Olas

Aizsāka abc [puisis] 

abc [puisis]
Olas
08.08.2005 21:11
Vai lietojot papildus uzturâ apmçram 3 jçlas olas dienâ (uzreiz samaisot krûzç un izdzerot) var sabeigt kuòìi? Kâds ir efekts, vairâk pozitîvs vai negatîvs?
zâlîte
Re: Olas
08.08.2005 21:13
Nç, kuòìi sabeigt nevar, bet skrejamo gan var dabût!
...
Re: Olas
08.08.2005 21:21
Sveiciens no salmonellaam ;-)
ridaika
Re: Olas
08.08.2005 21:25
+ sveicieni no holesterîna.. efekts drîzâk negatîvs, ja ðitâds ir ikdienas racions. pie tam jautâjums - ko Tu ar to centies sasniegt?
vnk ES! :)
Re: Olas
09.08.2005 04:03
:/ a kas ir ja dienaa apeed videeji 8 ceptas olas? :/ taa mana ikdienas deva jau kaadu gadu... par veseliibas probleemaam nesuudzos... aarsts arii neko nesaka :) ta jau laikam normaali :)

ridaika
Re: Olas
09.08.2005 05:50
tas protams individuâli - kâ kurð organisms reaìç. bet varbût laiks pamainît çdienkarti?
Re: Olas
09.08.2005 09:16
Un arî no slodzes atkarîgs...:)
Re: Olas
10.08.2005 14:16
Varu pateikt ,ka Jeelas olas veicina no organisma iztuksot vienu no vitamiiniem ...? ,respekttiivi iestaajaas avitaminoze ,taapeec jeelu olu dzershana naf populaara.
abc [puisis]
Re: Olas
10.08.2005 15:44
labi, pierunaajat. jeelu olu lietosana uzturaa palielina briivo aminoskaabju skaitu organismaa (man tas tiiri sportiskas intereses peec). censos uzdziit muskulu masu dabiigi, taapeec experimenteeju sapraata robezaas. kaads sakars tur ir ar salmonolozi? kuru vitamiinu tad izvada jeela ola?
...
Re: Olas
10.08.2005 16:46
Taads, ka taas salmonellas ur dziivo. Biezhaak saka, ka tikai uz chaumalas, taapeec jaamazgaa, tomeer citi saka, ka tiek arii iekshaa. Un ja termiski neapstraadaa, tad... vieglas kaajas klaat
Re: Olas
10.08.2005 17:21
Doma uzaudzeet musiishus tikai palielinot olbaltuma daudzumu uzturaa nepaarbaudot endogeeno testosteronu ,skan panaivi .Da ar jebkuru uzturu vai taas ir olas vai kaads cits olbaltumu produkts ,Juus nepanaaksiet vajadziigo olbaltumu daudzumu ,shaados gadiijumos ieto paartikas piedevas proteiinus .
abc [puisis]
Re: Olas
10.08.2005 18:17
pandors > esmu jau lietojis proteiinu kaadu laicinju. ar testosterona liimeni man viss kaartiibaa (pat par daudz briizhiem).
Re: Olas
11.08.2005 00:06
Par daudz testosterons ,galiigs sviests :)) !Testosterons iistam sportistam nemeedz buut par daudz protams ,ja tas ir endogeenais ,respektiivi nav ievadiits no aarienes ,protams nezinu cik Juus jaunais cilveeks intereseejaaties par testosteronu ,tad tomeer Jums vajadzeeja zinaat ka sportistam mussiishu izdzishanaa tas ir pats galvenais ,varat eest cik gribat olas :)) ,vaariitas protams veseliigaak ,bez testosterona un normaala trenera Juus to nepanaaksiet ,varu pat ieteikt labu treneri .
Ieejiet saitaa www.andrologs .lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 25?
Ziņa: