atgadiijums ar transvestiitu

Aizsāka autors 

autors
atgadiijums ar transvestiitu
07.08.2005 04:52
vnk jautri kaa man izgaaja:

tas notika londonaa.
bija kaads 27 decembris 2004.mees ar draugu seezham,1 naktii.saku shim davai laizham uz klubu,baigi gribaas paardiities.shis tur saaka niideet ka jaadabuu meitenes lai tur nav jaateeree laiks utt.pierunaaju sho ka tur dabuusim,panjeemaam taxi,aizbraucam uz Camdentown,tur viss ciet,braucam taalaak,piebraucam pie viena londonas slavena kluba Fridge,neskatoties izlecam un ieejam iekshaa,nostaajamies rindaa nodot jakas,rinda bija gara un bija laiks izpeetiit visus rindaa staavoshos.chota saaka likties aizdomiigi ka visi vechi,taadi uzkachaajushies,pielaiziiti.izraadaas geju nakts! a to es domaju kapeec tik daarga biljete nezheeliigi,parasti 12/16 tad 42.nu labi,domaajaam ja jau atbraucaam tad nav ko braukt prom,vismaz paskatiisimies kas te notiek.nodevaam dreebes un iegaajaam zaaleee,baac kaadi 1000 vechi,laizaas,apkjeerushies miicaas visi pliki bez maikaam.skats labs :) uzgaajaam no augshas uz balkoniem uz to visu paskatiities,tur diivaanos saliidushi pa stuuriem ko tik nedariijaas,skats pretiigs nedaudz,bet nu taa katra tiiri dariishana ko dariit.staavam un skatamies,muuzika bija TIK super ka briiniijos parasti klubos tik labu nespeelee,shitaa bija kaa no paradiizes.saakam peetiit ka ir arii paaris sievietes,bet taas pashas ir vnk fantastiskas.vai nu kaadam liidz atnaakushas vai iemaldiijushaas taapat kaa mees.tad pienaak viena klaat un nostaajas blakus mums un itkaa skataas lejaa kas notiek bet ar vienu aci luur uz manu draugu.es vinjam saku ka shii met aci uz vinju.paskatiijaamies uz vinju abi bet shii bija nedaudz ne taas kategorijas un shis teica ka nevelk vinjai liidz itkaa.zema pashkritika vinjam.tjipa "vinja paaraak laba" prieksh manis.es sho bakstu un bakstu,saku lai liekaas mieraa,klubaa nevienam tas neinteresee un visi naak atpuusties un visi ir =.tad vinja aizgaaja kautkur apseesties un luureeja no taaluma acis nenolaizhot.es vinjam saku davai tinies pie vinjas,apnicis tu man jau :) pielauzu sho,labi shis aiziet pie vinjas,kautko runaa.pienaak atpakalj peec 5 min un saka: es braucu pie vinjas uz maajaam,pati sauc.es shim saku davai pasauc vinju shurp,paluureesim vai nav vecis :D nu shis pienaak,runaajam,mees abi nemanot peetam.sieviete gan,garas slaidas kaajas,kruutis superiigas,gari skrullaini mati,vnk burviiga sieviete,no mexikas.iemaldiijusies taapat kaa mees.nu labi,ejam prom.es eju uz taxi a shis kaapj iekshaa taxii tuprat uz vietas ar vinju.es shim veel saku: tu tomeer taxii paarbaudi veelreiz vai nav vecis :D aizgaaju maajaas,izguleejos,shis man vakaraa zvana bet baigi veelu.nu es shim prasu kaa gaaja.nu shis staasta aizbraukushi pie vinjas uz maajaam.dzeerushi wiskiju,uzpiipeejushi kautko veel,shim esot baigi smagi pa galvu iedevsim tas wiskijs,kautkaa netipiski.nu labi,shii saka ejam uz guljamistabu,ieej guljamistabaa,saak miiciities pamazaam,shis tiek liidz svaarkiem,novelk tos,novelk paareejo un tur izveljas dzimumloceklis!!! :D :D :D shis esot lecis nost kaa no uguns un shokaa sadzeeries nevareejis saprast raadaas vai nee :) esot saacis maurot tjipa: es tak tev prasiiju kaada dzimuma tu esi! tu mani piekaasi,tu tuuliit pa muti atrausies,es tevi nositiishu :) a vinjsh esot saacis teikt: esmu piedzimis kaa viirietis bet dveeselee juutos kaa sieviete,esmu gariigi sieviete,tikai piedzimu kaa viirietis,luudzu neej prom,meegjini mani saprast.tev patik,mums buus labi.shis esot aardiijies a tas saacis teikt: dod es tev vismaz minetu uztaisiishu,panjem mani vismaz priekshaa,es tev samaxaashu utt utt.soliijis tur nezin ko.mans draugs tomeer nee un besiijies,bet bija TAA sadzeeries(tur kautkas klaat bijis peilikts 100%) ka nevareeja neko vairs izdariit un miga ciet.shis shim saka: es eju guleet,un ja es pamodiishos no taa ka tu man esi pieskaaries es tev galvu noraushu.nu shis iegaaja guleet,pamodaas,viss ok.tas vinjam uztaisiija eest un mans draugs aizbrauca maajaas.tas veel iedevis telefona nr un teica ja nu tomeer paardomaa lai zvana noteikt :) a es savam draugam prasu: nu kaa ir ar veci laiziities un miiciitiesp a gultu ? :D teicu ka vairs nesveicinaashos ar vinju,man geji nepatiik :) tas taa ar humoru bet gadiijums pa rubli.
:):):)
Re: atgadiijums ar transvestiitu
08.08.2005 11:52
A draugam - psihologiskaa trauma!!! :) Nu visaam sievieteem kjers kajstarpee, kad satiks - ir vai nav! :):):)
lampiòa
Re: atgadiijums ar transvestiitu
08.08.2005 12:35
nu baigie veèu piedzîvojumi...
abc [puisis]
Re: atgadiijums ar transvestiitu
08.08.2005 15:41
10 balles. :)
autors
Re: atgadiijums ar transvestiitu
08.08.2005 23:41
trauma vinjam nebija bet peec tam ilgi staigaaja taads domiigs un katru reizi kad atgaadinaaju viebaas :)))
anu
Re: atgadiijums ar transvestiitu
09.08.2005 10:39
Izskatas, ka Meksika daudz transvestitu...Vai tik tas Mirjama/ Mirjamis ari nebija no Meksikas...
Re: atgadiijums ar transvestiitu
09.08.2005 23:45
uh...
bija veerts tik ilgi lasiit :))

bet gadaas - manam pazinjam arii taa gadiijaas, tikai tepat kaiminju Tallinaa :)
ridaika
Re: atgadiijums ar transvestiitu
10.08.2005 00:14
jâ... atceros Taizemç - ej pa ielu - nu stâv tâs ielas meièas - nu skaistas, glîtas visâdâ ziòâ - bet kâ muti atver ( balssaiðu operâcija - ïotttttiiiiii dârga) - uzreiz viss skaidrs :)
:-)
Re: atgadiijums ar transvestiitu
10.08.2005 00:32
Ridaika, ko dariiji Taizemee? Vienkaarshi incanti
ridaika
Re: atgadiijums ar transvestiitu
10.08.2005 01:09
brîvlaiku svinçju :)
...
Re: atgadiijums ar transvestiitu
10.08.2005 01:22
Forsha vieta briivlaika svineeshanai :-)
ridaika
Re: atgadiijums ar transvestiitu
10.08.2005 05:23
nav slikta :)
Vienkaarsi super-palasiit kaut ko taadu pirms smagas darba dienas sakuma. Pat gariigais uzlabojaas. :D ;D ;D
autors
Re: atgadiijums ar transvestiitu
10.08.2005 23:39
maz tev uzlabojaas a kaadam nokritaas ar kuru tas notika :DDD
Re: atgadiijums ar transvestiitu
10.08.2005 23:58
Tieshaam bija veerts lasiit :))))
Liekas, ka sievieteem gan nedraud shaadi miseekli....;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 24?
Ziņa: