Operaacija aciim

Aizsāka Ams 

Operaacija aciim
26.02.2002 13:46
Esmu dzirdeejis, ka ir iespeejams veikt operâciju, lai noveerstu tuvredziibu.
Varbuut kâdam ir kaada pieredze vai info shajaa sakaraa.

Tuvredziigais,
Ams
Andra
Re: Operaacija aciim
26.02.2002 15:13
Esmu dzirdejusi, ka Riga ir tads dr. Solomatins, kurs veic redzes korekcijas. Kada pazina stastija,ka vinas delam esot bijis -4, rezultats labs. Viena acs, ja nemaldos Ls 350. Kaut gan atsauksmes ir pretrunigas.
Daiga
Re: Operaacija aciim
27.02.2002 13:26
Tadas operacijas Riga tiesam veic, tikai pirms to darit iesaku paintereseties par sekojoso:
1. Kadas ir garantijas par efekta noturigumu (jo efekts nekad nav pietiekosi ilgs)
2. Kada bus kompensacija ja operacija neizdosies, vai ja radisies komplikacijas. (si oper. tiek veikta loti sarezgitai un svarigai acs dalai - radzenei)
3. Vai arstam ir atbilstoss sertifikats un speciala apmaciba sadam operacijam (nepietiktu tikai ar parastu acu arsta sertifikatu, jo lai to dabutu, nav nepieciesamas sadas iemanas)

Pec sim operacijam acis ir daudz jutigakas pret dazadiem iekaisumiem un traumam.
Re: Operaacija aciim
03.04.2002 13:05
Es aarii dzirdejusi ka Riigaa tadas operacijas (peec PRK tehnologg.) tiessam veic - ir Dr.Solomatins, un aarii Dr.Kuznecovs Sadovnikova ielaa - vinja privatprakse Kubo Vizus, bet tas nav vislabakais variants - dazzadas komplikaacijas, nav garantijas, ilgstossa rehabilitaacija. Pasaulees kliniskajaa praksee visbiezzak piemero citu tehnologgiju - LASIK. Diemzzel, Latvijaa tas vel nav.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 20?
Ziņa: