raustâs muskulis

Aizsāka peka 

peka
raustâs muskulis
08.08.2005 21:14
Nu taks var palikt! Jau otro dienu raustas muskuliitis blakus ceïgalam kâjâ.
Ne visu laiku, bet paraustâs (tâ kâ pulsç..un redzçt arî var kâ viòð kustas), tad pâriet, bet uz îsu brîdi.
Sâpçt nekas nesâp, bet nepatîkami kaut kâ.

Nu kas tas avrçtu bût??

Ja kâdam ir bijis lîdzîgi - padalieties!

Labi ka kaut kas sejâ neraustâs:)
jaa?
Re: raustâs muskulis
08.08.2005 22:24
man biezhi raustaas bicepss, vienreiz pat saules pinumaa kau kaads veedera muskulis raustiijaas pusdienu..nez shaa vai taa tas paariet bez sekaam:)
Didi
Re: raustâs muskulis
06.09.2005 23:14
Izrâdâs vçl ir kâds ar ðâdu problçmu, bet kurð mums dod atbildi?
peka
Re: raustâs muskulis
06.09.2005 23:18
ooo - mana vecâ tçma pacelta!
Tâ arî paliku bez atbildes toreiz - bet tieðâm pârgâja. Paraustîjâs 2 dienas un pârgâja. Tâ kâ - mieru tikai mieru - jânogaida un jâpacieð.
autors
Re: raustâs muskulis
07.09.2005 07:01
daudz varbuut staigaa un tapeec paarpuulee nedaudz muskuli.man taa ir peec treninjiem.
Re: raustâs muskulis
07.09.2005 07:07
Cik es zinu tad tas ir ok :) Un gan jau ne jau pimaa reize kad Tev taa ir, tikai nepamaniiji liidz shim =)
Re: raustâs muskulis
07.09.2005 10:09
Neiroze?
Vegjetodistonija?
ZZZ
Re: raustâs muskulis
07.09.2005 10:13
Var bût saistîba ar mugurkaula skriemeïiem, diskiem, tipa druksu spieþ uz nervu, to kairina un muskulis reaìç. Muguru vajadzçtu paskatît.
Re: raustâs muskulis
08.09.2005 07:57
Hehe... izskataas, ka arii mani piemekleejis kautkas liidziigs apraxtiitajam, jo ja liidz shim ir bijis taa, ka kaads muskulis paraustaas i paariet aatri, tad tagad piem labai rokai viena bicepsa dalja jau 2. dienu raustaas, periodiski. Un kas ir interesantaakais, tad raustaas tikai seezhot, bet ja iet vai gulj tad neraustaas. Baigi neforshaa sajuuta =/
Didi
Re: raustâs muskulis
12.09.2005 14:05
Nu re man arî divas dienas paraustîjâs rokas muskulis un pârgâja, bet no kâ, kâpçc skaidru ziòu nav!
Re: raustâs muskulis
12.09.2005 16:52
Aj... ja godiigi tad neesmu arii dzirdeejis reaali viedokli par shito. Man piem laiku pa laikam kaads muskulis taa dara, bet nez... aarsti saka, ka nervi uzdod pa savam =) taadaa gadijumaa paliidz pretstressa zaazhu teejinjas, silta vanna, atpuuta...relax =)
Teknix
Re: raustâs muskulis
12.09.2005 17:52
mjaa. man arii liidziigi. raustaas visur kur vien pasham ienaak praataa. arii uz sejas reizeem. mani tas nesatrauc. tikai iemesls gan nav zinaams iisti.
Re: raustâs muskulis
12.09.2005 17:54
es gan neteiktu, ka tas ir iipashi patiikams process =))) bet nu es peec visa saprotu, ka tur reaali tikai 2 varianti: vai nu nervi uzdod (stress utt utjp) vai arii kautkas ar mugurkaula diskiem, bet nu ja njem veeraa ka rausteklja vieta ir mainiiga, tad laikam tomer nervu uzdevejs darbojas :)

Vaardu sakot-cilveekiem jaasaak vairaak piedomaat pie savas dziives sakaartoshanas :)
kirurgs
Re: raustâs muskulis
12.09.2005 23:14
b vit truukums vins kaa elektriibas vadam izolaacija
Re: raustâs muskulis
13.09.2005 08:00
b vit truukums? Hehe... ko tik jaunu neuzzin... es taa juutu, ka tomeer jaaiet uz ARS un to 1. konsultatiivo jaamet pie malas. A to tur tikai vienu malj... vai nu spranda, va tomeer dzersi antidepresantus :D Karoche fuflo viss :)) visi grib eest =) Buutu labaak uzreiz pateikushi cik uz kjepas jaasamaksaa un miers maajaas! :)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 10?
Ziņa: