psihoterapija

Aizsāka arisa 

arisa
psihoterapija
07.08.2005 17:54
sçþu un domâju..... savas distonijas ârstçðanai eju pie psihoterapeita, bet..... nevaru no sevis dabût ârâ neko, tb, tas, kas mani moca jau vairâkus gadus (atmiòas galvenokârt par ne îpaði labiem notikumiem manâ dzîvç). nekâdi nevaru nevienam ne izstâstît, ne sevi piespiest par to domât...... Tas ir ârprâts, bet fakts. Katru reizi taisos ârstam to stâstît, bet kâ aizeju, tâ klape ciet un viss..... Un runa nav par uzticçðanos vai ko tml, jo doks ir labs un runâjam par visu ko, bet tas sâpîgâkais nenâk ârâ ne pa kam un viss. un nevau par to izrunâties ne tikai ar savu ârstu, bet arî kâdu citu ðajâ pasaulç. Bet es taèu tieði tâpçc uzsâku kursu, lai to izrunâtu un izmaltu caur savu galvu un dzîvotu tâlâk, bet nesanâk... kâpçc.... Laikam ðîs ir vairâk manas pârdomas, bet varbût kâds kaut ko var arî ieteikt, lai gan ;isti nezinu....
dakteris
Re: psihoterapija
07.08.2005 18:45
Jâatrod cilvçku - ar ko to izrunât , bet gadiem kaut ko bez rezulltâta darît nav vçrts.
go
Re: psihoterapija
07.08.2005 18:48
Nu varbût vismaz psihoterapeitam pasaki to, ka ir kaut kas, par ko tad nevari izrunâties. îsti nezinu, bet, ðíiet, ka labam psihoterapeitam to vajadzçtu vismaz nojaust. Varbût Tu vçl esi "ceïâ" uz tâs lielâs sâpes pârrunâðanu. Kad es aizgâju pie psihoterapeita, sâku tieði ar to - pirmais teikums, tieði tâ MANA vislielâkâ problçma. Tici man, man arî ðíita, ka to nekad nevarçðu nevienam izstâstît. Vai vismaz pati apzinies, kâpçc tâ klape ciet?
arisa
Re: psihoterapija
07.08.2005 19:59
>>>>>>>>>>>>Jâatrod cilvçku - ar ko to izrunât , bet gadiem kaut ko bez rezulltâta darît nav vçrts.>>>>>>>>>>
ðo Daktera citâtu nesapratu. Es jau neko nedaru gadiem!!! Man vienkârði vairâkus gadus tas sçþ iekðâ....


Kâpçc klape ciet, nezinu. Òesaprotu. Varbût pârâk sâpîgs temats....negribas atcerçties un cilât to, kas reiz pârdzîvots.... mçìinu sevi saprast...
Berta
Re: psihoterapija
08.08.2005 00:39
...sâpîgas, nepatîkamas atmiòas vienmçr saistâs ar dusmâm (gan jau tu tik daudz zini)... Paanalizç pati, kâds tam ir cçlonis vai arî, kas par iemeslu...?

Vai tev bail, ka pçc tam, kad beigsies terapija, nebûs neviena, kas mazinâs no jauna izjustâs sâpes...? Vai kauns, ka "tas" ir kaut kas tâds, kas tavuprât, ir kaut kas "stipri dîvains"...? Nu, tâdâ garâ... Paanalizçt jau vari vienatnç...

Vari izlasît grâmatu "Psihodinamiskâ psihoterapija un psihodinamikas zinâtne", tad sapratîsi vismaz tik, ka terapeits tev tieðâm cenðas palîdzçt, ka tas ir viòa darbs un, ka ðî palîdzîba no viòa prasa rûpîgu ieklausîðanos un PAREIZU interpretâciju...

Lai veicas!
maceklis
Re: psihoterapija
08.08.2005 15:45
varbuut Tev var paliidzeet psihodraama, tur sii atklaasanaas notiek netiesi, leeni un pakaapeniski. siikaak maceklis@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 23?
Ziņa: