jaaoperee gudriibas

Aizsāka Melinda 

Melinda
jaaoperee gudriibas
02.08.2005 22:55
Vai man piekrist viena zobaarsta ieteikumam opereet aaraa gudriibas zobu, jo vinjsh zem smaganaam un pilniigi guljus.
Man nav ne saapes, ne cits kaads diskonfors, taadeelj neveelos operaaciju, lai vinju njemtu laukaa.
Kaada ir juusu pieredze un domas shajaa jautaajumaa?
zb
Re: jaaoperee gudriibas
02.08.2005 23:23
atkariigs no taa kaa zobs uzvedies pirms tam.
ja nekad nav saapeejis un ir dzilji iekshaa tad biezhi vien visu muuzhu taa arii tur seedees. ja nav tik dzilji tad ir lielaaka iespeeja dabuut iekaisumu un infekciju. ja to iznjem kad esi jauna tad operaacija ir vieglaaka (jo kauls miikstaaks) un dziishana ir aatraaka un iespeejamas mazaak komplikaacijas (imunsiteema ir speeciigaaka). Jo vecaaks paliek jo gruutaak ir to dabuut aaraaa un dziishana buus leenaak.
taa ka jaaizveelas- riskeet un gaidit un reekjinaaties ar gruutaaku proceduuru vai njemt aaraa pirms probleemas saakas.
Sanny
Re: jaaoperee gudriibas
02.08.2005 23:38
Mani laikam sagaida tas pats, vienîgi es operâciju atliku, jo uz 3 gadiem devos ârpus Latvijas, bet, protams, ar nosacîjumu-ja kas, dodos pa taisno uz Dzirciema ielu. Ar zobârsti norunâjâm, - kamçr nesâp un neaug, liekam mieru. Domâju, ka galvenais, ka nesâp, bet varbût ir vçrts aprunâties ar speciâlistiem Dzirciema ielâ, viòi ir patieðâm zinoði.
P.S. Es esmu redzçjusi, kâ cilvçks izskatâs un jûtas pçc tâdas operâcijas (mana mâðele to piedzîvoja padsmit gados) un mani ðî sajûta neatstâj... :( Bet, ja bûs nepiecieðamîba, nekas jau cits neatliks...
P.P.S. Zobârste arî minçja, ka tikai 10% cilvçku nav problçmus ar gudrîbas zobiem. Interesanti, kâpçc tâdi aug?
zb
Re: jaaoperee gudriibas
02.08.2005 23:41
jaa, un kaada velna peec mums vajag aklo zarnu???
tre
Re: jaaoperee gudriibas
02.08.2005 23:45
man izopereeja visus 4. vienaa reizee, un esmu prieciiga ka nav jaadomaa par tiem zobiem. kad aiztika blakusesoshos zobus, tad gudriibas zobi ljoti manaami deva zinju par savu eksistenci :(
zeïonka
Re: jaaoperee gudriibas
03.08.2005 13:19
Agrâk vai vçlak tas zobs bûs jâizrauj. Jo kur gan tas paliks? Sliktâk, ka problemas var sâkties negaidîti un visnepiemçrotâkajâ brîdî. Man no sâkuma bija iekaisis, uzpampis utt. Operçja tikai tad, kad iekaisums bija mazinâjies. Pçc oparâcijas man slimîbas lapa bija ~mçnesi, lai gan daktere teica, ka pçc pâris dienâm varçðu iet uz darbu. Otrs apakðejais grudîbas zobs "stumdîja un grûstîja" pârçjos zobus, ir izlîdis pilnîbâ, bet galîgi bezformîgs. Vismaz nebûs jâoperç. Tavâ gadîjumâ diezvai, kad izaugs, jo ir pilnîgi guïus. Es tavâ vietâ ieplânotu, kad iet uz operâciju, lai nav pârsteigumi nelaikâ
...
Re: zb
03.08.2005 13:49
Aklaa zarna ir svariigs veedera imuunsisteemas orgaans. "Veedera mandele" tagad moderni saucaas :-)
A gudriibas zobs?
Melinda
Re: jaaoperee gudriibas
03.08.2005 16:06
Un kaadaa narkozee to zobu njem aaraa? Tikai ieshpriceejot pie zoba? Un kaa no kaula vispaar vinju dabuu aaraa? Vai kauls ir jaasadauza?
Drausmas:(
tre
Re: jaaoperee gudriibas
03.08.2005 16:27
man bija vispaareejaa narkoze :)
zb
Re: jaaoperee gudriibas
03.08.2005 19:06
zobu var njemt aaraa gan ar vieteejo(iespriceejot pie zoba), vai vispaarejo narkozi. atkariigs no indiviida bailiiguma pakaapes. var arii lietot "smieklu gaazi" vai tabletes lai padariitu "vienaldziigaaku"



to .....

gudriibas zobs bija svariigs kad cilveeki eeda neapstraadaatu galju utt. muusdienaas zhoklji paliek arvien mazaaki un tie biezhi vien tie vairs neieaug taisni un jauki. nu bet tie aizvien veel ir deriigi lai uzzinaatu kad laiks palikt praatiigaakam un arii zobaarstu dieniskaas maizes pelniishanai :))
Re: jaaoperee gudriibas
03.08.2005 19:16
man izauga visi 4 gudriibas zobi, nezinaaju, ka taa ir taaaada probleeema. Ko tik muusdienaas neizdomaaa...
Re: jaaoperee gudriibas
05.08.2005 14:33
visiem:

gudrîbas zobi (ja tie ir izðíîluðies un nesagâdâ ikdienâ problçmas)
MÇDZ BÛT ÏOTI SVARÎGI TURPMÂKAI PROTEZÇÐANAI!!

tie izaug 16-35 gados vidçji, un uz to laiku bieþi vien 6-tie un 7-tie zobi ir noplombçti vai pat zaudçti. un vienîgâ cerîba ir gudrîbas zobs! (var jau, protams, arî implantçt, bet tâs ir pavisam citas izmaksas).
dakteris
Re: jaaoperee gudriibas
06.08.2005 21:32
Apmeklç vçl kâdu zobudakteri, pakonsultçjies.
zobene
Re: jaaoperee gudriibas
07.08.2005 22:51
Bet vai var tâ bût, ka gudrîbas zobi vispâr neizaug? Man 32g. bet gudrîbas zobu nav.
Re: jaaoperee gudriibas
07.08.2005 23:51
jâ. tas visdrîzâk nozîmç, ka tiem ir nepareiza guïa un viòi nevar izðíilties.
Melinda
Re: jaaoperee gudriibas
08.08.2005 19:56
un tad vinji vienkaarshi jaaizoperee:(
Nesaprotu, kaadeelj vinji tur nevar taa arii guleet. Cik procenti dodat, ka agraak vai veelaak vinji radiis probleemas?
zb
Re: jaaoperee gudriibas
08.08.2005 20:24
zb
Re: jaaoperee gudriibas
08.08.2005 20:28
atkariigs gan kaa gulj, taa kaa 50/50 nebuuutu iisti nopietni.

tas no joka par blondiini kurai prasiija kaada iespeeja ka riit pa ielu staigaas dinozaurs ------ 50%!!!! vai nu buus vai nebuus.... :)
Re: jaaoperee gudriibas
08.08.2005 21:10
Melinda:

es domâju, ka lai tie tur guï, tikai 1X gadâ taisi kontroles Rtg, lai pârbaudîtu, ka ap tiem neveidojas cista vai tie nesâk bojâties (tâ arî var bût, ja guï(sçþ) sekli un caur mikrocaurumiòu smaganâ tur tiek baktçrijas).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 2?
Ziņa: