strijas?!

Aizsāka alla 

alla
strijas?!
07.08.2005 19:23
sveicinâti!
gribçju paklausîties viedokli par strijâm - kâ Jûs ar tâm cînâties? kâdus lîdzekïus pielietojat? paðlaik runa ne par tâm, kas veidojas grûtniecîbs laikâ, bet gan liekâ svara dçï pagâtnç? un tagad, kad svars ir normalizçjies, ko vâr uzsâkt pret ðo kosmçtisko defektu?
paldies!
Zaika
Re: strijas?!
07.08.2005 19:41
neko tur nevar darît, var tikai nedaudz uzlabot izskatu ar kosmçtiskajiem lîdzekïiem, bet tas arî viss.. nevajg stauji mainît svaru, jo tad âda netiek lîdz izmaiòâm :(
Re: strijas?!
07.08.2005 21:04
:)
es ar taam sadzivoju :)
no taam valjaa tikt nevar un vispaar... manupraat reaali nesmukas jamaas bija kad tikko radaas...lillaa un labi redzamas..fui

Manai sievinjai arii ir strijas uz gurniem, lai gan nav izskaidrojums no kaa vinjai radaas, bet ir...nu ne man nedz vinjai tas netraucee :)

Un vienu zinu noteikti "nevajg stauji mainît svaru, jo tad âda netiek lîdz izmaiòâm :(" tas ir daljeeji taisniiba bet tomeer uudens, jo tas ir atkariigs no ljoti daudzkaa. Ja man pie +24kg paraadijaas tikai 2 strijas, tad ir dazhi indiviidi, kuriem jau pie +10kg sametaas 10 un vairaak (te es domaaju svara pieaugumu ljoti aatraa laikaa. Piem man tas bija 9 meeneshu laikaa). Nojaushu, ka te speelee lielu lomu iedzimtiiba, hormonu liidzsvars ut utjp.

vaardu sakot... ja viirietis Tevi miil, miilees arii ar strijaam :)
dr.hab.med.L.Keldiðs
Re: strijas?!
07.08.2005 21:10
zem iedeguma ðis kosmetiskais defekts ir daudzkart mazâk redzams
Re: strijas?!
07.08.2005 21:17
Hmz... a man jamaas kljuust neredzamaakas tikai lietojot pashtoneejoshos kremus, bet iedegot dabiigi saulee, bez pashtoneejoshiem kremiem...tieshi otraadi, ir labaak redzamas...
alla
Re: strijas?!
07.08.2005 21:35
man jau arî liekas, ka ar iedegumu labâk var redzçt - jo tâs strijas vai nu pigmnetu zaudç, vai kas, bet paliek neiedeguðas.
un tas svara zudums nebija straujð, bet gan ïoti pakâpenisks, vienkârði, tie zaudçto kg ir daudz..
Eola
Re: strijas?!
07.08.2005 22:27
Striju vietas pirms duðas (aptuveni kâdu pusstundu pirms) iezied ar ïoti treknu kremu vai pat eïïu, tad ej duðâ. Pçc duðas iezied ar speciâlu pretstriju lîdzekli. Ðâdus lîdzekïus var iegâdâties kosmçtikas veikalos.
Re: strijas?!
07.08.2005 22:29
Nu nav no tiem jeega!!! :D
Eola
Re: strijas?!
07.08.2005 22:36
Tikt vaïâ no strijâm var tikai ar lâzera iejaukðanos pie plastikas íirurga. Bet iepriekð manis pieminçtie padomi, var ðîs strijas mazliet padarît ne tik ïoti pamanâmas.
eredisfunks
Re: strijas?!
08.08.2005 10:22
Jap par tâm strijâm. Jo vairâk striju sievietei, jo tâ vairâk mîl savu vîru, jo vairâk ðî mîl savu vîru, jo ðis vairâk mîl savu sievu. Tâ ka strijas visbieþâk nav traucçklis precçtajiem.

Jap, joks ar lielu daïu patiesîbas :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 15?
Ziņa: