.Loìiski,vai ne?
dakteres del nav dumsh
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 22:44
vispaar jau 2 nedeelju atvaljinaajums un taa nauda bija uz rokas peec nodokljiem :)
dakteres del nav dumsh
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
09.07.2005 22:46
ne nav vinja ir lielsiks anesteziologs.. taa tieshaam ir .. daudzus izglaabusi un daudzi pateiciigi.. cepuri nost .. tieshaam..
dakteres deelam
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
10.07.2005 03:59
kursh tomer dumjsh. Un tagad mammas LIELO naudu sadalaam un visdriizaakais nenormaalajaam darba stundaam un tad priecaajamies :-)
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
10.07.2005 05:00
to otto
Arsta paligiem bija lauts rakstit receptes jau no senlaikiem. No nezinu kuriem padomju laikiem. Un neviens tas tiesibas nekad nebija atnemis (iznemot 4 gadus Latvijas rep. pastavesanas laika)! Agrak bija feldseri, tagad arsta paligi. Kas mainijas? Tikai apmacibu laiks, tas kluva uz vienu gadu garaks. Un arsta paligi veic mazas operacijas! Ari no senseniem laikiem - konkreti sasuj bruces bez dzilo audu bojajuma. Ludzu izlasit so apmacibas programmu http://www.aiknc.lv/standarti/Arsta_paligsPS.pdf

Ari slimibas lappas mes izrakstam, ta pat ka gimenes arsti.

Daudzas lietas es busu gudraks par jums godatais dakteris otto. Piemeram neatliekamiba (atra palidziba). Jus nevaresiet ar mani konkuret, protams ja Jus neesiet reanimatologs, vai neatliekamas palidzibas arsts. Tas ir ja runajam ne par konkretam sauram lietam, bet par neatliekamibu ka tadu. Nedomaju ka pie auto vraka jus varesiet lidzet....
Neaizmirstit ka laukos mana specialitate dazreiz ir ta pie kura cilveki griezas pec mediciniskas palidzibas. Tur ta ari sauc - lauku dakteris.

Kad feldseri paradijas?
Pec ora pasaules kara Padomju savieniba bija dzila medicinas krize. Nebija arstu. Ko izdarija? Panema arsta apmacibas programmu izsvieda no vinas visas mikrobiologijas, smalkas kimijas, fizikas, super genetikas un visu parejo ne tik butisko. Atstaja to ko prakse izmanto. Visu to saspieda un izveidoja jaunu specialitati FELDSERIS kurs velak bija modernizets (apmeram 80-90 gados), velak vel reizi modernizets jau liekas ka ap 95 gadu kad specialitati reanimeja un apsauca par Arsta paligu (beee - nosaukumu vel sliktak gruti izdomat), jo 92 gada (liekas) gudrelisi pateica ka vairs mums vini nav vajadzigi. Un - atklati runajot, apd..rsas. Tagad atkal modernize - cilveki dabus augstako izglitibu beidzot macibas jo si specialitate ir vajadziga un to vairak un vairak tuvina arstu specialitatei klat.... Joks vai? Pec videjas izglitibas 3,5 gadus nomacies (bez 2 menesiem 4 macibu gadi) + 3 gadi lidz sertifikacijai (analogs rezedenturai) un tikai tad pec 6,5 gadiem vari stradat patstavigi...

Bet par algam es Jums piekritu uz visiem 100%



Ziòojums rediìçts (10-07-2005 05:26)
Jaa, un 4 maaciibu gadu laikaa var ieguut citaa profesijaa bakalaura graadu!!!!
jep algas 140 ls uz papira nodoklus atnems sanemsim kadus 120ls ja ljaus izstradat pilnu slodzi ,to ari ne visiem ljau izstradat!!!!!!!!!!!!!jelgavas NMP.
puis
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
12.07.2005 12:26
pag pag.. nodokljos tak aiziet kaadi 33% no algas... Q reekjinaat neprot
...
Re: puis
12.07.2005 13:03
AP ir piemaksas par nakts darbu, taadeelj uz rokas sanaak biju mazaak kaa pamatalga uz papirra, nevis 30% nost :-)
kludas labojums bus tad kad sanemsim augusta paaugstinato,algu : )
dakteris
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
14.07.2005 17:10
Zinu stacionârus, kur dakterim 250,0 Ls bûs ( kopâ ar nodokïiem ).

Bet par ârstu palîgiem - daþâdi dakteri, daþâdi ârstu palîgi : nevar taèu teikt , ka katrs feldðeris var konkurçt ar augstas klases dakteri ; nav obligâti teikts , ka dakteri nemâk sniegt palîdzîbu - neatliekamo.
lai izvçrtçtu - kas ir kas , tad vienkârði jâpamâcâs augstskolâ - vai tur nâks kaut kas klât zinâðanâs un iemaòâs , vai nenâks... Un nav ko ðíçpus lauzt.
Ave
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
14.07.2005 23:46
Mans palîgs tieðâm ir algas pielikumu pelnîjis-íamçr es blakus kabinetâ pa durvju ðíirbu vadoðus norâdîjumus sniedzu un vemstos(es maiga dvçsele,''ekspediatrs''),tikmçr viòa furunkuïus ðíçrþ ka ðòakst.
Tâ jau nav,ka pati nevarçtu,bet kaut kâ nevelk,ja kâds cits to var izdarît.Man kolosâls palîgs,bez viòa es bûtu kâ bez rokâm.Tâ jau diezgan laba alga viòai ir,bet labprât maksâtu vçl lielâku.Patreiz saòem 190 ls uz rokâm.
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
15.07.2005 15:42
to dakteris.
Es nekada mera negribu meginat konkuret ar arstiem. Tie ir Sveti. Bet dazreiz dazus Svetos japiebremze vinu augspratiba. Dazus loti agresivi. Katram ir sava vieta medicina. Un nedrigs pazeminat citas specialitates nozimigumu. Protams nedrigst ari nunnas laist. )
:(
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
15.07.2005 16:51
190 Ls uz rokas ir laba alga? Es laikam neko nesaprotu
Ave
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
15.07.2005 22:05
Tâ nav vispâr nekâda alga,ja gribas zinât manu viedokli.Bet ðoreiz iet runa par vidçjâ personâla algu Latvijâ un tur nu ,godâtais :(,Tu tieðâm neko nesaproti.
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
16.07.2005 03:06
Pedejas zinas. Nesen skatijos pa Somijas TV. ))) No Igaunijas 200 arsti paslaik srada Somija ))) Japiebilst ka Igaunija ir 1,6 milj iedzivotaju.
Interesanti cik arsti no Latvijas strada piemeram - Anglija, vai Vacija?

Ave - ))))) Tik tiesam neko videjais personals nesanem )) Tapec ari nestrada daudzi. Zaude kvalifikaciju. Tapec ari Paliek viena masina pa nakti uz nodalu slimnica. Tapec ari cies cilveki no izgulejumiem un pat mirst.....

Notika tas manas prakses laika viena X. Rigas slimnica. Terapijas nodala. Ieveda pie mums jauno pacienti uz nodalu. Tadu neskaistu (no medicinas viedokla pacientu ar aritmiju). Uzlika vinai sistemu...
Kamer es budams praktikants pedeja kursa aizgaju spricet paralizeto virieti ~100 kg (redzetu jus manu pozu, ar vienu roku turi to pacientu, ar otru sprice, bet ar kaju pret pretim esoso gultu japieturas ))))) , dezurejosa masina uz to bridi aizgaja pie jaunina pacienta nemt sistemu nost ... Isi runajot otra nodalas gala. Pec mirkla es dzirdeju ka atskaneja zvans uz pulta no palatas, nu - zvan un lai zvan padomaju es. Pec mirkla dzirdeju ka kads skrien pa koridori, atveras durvis un masina ludza man doties paliga (es stavu sada poza lidz sim bridim), nometu visu un skrienu tai pakal... Pec kada laika paradijas dakteris... Beidzas tas vis ar mirusu pacientu...

Neapspriezot kapec sis pacients nokluva pie mums nevis kardiologija, vai reanimaciaja, secinajums - aprupe cies no ta ka trukst mediku nodalas. Tur jabut 3-4-5 masinam un daziem sanitariem pa nakti, nevis 1 masinai un 1 masas paligam (sanitaram), kurs biezi aiziet kaut kur pablandities un masina neko vinam nevar izdarit jo tas vinu vienkarsi pasuta talak... Jabut monitorejosai aparaturai pacientiem ar sirds ritma traucejumiem...

Bet nikna tauta saka - nafig vajag tiem medikiem algu ))) Lai dzivo ka grib uz 120 Ls. Ja tadi duraki ir, lai strada .... Un ko? Pasi no ta tie runataji ari cies ))
VAM
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
16.07.2005 03:57
cien. dr. asist. Raimond:

Par kaadu tautu Juus runaajat? Vai par nabadziigajiem pensionaariem, kas joprojaam labi ja citramona tbl. speej sev nopirkt, vai par skolotaajiem, kas, lai beernu priekshaa neizskatiitos smiekliigi, vaac it kaa fonda naudu, pa kuru tad ir speejiigi nopirkt sev daudz maz pieklaajiigu kostiiminju, vai par n-tajiem citiem, kam aldzinjas (arii soc. nodaljas darbinieki) ir knapi virs iztikas minimuma... Kad naakamreiz iebrauksiet Riigaa, paejieties taa kaartiigaak pa pilseetu, papeetiet nedaudz vairaak tautu...

Nevienam nav zheel, lai tak medikji sanjem to naudu, bet padomaajiet arii, ka taa nauda nav tikai papiirs...
Nefunkcionee pati Latvijas ekonomika! Vai mees ko razhojam? Nee, jeb, nespeejam konkureet...
Jums, varbuut, ir konkreeta programma, kaa attiistiit LV ekonomiku? Tad dariet to zinaamu atklaatiibai!
Uz kaa reekjina cerat ieguut naudas liidzekljus mediciinas pers. algaam?

Tauta jau sen reaali nevienam netic!
Atvainojiet par skrbo realitaati...
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
16.07.2005 08:52
nav jau runa par konkrçtu naudu bet par sistçmu valstî
Es esmu ar mieru strâdât par 200 ls mçnesî , ja ostas priekðnieks saòem 250, valsts dzelszceïa priekðnieks 220, prezidente 500
Bet ja Rîgas brîvostas direktors saòem viens tik, cik visi Latvijas sirds íirurgi kopâ, tad es nesmu ar mieru.
Ja par olimpisko zeltu cilvçks saòem 50 000 ls, bet par pârstâdîtu sirdi prçmiju 600 ls , tad ðajâ valstî kaut kas nav kârtîbâ.
pilnîgi piekrîtu otto!
Re: ALGAS MEDIKIEM NAV VIENADAS
16.07.2005 12:23
paðreiz es joprojâm saòemu tik pat cik slimnîcas ðoferis
padomju laikâ gan viòð saòçma vairâk, tâ kâ progress ir
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 11?
Ziņa: