jautaajums sexopatalogam

Aizsāka autors 

autors
jautaajums sexopatalogam
28.07.2005 23:03
vai ir kaada likumsakariiba starp olinju izmeeriem viirietim un potencei ? cik patiess ir apgalvojums: jo lielaakas olinjas jo vairaak testestorona tiek razhots,jo sexuaali aktiivaaks viirietis un lielaaka potence ?

paldies jau ieprieksh
Re: jautaajums sexopatalogam
28.07.2005 23:32
Nu jaasaka ka zinaama patiesiiba tajaa apgalvojumaa ir:)
autors
Re: jautaajums sexopatalogam
28.07.2005 23:48
bet cik liela? :) nu tad jautaajums kaa palielinaat olinjas ? cik zinu tad nevajag neesaat pieguloshu apakshvelju,jaacenshas maximaali veesumaa lai buutu vinjas.bet kaa veel ?
Re: jautaajums sexopatalogam
28.07.2005 23:59
Man nav zinaamas metodes kaa vinjas palielinaat bet taadas lietas kaa veesums un periodiska olinju "darbinaashana" labveeliigi ietekmee to lietu.
autors
Re: jautaajums sexopatalogam
29.07.2005 01:48
periodiska olinju "darbinaashana"

ko tu tieshi ar to domaaji? sex,sports,ononeeshana ?! kas tieshi ?
lappi
Re: jautaajums sexopatalogam
29.07.2005 01:54
Kaapeec Tevi tas nodarbina? ;)
Olu specoks
Re: jautaajums sexopatalogam
29.07.2005 03:02
Speeleejot kabatas biljardu- kuli tikai izstaipa un tolka nekaada
Re: jautaajums sexopatalogam
29.07.2005 03:28
autors

Dari ko gribi bet ejakulaacija lai buutu.
autors
Re: jautaajums sexopatalogam
29.07.2005 04:58
ku! paldies.tagad apmeeram sapratu lietas buutiibu. tas sanaak taapat kaa ar velosipeedu,lai neieruusee regulaari jaabraukaa.
Naf probleemu ir izstraadaata medikamentozaa seeklinieku stimulaacijas metodi ,daudzi puikas jau ir veiksmiigi palielinaajushi ,raksti ,naac un palielini ...ar kabatas biljardu taalu netiksi :))..
Ko jûs te òematies kâds ir tâds lai dzîvo un miers kas par problçmâm nafig kaut kadas tur mâkslîgâs korekcijas!!
kaðèejs bezsmertnijs
Re: jautaajums sexopatalogam
10.08.2005 16:44
man jautaajusm izklausaas shaadi:
"vai taisniiba, ka pirkstu garums ir saistiits ar dzimumloceklja izmeeru? ja jaa, kur es vareetu pagarinaat savus pirkstus?".
Ieej saitaa www.andrologs.lv ..te padzilini savas ziaashanas ..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 23?
Ziņa: