briesmiiga miegainiiba

Aizsāka mursy 

mursy
briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 10:19
Man taads jautaajums - no kaa cilveekam var peeksni rasties briesmiiga miegainiiba? Nu taada, ka vispaar neko nevar izdariit, tiaki guleet, taa jau kaadas 2 dienas. Dzirdeeju, ka esot kaut kaads viiruss, bet nekaadu citu paziimju - temperatuuras, isnu utt. nav... Kas tas vareetu buut??? :(

elleens
Re: briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 11:16
nu varbût agri celies un vçlu sanâk gulçt iet??daudz darba, liela slodze???
Man tâ parasti ir pirms slimoðanas - vispirms miegainîba, tad - visas pârçjâs pazîmes. Taèu tâdçjâdi var izpausties arî pârpûles sekas - varbût bijis liels stress, liela fiziskâ vai garîgâ slodze? Organisms vienkârði signalizç, ka ir pârguris. C vitamînu vajag un vispâr - veselîgu pârtiku - vairâk svaigus augïus, dârzeòus, dzert daudz ûdens...
dandra
Re: briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 13:21
muusu gjimenee taa paraadaas kaa gruutnieciibas paziime :)
mursy
dandra
02.08.2005 13:24
Jâ, es esmu stâvoklî, bet tâ miegainîba ir manam vîram :DD
dandra
Re: briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 13:38
buusi nomocijusi viiru
LG
Re: briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 14:46
Arî es to gribçtu zinât, vienu dienu nogulçju tâdâ kâ transâ lîz pl.13.00, un tad bûtu vçl varçjusi gulçt, tikai pçdçjiem spçkiem uzcçlos. Arî no rîtiem ceïos nogurusi, tik grûti uzcelties, tâ gribas gulçt. Varbût kâds zin kâdus vitamînus, vai uzmundrinâtâjus?
skara
Re: briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 17:05
to LG

paarbaudi vairogdziedzeri, tas var but hipofunkcijas pazimes
Re: briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 17:25
Q10 tabletes
Guarana tabl. }}} energjijai, mundrumam
C vitamiins

Starp citu, es parakstos zem LG komenta...
PRECIIZI!!! Un taa jau kaadu nedeelju... ;)
Es pashlaik seezhu un gulju...........
Godavaards!
Acy
Re: briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 18:00
paziistu shito sajuutu - es arii visu laiku gulju... pat seezjot dzekam uz mocha aimuguree varu aizmigt...
zane
Re: briesmiiga miegainiiba
02.08.2005 19:36
Es nule dzeeru Vitamax vitamiinus, bija labi. tieshaam vairaak energjijas. tur sastaavaa ir vitamiini, mineraalvielas, zhenzshenjs un veel kaut kas- bishu maahsu peru pieninjsh laikam.
Re: dandra
03.08.2005 09:43
shkiet, yahoo.com, sadaljaa par gruutnieciibu, reiz izlasiiju intersantu lietu, ka dazhi juutiigi viirieshi iipashi pirmajos 2os gruutnieciibas trimestros, tik pat labi izjuut visus gruutnieciibas simptomus, ka vinju, buudama staavoklii sieviete :-) Tas laikam liecina par labu paara (gimenes) psihoemocionaalo saikni, ko?
rrrrrû
Re: briesmiiga miegainiiba
09.08.2005 16:39
nu aizej un izgulies, orgânizmus grib gulçt!
abc [puisis]
Re: briesmiiga miegainiiba
09.08.2005 18:53
atradushi par ko uztraukties. miegs tachu ir bauda, nevis sods.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 17?
Ziņa: